Γ' Εθνική

Έφυγε «σκασμένος» ο Μελισσανίδης

Εμφανώς απογοητευμένος απ’ την ήττα της ΑΕΚ αποχώρησε απ’ το Μενίδι ο Δημήτρης Μελισσανίδης. Ο διοικητικός ηγέτης της «Ένωσης» παρακολούθησε τα τελευταία λεπτά δίπλα στα κάγκελα του αγωνιστικού χώρου.

«Σκασμένος» απ’ την εξέλιξη του αγώνα της ΑΕΚ με τη Θύελλα Ραφήνας (1-0) αποχώρησε απ’ το γήπεδο του Μενιδίου ο Δημήτρης Μελισσανίδης.

Ο διοικητικός ηγέτης της «Ένωσης» παρακολούθησε το μεγαλύτερο μέρος του παιχνιδιού από μπουθ στα επίσημα και δέκα λεπτά πριν τη λήξη κατέβηκε προς την έξοδο.

Αντίθετα με την εντύπωση που δημιουργήθηκε ωστόσο, δεν έφυγε, αλλά είδε τα τελευταία λεπτά του ματς απ’ τα κάγκελα δίπλα στον αγωνιστικό χώρο.

Βλέποντας την «Ένωση» να δέχεται το γκολ στις καθυστερήσεις και φεύγοντας εμφανώς απογοητευμένος αμέσως μετά.