Προτεινόμενα

ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ στην πρεμιέρα της Premier League και τα Super Cup Ισπανίας και Ιταλίας

Πλήθος ειδικών στοιχημάτων από το ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ του ΟΠΑΠ στους αγώνες Άρσεναλ – Λέστερ, Μπαρτσελόνα – Ρεάλ και Γιουβέντους - Λάτσιο

Μετά το Championnat της Γαλλίας που ξεκίνησε την προηγούμενη εβδομάδα, πρεμιέρα κάνει και η αγγλική Premier League αυτή την εβδομάδα, ενώ την Κυριακή 11 Αυγούστου διεξάγονται και οι σπουδαίοι αγώνες Super Cup στην Ισπανία και την Ιταλία.

Το ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ του ΟΠΑΠ προσφέρει πολλά ειδικά στοιχήματα για τους αγώνες Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Μαδρίτης (23:00) για τον πρώτο τελικό Super Cup Ισπανίας και Γιουβέντους – Λάτσιο (21:45) για τον τελικό Super Cup της Ιταλίας.

Οι παίκτες του ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ μπορούν να ποντάρουν, μεταξύ άλλων, στην πρώτη ομάδα που θα σκοράρει, το σύνολο των γκολ, το ακριβές σκορ, το ημίχρονο-τελικό, τα κόρνερ, το συνδυασμό τελικού αποτελέσματος με under-over, το πότε θα επιτευχθεί το πρώτο γκολ, το ημίχρονο με τα περισσότερα γκολ, τον πρώτο παίκτη που θα σκοράρει, το αποτέλεσμα και το ακριβές σκορ του πρώτου ημιχρόνου, το σκοράρισμα ή όχι των ομάδων και στα δύο ημίχρονα.

Επίσης, ο αγώνας Άρσεναλ - Λέστερ που ανοίγει την αυλαία της Premier League την Παρασκευή 11 Αυγούστου (21:45), περιλαμβάνεται στα Ματς του Κουπονιού με ιδιαίτερα ανταγωνιστικές αποδόσεις στα σημεία του.