Τα αποτελέσματα των οκτώ ομίλων της Γ’ Εθνικής

1ος όμιλος – 19η αγωνιστική
ΑΕ Διδυμότειχου-Δόξα Προσκυνητών 2-0
Απόλλων Παραλιμνίου-Ορφέας Ξάνθης 4-2
Νέστος Χρυσούπολης-Καβάλα 2-2
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 1-0
Άρης Αβάτου-Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 4-1
Αετός Ορφανού-Ελπίς Σκουτάρεως 2-5

2ος όμιλος – 26η αγωνιστική
Αλμωπός Αριδαίας-Άρης Παλαιοχωρίου 0-1
Καμπανιακός-Ηρακλής 2-4
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Πιερικός 0-2
Νάουσα-ΑΠΕ Λαγκαδά 0-0
Μακεδονικός-Φίλιππος Αλεξάνδρειας 6-0
ΑΕ Καρίτσας-Κιλκισιακός 1-1
ΑΟ Καρδίας-Εδεσσαϊκός 4-1
Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας

3ος όμιλος – 22η αγωνιστική
Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΕΠ Καραγιαννίων 2-0
Θεσπρωτός-Νέος Αμφίλοχος 2-0
ΑΕ Λευκίμμης-Ερμής Αμυνταίου 1-1
Δόξα Κρανούλας-Σκουφάς Κομποτίου 2-0
Καστοριά-Αστέρας Παραποτάμου 0-3 α.α
Εθνικός Φιλιππιάδας-Πανλευκάδιος 1-0
Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

4ος όμιλος – 22η αγωνιστική
ΝΠΣ Βόλος-Ολυμπιακός Βόλου1-0
Διγενής Νεοχωρίου-ΑΟ Σελλάνων 0-1
ΑΠΟΚ Βελούχι-Αχιλλέας Φαρσάλων 1-3
ΓΣ Αλμυρού-Θήβα 3-0
Αμβρυσσεάς Διστόμου-Οπούντιος Μαρτίνου 5-0
Αστέρας Ιτέας-Ρήγας Φεραίος 2-0
Ρεπό: Νίκη Βόλου

5ος όμιλος – 18η αγωνιστική
Ζάκυνθος-Τσικλητήρας Πύλου 3-1
Λεωνίδιο-Αχαϊκή 0-1
Καλαμάτα-Παλληξουριακός 2-0
Αστέρας Αμαλιάδας-Πανηλειακός 2-0
Αστέρας Βλαχιώτη-Παναρκαδικός 0-0
Διαγόρας Βραχνέικων-ΠΑΟ Βάρδας 3-2

6ος όμιλος – 18η αγωνιστική
Ιάλυσος-Προοδευτική 2-0
Κερατσίνι-Ρόδος 1-1
Ασπρόπυργος-ΑΟ Λουτράκι 2-0
Πέλοπας Κιάτου-ΑΟ Ζευγολατιό 3-0
Διαγόρας-Ιωνικός 0-0
Ρεπό: Εθνικός

7ος όμιλος – 18η αγωνιστική
Ερμιονίδα-Αήττητος Σπάτων 1-0
Αιολικός-Τριγλία Ραφήνας 2-0
Ταμυναϊκός-Χαλκίδα 0-2
Παναργειακός-Ερμής Κιβερίου 1-0
Θύελλα Ραφήνας-Διαγόρας Αγίας Παρασκευής 4-1
Ρεπό: Πανθηραϊκός

8ος όμιλος – 18η αγωνιστική
Φωστήρας-Ηρόδοτος 0-2
Αιγάλεω-Κηφισιά 3-1
ΑΟ Παλαιόχωρας-Ατσαλένιος 1-0
Ερμής Ζωνιανών-ΑΕ Μυλοποτάμου 1-1
Ηλυσιακός-ΟΦ Ιεράπετρας 1-1
Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος

Αποδοχή Cookies
Το site sport-fm.gr χρησιμοποιεί cookies. Προχωρώντας στο περιεχόμενο, συναινείτε με την αποδοχή τους. ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