Παρακολουθήστε ζωντανά μέσα από το sport-fm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης για την όγδοη αγωνιστική των playoffs της Stoiximan Super League.

19:51
Καλησπέρα σας φίλες και φίλοι. by Σπύρος Σιαμπλής
19:52
Μαζί θα παρακολουθήσουμε λεπτό προς λεπτό την αναμέτρηση του Παναθηναϊκού με τον Άρη, στο «Απόστολος Νικολαΐδης», στο πλαίσιο της 8ης αγωνιστικής των playoffs της Stoiximan Super League. by Σπύρος Σιαμπλής
19:53
Πριν από οτιδήποτε άλλο, θυμηθείτε εδώ την αρχική 11άδα του «τριφυλλιού». by Σπύρος Σιαμπλής
19:53
Και εδώ αυτή των «κίτρινων». by Σπύρος Σιαμπλής
19:54
Οι δύο ομάδες κάνουν, ήδη, το καθιερωμένο ζέσταμα... by Σπύρος Σιαμπλής
19:57
Στον πάγκο του Παναθηναϊκού βρίσκονται οι Λοντίγκιν, Βαγιαννίδης, Ρούμπεν, Zέκα, Σπόραρ, Μαντσίνι, Γερεμέγεφ, Τζούριτσιτς και Παλάσιος. by Σπύρος Σιαμπλής
19:57
Στον πάγκο του Άρη θα καθίσουν οι Χουτεσιώτης, Φετφατζίδης, Ανσαριφάρντ, Μορόν, Ντουκουρέ, Φεράρι, Ροζ, Παναγίδης και Τζούρασεκ. by Σπύρος Σιαμπλής
19:59
Σλοβένικο... πηγαδάκι, πριν την έναρξη τιου αγώνα. Εικόνα live 28800052/70653.jpg by Σπύρος Σιαμπλής
20:00
Σε ό,τι αφορά στις απουσίες, τώρα, οι «πράσινοι» δεν υπολογίζουν στους Γεντβάι-Ακαϊντίν που συμπλήρωσαν κάρτες, αλλά και στους τραυματίες Μπερνάρ και Χουάνκαρ. by Σπύρος Σιαμπλής
20:00
Από την άλλη πλευρά, η ομάδα της Θεσσαλονίκης θα παραταχθεί χωρίς τους Βερστράτε-Βέλεθ λόγω τραυματισμού, αλλά και τον Κάρλσον. by Σπύρος Σιαμπλής
20:01
Η καθιερωμένη «αναγνωριστική» βόλτα και από τους παίκτες των φιλοξενούμενων... Εικόνα live 28800052/50248.jpg by Σπύρος Σιαμπλής
20:02
Διαιτητής της αναμέτρησης έχει οριστεί ο Αλιγιάρ Αγκάγεφ από το Αζερμπαϊτζάν, ενώ χρέη διαιτητή VAR θα εκτελέσει ο συμπατριώτης του, Καμάλ Ουμουντλού. by Σπύρος Σιαμπλής
20:05
Συνεχίζεται η προσέλευση του κόσμου, ενώ στο γήπεδο βρίσκονται περίπου 4.000 φίλοι του Παναθηναϊκού. by Σπύρος Σιαμπλής
20:09
Να θυμίσουμε επίσης ότι είναι σε εξέλιξη το παιχνίδι του ΠΑΟΚ με την ΑΕΚ στην Τούμπα, με το σκορ στο 1-1. by Σπύρος Σιαμπλής
20:12
Το διαιτητικό τρίο από το Αζερμπαϊτζάν, κάνει κι αυτό «ζέσταμα»... Εικόνα live 28800052/46156.jpg by Σπύρος Σιαμπλής
20:12
Οι δύο ομάδες πηγαίνουν στα αποδυτήρια για τις τελευταίες οδηγίες των προπονητών τους. by Σπύρος Σιαμπλής
20:15
Ενώ ποτίζεται και ο αγωνιστικός χώρος. by Σπύρος Σιαμπλής
20:15
Αυτά από εμένα, προσωρινά, καθώς σας αφήνω στον Γιώργο Ζαχαρίου, για την περιγραφή της αναμέτρησης! by Σπύρος Σιαμπλής
20:16
Καλησπέρα σας και από εμένα! by Γιώργος Ζαχαρίου
20:17
Ο Σπύρος Σιαμπλής θα παραμείνει μαζί μας για το σχόλιο της αναμέτρησης! by Γιώργος Ζαχαρίου
20:18
Βρισκόμαστε λοιπόν στην 8η αγωνιστική με τον Παναθηναϊκό να δίνει ένα σημαντικό ματς με τον Άρη στη Λεωφόρο, περιμένοντας μεταξύ άλλων, ήττα της ΑΕΚ στην Τούμπα από τον ΠΑΟΚ προκειμένου να μειώσει τη διαφορά του ξανά στον πόντο από την κορυφή, Φυσικά για να γίνει αυτό θα πρέπει απαραίτητα να πάρει απόψε τους τρεις βαθμούς της νίκης. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:20
20:22
Από την άλλη βαθμολογικό διακύβευμα για τον Άρη δεν υπάρχει στο ματς καθώς οι «κίτρινοι» δεν έχουν ελπίδες για την 4η θέση και μοναδικός τους στόχος είναι ο τελικός Κυπέλλου. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:24
