Γ' Εθνική

«Ξέρανε» τα Τρίκαλα ο Γραικός στο 93΄

Μέσα από τα χέρια τους έχασαν τη νίκη τα Τρίκαλα, με τον Γραικό στο 93’ να χαρίζει τον βαθμό της ισοπαλίας στον Ολυμπιακό Βόλου (1-1).

Την ευκαιρία να πετύχουν τη δεύτερη σερί νίκη τους στο πρωτάθλημα, έχασαν τα Τρίκαλα κόντρα στον Ολυμπιακό Βόλου, με τους «ερυθρόλευκους» να ισοφαρίζουν σε 1-1 και να παίρνουν βαθμό στις καθυστερήσεις του ματς.

Οι γηπεδούχοι, με σκόρερ τον Πελάεθ, πήραν προβάδισμα στο 24’ και έδειχναν να κρατάνε τον βαθμό μέχρι το τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων, όπου ο Γραικός μετά από ολιγωρία στην άνυμα της ομάδας του Αμανατίδη, με κοντινό πλασέ ισοφάρισε σε 1-1 και χάρισε τον βαθμό στον Ολυμπιακό Βόλου.