Κύπελλο Ελλάδας

Δεν έκανε σέντρα ο Πανιώνιος μετά το γκολ πρόκρισης του ΠΑΟΚ-Ένταση μεταξύ των ομάδων

Οι παίκτες του Πανιωνίου δεν έκαναν καν σέντρα μετά το 4-2 του ΠΑΟΚ.

Πρόωρο τέλος είχε η παράταση στον επαναληπτικό ημιτελικό ανάμεσα σε ΠΑΟΚ και Πανιώνιο.

Οι γηπεδούχοι πέτυχαν το γκολ της πρόκρισης διαμορφώνοντας το 4-2 με πέναλτι του Βιεϊρίνια στο 119’, αλλά οι φιλοξενούμενοι δεν έκαναν καν σέντρα για να ολοκληρωθεί το ματς.

Έτσι παρότι υπήρχαν πολλές καθυστερήσεις, ο διαιτητής Σκουλάς σφύριξε τρεις φορές πολύ νωρίτερα.

Το τελευταίο σφύριγμα βρήκε αρκετούς παίκτες των δύο ομάδων να ανταλλάσσουν «γαλλικά», ενώ ο Κόρμπος πήγε και έπιασε τον έξαλλο Ραζβάν Λουτσέσκου συζητώντας σε ήπιο κλίμα μαζί του.