Παρακολουθήστε από το control-room του sport-fm.gr την αναμέτρηση του Ατρόμητου απέναντι στον ΠΑΣ στο Περιστέρι, στο πλαίσιο της 31ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας.

Καλησπέρα, μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση του Ατρόμητου απέναντι στον ΠΑΣ Γιάννινα.
16:43
Ντέρμπι με φόντο τα πλέι-οφ για τις δύο ομάδες στο Περιστέρι, στο πλαίσιο της 31ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας.
16:56
H ομάδα του Νίκου Νιόπλια παίζει ίσως το σημαντικότερο χαρτί της για να πλασαριστεί στην 5άδα. Με νίκη πλησιάζει στο -1 από τον σημερινό της αντίπαλο.
16:56
Από την άλλη πλευρά η ομάδα του Γιάννη Πετράκη θέλει να εκμεταλλευτεί το +4 και γι’αυτό βολεύεται ακόμη και με ισοπαλία από το σημερινό ματς.
17:08
Πάμε να δούμε τις συνθέσεις:
17:09
Ατρόμητος (Νίκος Νιόπλιας): Γκορμπούνοφ, Κιβρακίδης, Πίτου Γκαρσία, Κατσουράνης, Λαζαρίδης, Φυτανίδης, Κοντοές, Κούρος, Δημούτσος, Ούμπιντες, Ναπολεόνι
17:09
Στον πάγκο: Μπάρκας, Μαρσελίνιο, Γεωργίου, Μπρίτο, Μπάλλας, Παπάζογλου, Καράσκο
17:09
ΠΑΣ Γιάννινα (Γιάννης Πετράκης): Βελλίδης, Μιχαήλ, Κοροβέσης, Τσουκαλάς, Μανιάς, Χαρίσης, Τζημόπουλος, Ίλιτς, Τσάβες, Στρούνα, Ναδάλες
17:09
Στον πάγκο: Σωτηρίου, Σκόνδρας, Γιάκος, Σαπαλίδης, Μπέριος, Αυγενικού, Κρητικός
17:09
Διαιτητής: Κωνσταντίνος Ιωαννίδης
17:12
Στις κερκίδες του γηπέδου βρίσκεται ο Σέρχιο Μαρκαριάν μαζί με τον Γιώργο Καραγκούνη
17:18
1' Έναρξη της αναμέτρησης
17:24
7' Πρώτη φάση για τον Ατρόμητο. Κεφαλιά του Φυτανίδη, η μπάλα άουτ.
17:25
7' Νέα ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Άψογο κοντρόλ του Ναπολεόνι, όμως το πλασέ του Ιταλού δεν ανησυχεί ιδιαίτερα τον Βελλίδη.
17:25
8' Απάντηση για τον ΠΑΣ. Σουτ του Ίλιτς, ο Γκορμπούνοφ διώχνει.
17:30
13΄ ΓΚΟΛ, 1-0, ο ΠΑΣ!
17:31
Ο Τσάβες ανοίγει το σκορ με ωραίο πλασέ στην κίνηση, έπειτα από σέντρα του Τσουκαλά.
17:40
22' Ο Ατρόμητος έχει αποσυντονιστεί πλήρως μετά το γκολ και ο ΠΑΣ ελέγχει απόλυτα το ματς.
17:41
23' Ευκαιρία για τον ΠΑΣ. Κεφαλιά του Τζημόπουλου, έπειτα από στημένη φάση, η μπάλα λίγο άουτ.
17:43
26' Κίτρινη κάρτα στον Τζημόπουλο
17:44
27' Μακρινό σουτ του Τσάβες, η μπάλα άουτ χωρίς να ανησυχήσει ο Γκορμπούνοφ.
17:47
30' Τελική για τον Ατρόμητο μετά από αρκετή ώρα. Ο Ούμπιντες κάνει σουτ από πλάγια θέση, η μπάλα καταλήγει εκτός εστίας.
17:49
32' Ευκαιρία για τον ΠΑΣ. Ωραίος συνδυασμός Μανιά-Τσάβες, με τον δεύτερο να κάνει το σουτ και τον Γκορμπούνοφ να διώχνει με τα πόδια.
17:54
37' Σουτ του Ναπολεόνι από το ύψος της περιοχής, μπλοκάρει ο Βελλίδης με δεύτερη προσπάθεια.
18:05
45' Τέλος πρώτου ημιχρόνου
18:06
Ο ΠΑΣ προηγείται 1-0 στο Περιστέρι με γκολ του Τσάβες.
18:21
46' Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο
18:22
46' Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Παπάζογλου αντί του Δημούτσου
18:22
47' Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Ναπολεόνι κάνει σουτ μέσα από την περιοχή η μπάλα άουτ.
18:23
48' Κίτρινη κάρτα στον Φυτανίδη
18:28
53' Αλλαγή για τον ΠΑΣ. Ο Μπέριος αντί του Κοροβέση
18:30
56' Σουτ του Μαρσελίνιο έξω από την περιοχή, η μπάλα άουτ.
18:31
57' Νέα φάση για τον Ατρόμητο. Ο Ναπολεόνι ανοίγει στον Ούμπιντες αυτός κάνει το σουτ, η μπάλα πάει πάνω απ' την εστία του Βελλίδη
18:35
61' Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ωραίο σουτ του Κατσουράνη, δίπλα απ' την εστία του Βελλίδη η μπάλα.
18:39
65' Αλλαγή για τον ΠΑΣ. Στη θέση του Μανιά πέρασε ο Σαπαλίδης
18:47
66' Κίτρινη κάρτα στον Μπρίτο.
18:48
72' Ο ΠΑΣ είναι σε παθητικό ρόλο, ωστόσο, δεν απειλείται ιδιαίτερα.
18:51
77' Κίτρινη κάρτα στον Ίλιτς
18:54
79' Αλλαγή για τον ΠΑΣ. Ο Γιάκος αντί του Χαρίση
18:54
80΄ Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Καράσκο στη θέση του Ναπολεόνι
18:59
84' ΓΚΟΛ., 1-1, ο Ατρόμητος!
18:59
Σουτ βολίδα του Πίτου Γκαρσία που στέλνει από μακρινή απόσταση την μπάλα στα δίχτυα του Βελλίδη!
19:00
85' Ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Σουτ του Καράσκο, διώχνει σε κόρνερ ο Βελλίδης
19:08
Τρία λεπτά καθυστερήσεων.
19:08
90+3' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Πλασέ του Καράσκο λίγο άουτ η μπάλα.
19:08
90+3' Τέλος στο ματς
19:09
Ατρόμητος και ΠΑΣ Γιάννινα ήρθαν 1-1 στο Περιστέρι
19:09
Ο Τσάβες άνοιξε το σκορ στο 13', ενώ ο Πίτου Γκαρσία απάντησε στο φινάλε (84') για τους γηπεδούχους.