64 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ 47 ΝΙΚΕΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 11 ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ 6 ΝΙΚΕΣ ΑΡΗΣ ΓΚΟΛ: 135-41 by Γιώργος Ζαχαρίου
20:24
Aυτή είναι, συνοπτικά, η προϊστορία των αναμετρήσεων των δυο ομάδων με γηπεδούχο τον Παναθηναϊκό. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:28
Οι δυο ομάδες βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο του «Απόστολος Νικολαϊδης» μαζί με το διαιτητικό τρίο. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:28
Θυμίζουμε ότι διαιτητής της αναμέτρησης έχει οριστεί ο Αλιγιάρ Αγκάγεφ από το Αζερμπαϊτζάν, ενώ χρέη διαιτητή VAR θα εκτελέσει ο συμπατριώτης του, Καμάλ Ουμουντλού. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:30
Όλα έτοιμα για τη σέντρα στη Λεωφόρο. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:31
Στη σέντρα ο Άρης. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:31
1' Ξεκίνησε το ματς! by Γιώργος Ζαχαρίου
20:32
Κερδίζει επιθετικό φάουλ ο Κώτσιρας από τον Φεράρι. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:33
2' ΓΚΟΛ ο Άρης με τον Ζαμόρα! Οι «κίτρινοι» ανοίγουν το σκορ όταν μετά από όμορφη κυκλοφορία ο Νταρίντα έκανε τη σέντρα και ο Κοσταρικανός στην «καρδιά» της άμυνας του Παναθηναϊκού άνοιξε με κεφαλιά το σκορ! by Γιώργος Ζαχαρίου
20:35
Ψυχρολουσία για τον Παναθηναϊκό στη Λεωφόρο, με τους «πράσινους» να βρίσκονται για μια ακόμη φορά στη διαδικασία των playoffs πίσω στο σκορ. Από την άλλη η ομάδα της Θεσσαλονίκης πετυχαίνει το γρηγορότερο της τέρμα στο μίνι-πρωτάθλημα. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:35
Καταντάει... αστείο, πλέον, αυτό που γίνεται στα παιχνίδια του Παναθηναϊκού στα playoffs! Δεν μπορεί να δέχεται γκολ σε κάθε επίθεση του αντιπάλου πριν το δεκάλεπτο, αρχίζοντας όλα τα ματς με... handicap. Έκτη φορά που συμβαίνει κάτι τέτοιο... by Σπύρος Σιαμπλής
20:36
5' Πρώτη επίσκεψη του Παναθηναϊκού στα καρέ του Άρη, με τον Λημνιό να εφορμά από τα δεξιά και να σεντράρει, έδιωξε ο Μπράμπετς. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:38
7' Κόρνερ από τα αριστερά για τον Παναθηναϊκό που κερδίζει ο Ιωαννίδης. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:39
8' Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό με το κόρνερ να φέρνει την μπάλα στην περιοχή εκεί όπου ο Ούγκο έπιασε την κεφαλιά και ο Κουέστα απέκρουσε στη δεξιά γωνιά του. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:41
9' Μεγάλη στιγμή ξανά για τους «πράσινους» με τον Βέρμπιτς να μπαίνει από τα αριστερά και να γυρίζει την μπάλα, δεν μπόρεσε να την σπρώξει στα δίχτυα ο Λημνιός. Κόρνερ στην εξέλιξη της φάσης, πέρασε ανεκμετάλλευτο. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:43
11' Νέα καλή στιγμή για τον Παναθηναϊκό. Η μπάλα κυκλοφόρησε με ψυχραιμία, με τον Τσέριν να την κατεβάζει και να πατά περιοχή από τα αριστερά, έκανε το πλασέ με το δεξί σημαδεύοντας στην απέναντι γωνία, αλλά η μπάλα πέρασε λίγο άουτ. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:45
