ΠΑΟΚ - ΟΥΝΤΙΝΕΖΕ 3 - 1 ΤΕΛΙΚΟ

.

90'+3 Λήξη του αγώνα

87' Αλλαγή για την Ουντινέζε Ο Κορβέτο στη θέση του Ντ' Αγκοστίνο

84' Θεαματική απόκρουση του Χαλκιά σε γυριστό σουτ Φλόρο Φλόρες

83' Δυνατό σουτ του Μπακαγιόκο εκτός περιοχής, η μπάλα ψηλά άουτ

75' Σουτ του Φλόρο Φλόρες από τη γωνία της μεγάλης περιοχής, η μπάλα πού έξω από την εστία του Χαλκιά

66' Αλλαγές για την Ουντινέζε Οι Πίντσι και Φλόρο Φλόρες στις θέσεις των Πέπε και Ντι Νατάλε

65' Αλλαγές για τον ΠΑΟΚ Οι Βιερίνια και Αναστασάκος στις θέσεις των Δάρλα και Αθανασιάδη

63' Δυνατό σουτ του Μπαλάφα εκτός περιοχής, ο Χαντάνοβιτς θα μπλοκάρει σε δεύτερο χρόνο

59' ΓΚΟΟΟΟΟΛ Φάση-καρμπόν με το δεύτερο γκολ, αυτή τη φορά ο Λάκης θα βρεθεί στη σωστή θέση και θα πλασάρει εύστοχα

57' ΓΚΟΟΟΟΟΛ Ωραία ανάπτυξη από τους παίκτες του Δικεφάλου, ο Μπακαγιόκο θα στρώσει αριστερά, ο Γεωργίου θα κάνει την παράλληλη συρτή σέντρα και ο Αθανασιάδης θα πετύχει το γκολ

52' Δυνατό σουτ του Δάρλα από τη γωνία της μεγάλης περιοχής, ο Χαντάνοβιτς θα διώξει με υπερένταση

48' Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, ο Αθανασιάδης από το ύψος του πέναλτι θα στείλει την μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι

46' Αλλαγές για τον ΠΑΟΚ Θα περάσουν στο ματς οι Μπακαγιόκο, Ηλιάδης, Σνάουτσνερ, Γεωργίου και Λάκης στις θέσεις των Βερόν, Ίβιτς, Κονσεϊσάο, Κωνσταντινίδη και Αραμπατζή

46' Έναρξη Β' Ημιχρόνου

45'+1 Λήξη πρώτου ημιχρόνου

42' Λίγα λεπτά απομένουν για τη λήξη του ημιχρόνου, με τον ρυθμό του αγώνα να πέφτει κατακόρυφα

31' Πολύ ωραία ενέργεια από τους ποδοσφαιριστές του ΠΑΟΚ, έπαιξαν με γρήγορες εναλλαγές της μπάλας και έφτασαν έξω από τα ιταλικά καρέ. Ο Βερόν σαν τελικός αποδέκτης θα πιάσει το σουτ αλλά η μπάλα θα περάσει λίγο έξω

28' Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ Ο Αθανασιάδης στη θέση του σκόρερ Μουσλίμοβιτς

20' Κίτρινη κάρτα στον Μπαλάφα

18' ΓΚΟΛ Ολέθριο λάθος του Χαλκιά, θα χάσει την μπάλα στον αέρα και ο Ντι Νατάλε θα βρεθεί σε πολύ πλεονεκτική θέση, σημαδεύοντας σωστά και ισοφαρίζοντας πολύ νωρίς

13' ΓΚΟΟΟΟΟΛ Ο Μουσλίμοβιτς θα δεχτεί την πάσα εκτός περιοχής, με ωραία κίνηση θα ξεμαρκαριστεί και με δυνατό συρτό σουτ θα πετύχει το πρώτο γκολ για τον ΠΑΟΚ

11' Δυνατό σουτ του Βερόν εκτός περιοχής, ο Χαντάνοβιτς μπλοκάρει επιτυχημένα

10' Αναγνωριστικό παιχνίδι κέντρου, χωρίς καμία μεγάλη φάση για τις δυο ομάδες

4' Πρώτο σουτ του Ζλάταν Μουσλίμοβιτς, η μπάλα κοντράρει στα πόδια των αμυντικών. Στην εξέλιξη της φάσης ο Μπαλάφας θα σουτάρει εκτός