Γνωστό το πρόγραμμα του πρώτου γύρου της Super League 2, όπως και όλες τις τηλεοπτικές μεταδόσεις από την διοργανώτρια αρχή.

Φυσικά, δεν μεταδίδεται κανέα εντός έδρας παιχνίδι του Απόλλωνα Σμύρνης λόγω της γνωστής κόντρας με την ΕΡΤ, ωστόσο η δημόσια τηλεόραση επιλέγει να καλύψει τηλεοπτικά όλα τα εκτός έδρας της Ελαφράς Ταξιαρχίας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Super League 2:

5η αγωνιστική
Παρασκευή 15/11
Δόξα Δράμας – Παναχαϊκή (17:30, ERT Sports)

Κυριακή 17/11
Πλατανιάς - Απόλλων Σμύρνης (14:45, ERT Sports)
Λεβαδειακός - Απόλλων Λάρισας (15:00)
Εργοτέλης - Καραϊσκάκης (15:00)
Κέρκυρα – Χανιά (15:00)

Δευτέρα 18/11
ΠΑΣ Γιάννινα - Απόλλων Πόντου (17:00, ERT Sports)

6η αγωνιστική
Παρασκευή (22/11)
Πλατανιάς - Δόξα Δράμας (16:00, ERT Sports)

Κυριακή (24/11)
Καραϊσκάκης – Χανιά (14:45, ERT Sports)
Απόλλων Σμύρνης - ΠΑΣ Γιάννινα (15:00)
Απόλλων Λάρισας – Εργοτέλης (15:00)
Απόλλων Πόντου – Κέρκυρα (15:00)

Δευτέρα (25/11)
Παναχαϊκή – Λεβαδειακός (17:00, ERT Sports)

7η αγωνιστική
Παρασκευή (29/11)
Εργοτέλης – Παναχαϊκή (19:30, ERT Sports)

Κυριακή (1/12)
Δόξα Δράμας – Λεβαδειακός (15:00)
ΠΑΣ Γιάννινα – Πλατανιάς (19:30, ERT Sports)
Χανιά - Απόλλων Λάρισας (15:00)
Καραϊσκάκης - Απόλλων Πόντου (15:00)

Δευτέρα (2/12)
Κέρκυρα - Απόλλων Σμύρνης (17:00, ERT Sports)

8η αγωνιστική
Παρασκευή (6/12)
Λεβαδειακός – Εργοτέλης (19:30, ERT Sports)

Κυριακή (8/12)
ΠΑΣ Γιάννινα - Δόξα Δράμας (17:00, ERT Sports)
Πλατανιάς – Κέρκυρα (15:00)
Απόλλων Σμύρνης – Καραϊσκάκης (15:00)
Απόλλων Λάρισας - Απόλλων Πόντου (15:00)

Δευτέρα (9/12)
Παναχαϊκή – Χανιά (17:00, ERT Sports)

9η αγωνιστική
Παρασκευή (13/12)
Κέρκυρα - ΠΑΣ Γιάννινα (19:30, ERT Sports)

Κυριακή (15/12)
Απόλλων Λάρισας - Απόλλων Σμύρνης (14:45, ERT Sports)
Δόξα Δράμας – Εργοτέλης (15:00)
Καραϊσκάκης – Πλατανιάς (15:00)
Απόλλων Πόντου – Παναχαϊκή (15:00)

Δευτέρα (16/12)
Χανιά - Λεβαδειακός (17:00, ERT Sports)

10η αγωνιστική
Παρασκευή (20/12)
Παναχαϊκή - Απόλλων Σμύρνης (19:30, ERT Sports)

Κυριακή (22/12)
Λεβαδειακός - Απόλλων Πόντου (14:45, ERT Sports)
Κέρκυρα - Δόξα Δράμας (15:00)
ΠΑΣ Γιάννινα – Καραϊσκάκης (15:00)
Πλατανιάς - Απόλλων Λάρισας (15:00)

Δευτέρα (23/12)
Εργοτέλης – Χανιά (17:00, ERT Sports)

11η αγωνιστική
Παρασκευή (3/1)
Παναχαϊκή – Πλατανιάς (19:30, ERT Sports)

Κυριακή (5/1)
Απόλλων Λάρισας - ΠΑΣ Γιάννινα (14:45, ERT Sports)
Καραϊσκάκης – Κέρκυρα (15:00)
Απόλλων Πόντου – Εργοτέλης (15:00)
Απόλλων Σμύρνης – Λεβαδειακός (15:00)

Δευτέρα (6/1)
Χανιά - Δόξα Δράμας (17:00, ERT Sports)

Αποδοχή Cookies
Το site sport-fm.gr χρησιμοποιεί cookies. Προχωρώντας στο περιεχόμενο, συναινείτε με την αποδοχή τους. ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