14' Τελική για τον Άρη με τον Σουλεϊμάνοφ να ανεβαίνει από τα δεξιά και να φτάνει κοντά στην περιοχή του Παναθηναϊκού, έφερε στο αριστερό πλάσαρε αλλά η μπάλα έφυγε πολύ άουτ. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:46
15' Φάουλ για τον Παναθηναϊκό μεταξύ κέντρου και μεγάλης περιοχής και ευκαιρία προώθησης για να γεμίσει η περιοχή. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:47
16' Φοβερό σουτ του Μπακασέτα που δοκίμασε με πολύ δύναμη με το αριστερό, ο Κουέστα έδιωξε με γροθιές χωρίς να πέσει σε κάποια πλευρά της εστίας του. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:48
17' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:49
Το γκολ με το οποίο ο Άρης προηγείται στη Λεωφόρο. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:50
19' Κερδίζει κόρνερ με το πείσμα του ο Ιωαννίδης. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:52
21' Νέα τελική για τους γηπεδούχους. Συνεχείς αλλαγές της μπάλας, με τον Λημνιό ξανά από τα δεξιά να κάνει την κίνηση και να γυρίζει στην περιοχή με στόχο τον Βέρμπιτς που πλάσαρε μακριά. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:53
22' Απίστευτη στιγμή για τον Άρη! Ο Ντραγκόφσκι έχασε την μπάλα από τα χέρια του σε γύρισμα της μπάλας, ο Ζαμόρα έγινε αποδέκτης και πλάσαρε, αλλά ο Ούγκο κάλυψε και έσωσε τον Παναθηναϊκό διώχνοντας την μπάλα! by Γιώργος Ζαχαρίου
20:55
24' Απειλεί την εστία του Κουέστα ξανά ο Παναθηναϊκός. Η σέντρα του Κώτσιρα στο ύψος της μικρής περιοχής, ο Βέρμπιτς κάνει κίνηση φορ και πιάνει την κεφαλιά, αλλά η μπάλα κόντραρε και έφτασε στην αγκαλιά του Ισπανού πορτιέρε του Άρη. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:57
Ενδεικτικό της ψυχολογίας του Παναθηναϊκού το λάθος του Ντραγκόφσκι, έστω κι αν δεν κόστισε τελικά... Έχουν ανεβάσει στροφές οι γηπεδούχοι, πιέζουν ψηλά, αλλά δεν μπορούν να βρουν τον τρόπο να ισοφαρίσουν, ενώ κινδυνεύουν από τις γρήγορες μεταβάσεις του αντιπάλου τους. by Σπύρος Σιαμπλής
20:57
Ο Άρης δεν καίγεται να κυνηγήσει και δεύτερο γκολ. Μετά το γρήγορο 1-0, οι «κίτρινοι» κάνουν διαχείριση και προσπαθούν να χτυπήσουν στην αντεπίθεση. by Γιώργος Ζαχαρίου
20:59
28' Νέο κόρνερ για τους γηπεδούχους by Γιώργος Ζαχαρίου
21:00
29' Αυτή τη φορά η μπάλα ήρθε στην περιοχή με τον Αράο να κάνει την κεφαλιά, η οποία πέρασε πάνω από το δοκάρι. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:01
30' Ο Μανού Γκαρθία στο έδαφος, σταματά προσωρινά το ματς ο Αγκάγιεφ. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:01
Φάουλ για τον Άρη από τα δεξιά. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:02
Η άμυνα του Παναθηναϊκού έδιωξε. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:06
Οι προσπάθειες του Παναθηναϊκού για ισοφάριση μετά το γκολ του Άρη: by Γιώργος Ζαχαρίου
21:07
35' Tελική για τον Παναθηναϊκό με τον Ιωαννίδη να επωφελείται από τις κερδισμένες μονομαχίες του Κώτσιρα. Ο αρχηγός του τριφυλλιού πλάσαρε από το ύψος της περιοχής με το αριστερό, η μπάλα κύλησε στην αγκαλιά του Κουέστα. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:08
