Χριστόγλου: «Καλό πρώτο ημίχρονο για τον Ολυμπιακό - Θα μπορούσε να πετύχει κι άλλα γκολ»

Το σχόλιο του Μπάμπη Χριστόγλου για την εμφατική νίκη του Ολυμπιακού με 4-1 επί της Λαμίας.

Ο Ολυμπιακός επικράτησε με 4-1 της Λαμίας, για την 8η αγωνιστική των playoffs της Stoiximan Super League.

Ο Μπάμπης Χριστόγλου σχολίασε τη νίκη των «ερυθρολεύκων» στον αέρα του bwinΣΠΟΡ FM 94,6.

«Έκανε ένα καλό πρώτο ημίχρονο, θα μπορούσε να πετύχει και άλλα γκολ. Η Λαμία ήταν αξιόμαχη, δεν το παράτησε το ματς. Ο Ολυμπιακός όποτε έπαιζε σοβαρά θα μπορούσε να σκοράρει ακόμα περισσότερα.

Ο Μεντιλίμπαρ ξεκούρασε παίκτες και ετοιμάζονται για τη μεγάλη μάχη με την Άστον Βίλα. Ο Ελ Αραμπί θα μπορούσε να παίξει ένα ημίχρονο σήμερα, η ποιότητα που έχει δεν μπορεί να συγκριθεί ούτε με του Ελ Κααμπί, ούτε με του Ναβάρο, αλλά ο προπονητής ξέρει καλύτερα»