Με ντέρμπι ξεκινά η Handball Premier

Η ΟΧΕ πραγματοποίησε την κλήρωση της μεγάλης κατηγορίας στην εκδήλωση που προγραμματίστηκε στην Ακρόπολη και το ματς του «Δικεφάλου» με τους Πελοποννήσιους είναι το πιο σημαντικό την πρώτη αγωνιστική.

Όσον αφορά τα μεγάλα ντέρμπι, την έβδομη αγωνιστική θα διεξαχθεί το Ολυμπιακός, ΑΕΚ, την ένατη το Ολυμπιακός/Ξυνή-ΠΑΟΚ και τη δέκατη το ΠΑΟΚ-ΑΕΚ.


Αναλυτικά, το πρόγραμμα:

22.09.2018 1η Αγωνιστική - 12η Αγωνιστική 12.01.2019
Φίλιππος Βέροιας - Χ.Α.Ν.Θ.
Άρης Νίκαιας - Α.Ε.Κ.
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή
Α.Σ.Ε. Δούκα - Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα '86
Αερωπός Έδεσσας - Φοίβος Συκεών
Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV - Διομήδης Άργους

29.09.2018 2η Αγωνιστική - 13η Αγωνιστική 19.01.2019
Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV - Φίλιππος Βέροιας
Χ.Α.Ν.Θ. - Άρης Νίκαιας
Α.Ε.Κ. - Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή - Α.Σ.Ε. Δούκα
Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα '86 - Αερωπός Έδεσσας
Διομήδης Άργους - Φοίβος Συκεών

06.10.2018 3η Αγωνιστική - 14η Αγωνιστική 26.01.2019
Άρης Νίκαιας - Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας - Χ.Α.Ν.Θ.
Α.Σ.Ε. Δούκα - Α.Ε.Κ.
Αερωπός Έδεσσας - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή
Φοίβος Συκεών - Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα '86
Φίλιππος Βέροιας - Διομήδης Άργους

13.10.2018 4η Αγωνιστική - 15η Αγωνιστική 02.02.2019
Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV - Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Φίλιππος Βέροιας - Άρης Νίκαιας
Χ.Α.Ν.Θ. - Α.Σ.Ε. Δούκα
Α.Ε.Κ. - Αερωπός Έδεσσας
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή - Φοίβος Συκεών
Διομήδης Άργους - Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα '86

03.11.2018 5η Αγωνιστική - 16η Αγωνιστική 09.02.2019
Α.Σ.Ε. Δούκα - Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας - Φίλιππος Βέροιας
Αερωπός Έδεσσας - Χ.Α.Ν.Θ.
Φοίβος Συκεών - Α.Ε.Κ.
Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα '86 - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή
Άρης Νίκαιας - Διομήδης Άργους

10.11.2018 6η Αγωνιστική - 17η Αγωνιστική 16.02.2019
Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV - Αερωπός Έδεσσας
Φίλιππος Βέροιας - Α.Σ.Ε. Δούκα
Άρης Νίκαιας - Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Χ.Α.Ν.Θ. - Φοίβος Συκεών
Α.Ε.Κ. - Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα '86
Διομήδης Άργους - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή

17.11.2018 7η Αγωνιστική - 18η Αγωνιστική 23.02.2019
Φοίβος Συκεών - Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV
Αερωπός Έδεσσας - Φίλιππος Βέροιας
Α.Σ.Ε. Δούκα - Άρης Νίκαιας
Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα '86 - Χ.Α.Ν.Θ.
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή - Α.Ε.Κ.
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας - Διομήδης Άργους

24.11.2018 8η Αγωνιστική - 19η Αγωνιστική 02.03.2019
Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV - Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα '86
Φίλιππος Βέροιας - Φοίβος Συκεών
Άρης Νίκαιας - Αερωπός Έδεσσας
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας - Α.Σ.Ε. Δούκα
Χ.Α.Ν.Θ. - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή
Διομήδης Άργους - Α.Ε.Κ.

08.12.2018 9η Αγωνιστική - 20η Αγωνιστική 09.03.2019
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή - Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV
Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα '86 - Φίλιππος Βέροιας
Φοίβος Συκεών - Άρης Νίκαιας
Αερωπός Έδεσσας - Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Α.Ε.Κ. - Χ.Α.Ν.Θ.
Α.Σ.Ε. Δούκα - Διομήδης Άργους

15.12.2018 10η Αγωνιστική - 21η Αγωνιστική 23.03.2019
Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV - Α.Ε.Κ.
Φίλιππος Βέροιας - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή
Άρης Νίκαιας - Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα '86
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας - Φοίβος Συκεών
Α.Σ.Ε. Δούκα - Αερωπός Έδεσσας
Διομήδης Άργους - Χ.Α.Ν.Θ.

22.12.2018 11η Αγωνιστική - 22η Αγωνιστική 30.03.2019
Χ.Α.Ν.Θ. - Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV
Α.Ε.Κ. - Φίλιππος Βέροιας
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή - Άρης Νίκαιας
Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα '86 - Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Φοίβος Συκεών - Α.Σ.Ε. Δούκα
Αερωπός Έδεσσας - Διομήδης Άργους

Αποδοχή Cookies
Το site sport-fm.gr χρησιμοποιεί cookies. Προχωρώντας στο περιεχόμενο, συναινείτε με την αποδοχή τους. ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