Λημνιός και Νταρίντα βρέθηκαν στο έδαφος με τον εξτρέμ του Παναθηναϊκού να δέχεται τις πρώτες βοήθειες by Γιώργος Ζαχαρίου
21:09
38' Ξεκινά ξανά το ματς. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:10
Με τους Ιωαννίδη και Μπακασέτα κλεισμένους πολύ καλά, ο Παναθηναϊκός δυσκολεύεται να γίνει ουσιαστικά απειλητικός, εδώ και ένα δεκάλεπτο... Θα χρειαστεί περισσότερη «εμπλοκή» από τους υπόλοιπους επιθετικογενείς, για να μην φύγει το 45λεπτο χωρίς γκολ. by Σπύρος Σιαμπλής
21:10
Η παρ'ολίγον ολέθρια γκέλα του Ντραγκόφσκι: by Γιώργος Ζαχαρίου
21:11
40' Φάουλ σε καλό σημείο από τα δεξιά για τον Παναθηναϊκό και καλή ευκαιρία για να γεμίσει ξανά η περιοχή του Άρη. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:12
41' Ο Ούγκο έπιασε μια ακόμη κεφαλιά, χωρίς όμως να ανησυχήσει ο Κούεστα. Ψηλά η μπάλα. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:15
44΄ Φάουλ στον χώρο του κέντρου για τον Άρη ενώ στην άλλη πλευρά ο Μπακασέτας είναι στο έδαφος έχοντας δεχθεί ένα σκληρό μαρκάρισμα. Σηκώθηκε ο Έλληνας μεσοεπιθετικός. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:17
Τέλος πρώτου μέρους στη Λεωφόρο! Παναθηναϊκός-Άρης 0-1 by Γιώργος Ζαχαρίου
21:20
Και τώρα έκανε την είσοδο της στον αγωνιστικό χώρο η ομάδα βόλεϊ γυναικών του Παναθηναϊκού που κατέκτησε το πρωτάθλημα για τρίτη διαδοχική και 26η φορά στην ιστορία της! Αποθέωση για τις πρωταθλήτριες στο «Απόστολος Νικολαϊδης». by Γιώργος Ζαχαρίου
21:21
Τα... φίνα κορίτσια του Παναθηναϊκού βρέθηκαν μπροστά από τη θύρα των οργανωμένων όπου τραγουδούν και γνωρίζουν την αποθέωση. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:25
Θέλει αλλά... δεν μπορεί ο Παναθηναϊκός, που, μετά την ψυχρολουσία του 0-1 έφτιαξε φάσεις για να κάνει το 1-1, κυρίως από «στημένες» μπάλες, χωρίς όμως να τα καταφέρει. Ο Άρης έπαιξε πολύ έξυπνα, έχοντας και το προβάδισμα, καταφέρνοντας να «σβήσει» το ματς μετά το ημίωρο! Ο... πρότερος βίος του Τερίμ «λέει» ότι θα πάει σε αλλαγή συστήματος, στο δεύτερο ημίχρονο, με την χρησιμοποίηση και του Σπόραρ... by Σπύρος Σιαμπλής
21:34
Με αλλαγές ο Παναθηναϊκός στο δεύτερο μέρος. Μαντσίνι αντί Λημνιού και Σπόραρ αντί Βέρμπιτς. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:35
46' Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος στη Λεωφόρο. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:35
by Γιώργος Ζαχαρίου
21:36
47' Φάουλ και κίτρινη κάρτα στον Ζουλ που πήγε δυνατά πάνω στον Σπόραρ. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:37
48' Προσπάθεια του Βιλένα να νικήσει με ψαλιδάκι τον Κουέστα. Ήταν αδύναμο, μπλόκαρε ο πορτιέρε του Άρη. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:39
49' Απειλεί ξανά ο Παναθηναϊκός με τον Σπόραρ να κάνει το σουτ εκτός περιοχής. Μπλόκαρε ο Κουέστα. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:41
52' Τεράστια στιγμή για τον Άρη! Η μπάλα έφτασε στην περιοχή του Παναθηναϊκού με τον Ζαμόρα να κάνει το σουτ με δύναμη, η μπάλα τράνταξε το δοκάρι του Ντραγκόφσκι και στην επαναφορά ο Μανού Γκαρθία πλασάρει άουτ. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:42
53' Κίτρινη στον Φαμπιάνο by Γιώργος Ζαχαρίου
21:44
