Viral

Απίστευτο: Μια περίοδος σε αγώνα στη Ρουμανία διήρκεσε 13 λεπτά και 32 δευτερόλεπτα (pic)

Έγινε και αυτό…

Υπερωρίες έκαναν οι παίκτες της Πιτέστι και της Κραϊόβα στο ρουμανικό πρωτάθλημα μπάσκετ.

Στη διάρκεια του τρίτου δεκαλέπτου το χρονόμετρο από τα 3:14 και με το σκορ στο 53-49 «πήδηξε» για άγνωστο λόγο στα 6:48!

Οι φιλοξενούμενοι ανέφεραν το πρόβλημα στους διαιτητές και τη γραμματεία, ωστόσο δεν υπήρξε καμία διόρθωση στο χρόνο και το… δεκάλεπτο διήρκεσε τελικά 13 λεπτά και 32 δευτερόλεπτα, με επί μέρους σκορ 39-34!

Η ρουμανική ομοσπονδία αναμένει τις επίσημες εκθέσεις για να λάβει τα μέτρα της μετά από αυτό το φιάσκο.