54' Τεράστια ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Ιωαννίδης από τα δεξιά μετέφερε την μπάλα, την έφερε αριστερά στον Μλαντένοβιτς που έκανε συρτή σέντρα, εκεί ο Σπόραρ πλάσαρε από πλεονεκτική θέση, αλλά αστόχησε! by Γιώργος Ζαχαρίου
21:45
Πιέζει ο Παναθηναϊκός, αλλά δεν μπορεί να βρει διαδρόμους. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:46
57' Φάουλ και κίτρινη κάρτα στον Μπράμπετς για τάκλιν στον Σπόραρ. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:47
58' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:48
59' Αλλαγές για τον Άρη. Τζούρασεκ αντί Σαβέριο και Ροζ αντί Γκαρθία by Γιώργος Ζαχαρίου
21:50
Ο Παναθηναϊκός μπήκε με... ψυχολογία, μετά το 3-2 του ΠΑΟΚ επί της ΑΕΚ και λίγο έλειψε να δεχτεί δεύτερο γκολ! Πρέπει να εκμεταλλευτεί το γεγονός ότι ο Άρης έχει με κίτρινη κάρτα τον Φαμπιανο αλλά και τον Μπράμπετς, ειδικά μέσω και της συνύπαρξης των Ιωαννίδη-Σπόραρ... by Σπύρος Σιαμπλής
21:52
61' Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Βιλένα εκτός, ο Γερεμέγεφ μέσα! Με τρεις φορ ο Παναθηναϊκός! by Γιώργος Ζαχαρίου
21:52
63' Κίτρινη κάρτα στον Αράο για φάουλ στον Σουλεϊμάνοφ. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:53
Το δοκάρι του Άρη. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:54
65' Κόρνερ για τον Άρη που πίεσε τον Παναθηναϊκό. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:55
66' Αλλαγή για τον Άρη. Ο Μορόν παίρνει τη θέση του Ζαμόρα. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:57
68' Απειλεί ο Παναθηναϊκός με τον Μλαντένοβιτς να κάνει τη σέντρα, ο Κουέστα έδιωξε, ο Αράο στην επαναφορά δεν είχε αποφασίσει τι θα κάνει και με μια σέντρα σουτ έστειλε την μπάλα άουτ. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:59
69' Διπλή ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Από φάουλ που εκτελέστηκε ο Μπακασέτας πήρε το ριμπάουντ και σούταρε με τον Κουέστα να διώχνει, ενώ στην επαναφορά ο Κώτσιρας σούταρε άουτ. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:59
70' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. by Γιώργος Ζαχαρίου
21:59
Απομακρύνουν οι γηπεδούχοι. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:01
71' Νέα προσπάθεια για τον Παναθηναϊκό με τον Σπόραρ να μην πιάνει σωστά το πλασέ ενώ στη συνέχεια από σέντρα του Κώτσιρα η μπάλα κόντραρε και κατέληξε στον Κουέστα. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:01
72' Αλλαγές για τον Άρη. Ο Φετφατζίδης αντί του Σουλεϊμάνοφ και ο Ντουκουρέ αντί του Ζουλ. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:02
73' Κίτρινη στον Ντουκουρέ με το που μπαίνει στο ματς. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:04
22:05
76' Eπιθετικό φάουλ του Σπόραρ στον Κουέστα και στο έδαφος ο τερματοφύλακας του Άρη. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:06
77' Κίτρινη στον Μαντσίνι για διαμαρτυρία. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:06
Ο Παναθηναϊκός είναι… φουλ επιθετικός, αλλά ταυτόχρονα δεν μπορεί να βρει σωστό τρόπο ανάπτυξης, παίζοντας κυρίως με βαθιές μπαλιές και κυρίως χωρίς καθόλου υπομονή! Προφανώς, πλέον, έχει και τον χρόνο αντίπαλό του... by Σπύρος Σιαμπλής
22:06
Σηκώθηκε μετά από ένα δίλεπτο ο Κουέστα. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:07
78' Στο έδαφος εντός περιοχής ο Ιωαννίδης, παίζετε λέει ο Αγκάγιεφ. Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:08
Επιθετικό φάουλ του Ούγκο στον Φαμπιάνο. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:08
79' Διπλή αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Τζούριτσιτς και ο Βαγιαννίδης, αντί Τσέριν Μπακασέτα. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:10
80' Ο Τζούριτσιτς στο έδαφος εντός περιοχής, ο Αγκάγιεφ δεν έδειξε πέναλτι. Φαίνεται να υπάρχει επαφή στη γάμπα του Σέρβου. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:10
81' Πιέζει ο Παναθηναϊκός. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:13
83' Σουτ του Μαντσίνι εκτός περιοχής. Πολύ ψηλά άουτ η μπάλα. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:14
85' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό by Γιώργος Ζαχαρίου
22:14
Απομακρύνει η άμυνα του Άρη. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:17
86' Απίθανη χαμένη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Από σέντρα του Αράο, και αλλεπάλληλες κόντρες ο Τζούριτσιτς σούταρε η άμυνα του Άρη έβαλε στοπ, ενώ ο Ιωαννίδης σούταρε πάνω στον Κουέστα. Ζήτησαν πέναλτι για χέρι του Οντουμπάτζο οι γηπεδούχοι, αλλά ο Αγκάγιεφ είπε "παίζετε" by Γιώργος Ζαχαρίου
22:17
88' Κίτρινη κάρτα στον Μλαντένοβιτς για διαμαρτυρία. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:19
89' Κίτρινη στον Τζούριτσιτς για φάουλ στον Μορόν. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:19
22:20
Επτά λεπτά οι καθυστερήσεις! by Γιώργος Ζαχαρίου
22:22
90'+2' Κίτρινη στον Μπακασέτα που σταμάτησε τον Τζούρασεκ πριν βγει στην κόντρα. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:23
Η φάση που ζητούν πέναλτι οι γηπεδούχοι. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:23
90'+4' Κίτρινη στον Κουέστα για καθυστέρηση. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:24
90'+5' Φάουλ του Βαγιαννίδη στον Φετφατζίδη στον χώρο του κέντρου. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:26
Τελευταία δευτερόλεπτα. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:27
΄90'+7' Τέλος στο ματς! Ο Άρης επικρατεί 1-0 στη Λεωφόρο του Παναθηναϊκού. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:28
Οι «κίτρινοι» μετά τη νίκη στην έδρα του ΠΑΟΚ και την ισοπαλία με τον Ολυμπιακό κερδίζουν και τον Παναθηναϊκό. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:29
Έντονες αποδοκιμασίες στο «Απόστολος Νικολαϊδης» το οποίο αδειάζει. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:31
Στους 75 η ΑΕΚ, ΠΑΟΚ και Παναθηναϊκός στους 71 και ο Ολυμπιακός στους 70 βαθμούς πλέον. by Γιώργος Ζαχαρίου
22:31
Ιδανικός αυτόχειρας ο Παναθηναϊκός, κατάφερε όχι μόνο να μην εκμεταλλευθεί την ήττα της ΑΕΚ στην Τούμπα, αλλά να γνωρίσει δεύτερη διαδοχική ήττα στα playoffs, χάνοντας τις όποιες ελπίδες είχε για την κατάκτηση του πρωταθλήματος! Πολύ κακή η συνολική εικόνα του, για μια ακόμα φορά, τηρουμένων των δεδομένων και των συνθηκών που είχαν διαμορφωθεί... by Σπύρος Σιαμπλής