Λεβαδειακός-Ατρόμητος

Παρακολουθήστε σε real time την αναμέτρηση του Λεβαδειακού με τον Ατρόμητο, με τις δύο ομάδες να 'χουν διαφορετικούς στόχους.

17:16
Καλησπέρα σε όλους. Μαζί θα παρακολουθήσουμε τον αγώνα ανάμεσα σε Λεβαδειακό και Ατρόμητο.
17:17
Οι μεν Βοιωτοί θέλουν νίκη για να μείνουν σε τροχιά παραμονής, οι δε Περιστεριώτες τρίποντο για να μείνουν στη ζώνη των πλέι οφ.
17:17
Ξεκίνησε η αναμέτρηση
17:19
4' Πέναλτι για τον Λεβαδειακό
17:20
Ο Φυτανίδης τραβάει την φανέλα του Μάντζιου και ο Λεβαδειακός κερδίζει πέναλτι.
17:21
4' Γκολ για τον Λεβαδειακό με τον Μάντζιο να εκτελεί εύστοχα απ' την άσπρη βούλα για το 1-0.
17:21
Λεβαδειακός: Τσιντώτας, Στάθης, Μπουσταμάντε, Μιλιάζες, Πελέ, Πίντερ, Πουλίδο, Τόμας, Γιακουμάκης, Κώτσιος, Μάντζιος
17:21
Ατρόμητος: Γκορμπούνοφ, Κατσουράνης, Κούρος, Αγκουαζί, Φυτανίδης, Γεωργίου, Ναπολεόνι, Παπάζογλου, Ούμπιδες, Λαζαρίδης, Πίτου Γκαρσία
17:23
8' Εκτέλεση φάουλ του Πελέ από πολύ μακριά, με τις γροθιές απομακρύνει ο Γκορμπούνοφ.
17:29
14' Κακός ο Ατρόμητος για την ώρα, δεν μπορεί καν να κυκλοφορήσει μπάλα.
17:30
15' ΓΚΟΛ για τον Λεβαδειακό
17:30
Η μπάλα στρώθηκε στον Πέλε ελάχιστα έξω απ' την περιοχή, έπιασε φοβερό εν κινήσει σουτ και «εκτέλεσε» τον Γκορμπούνοφ για το 2-0!
17:33
18' Κίτρινη κάρτα σε Παπάζογλου και Μιλιάζες.
17:35
20' Πρώτη απειλητική στιγμή για τον Ατρόμητο με τον Φυτανίδη να μην μπορεί σε πρώτη φάση να πιάσει την κεφαλιά και στη συνέχεια από δύσκολη θέση ο Αγκουαζί σημάδεψε άουτ.
17:36
22' Κίτρινη κάρτα στον Πίτου Γκαρσία.
17:41
27' Ο Ατρόμητος έχει ισορροπήσει την κατάσταση, θέλει πλέον να κάνει παιχνίδι, αλλά παράλληλα έχει να ανέβει και ένα... βουνό.
17:43
29' Ο Μιλιάζες βγάζει για τον Μάντζιο, αυτός μπαίνει στην περιοχή από δεξιά, σουτάρει, αλλά ο Κούρος βάζει με αυτοθυσία το σώμα του για να σταματήσει.
17:53
38' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Ο Ναπολεόνι γίνεται κάτοχος της μπάλας απ' την κεφαλιά-ασίστ του Παπάζογλου, κάνει... ό,τι θέλει τον Κώτσιο, σουτάρει από κοντά, αλλά στέλνει την μπάλα άουτ.
17:54
40' Κίτρινη κάρτα στον Στάθη.
18:01
Ημίχρονο στη Λιβαδειά. Σαφές προβάδισμα για τους Βοιωτούς (2-0).
18:16
Επανέρχονται στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.
18:17
Σέντρα στο δεύτερο μέρος
18:22
Γρήγορο τέμπο στα πρώτα λεπτά της επανάληψης, δείχνει να μην αρκείται στο 2-0 ο Λεβαδειακός.
18:22
50' Μακρινό σουτ του Πελέ, είναι πολύ άστοχο.
18:30
58' Ο Παπάζογλου πέφτει στην περιοχή του Λεβαδειακού, ζητάει πέναλτι, αλλά δεν υπάρχει παράβαση...
18:32
60' Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο. Η μπάλα πάει στον Ναπολεόνι, αυτός την σηκώνει, σουτάρει εν κινήσει, αλλά στοχεύει ψηλά άουτ.
18:33
61' Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Μέσα Καράσκο, έξω Παπάζογλου.
18:38
66' Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Μέσα ο Τριποτσέρης, έτσι ο Μπουσταμάντε.
18:43
Αυξάνει την πίεσή του ο Ατρόμητος, δίχως βέβαια να προκαλεί επικίνδυνες στιγμές για την αντίπαλη εστία.
18:46
75' Μέσα ο Μπρίτο, έξω ο Πίτου Γκαρσία για τον Ατρόμητο.
18:50
Ο Ατρόμητος κάνει την ύστατη προσπάθεια για να μπει ξανά στο κόλπο, αλλά ο Λεβαδειακός δείχνει να ελέγχει απόλυτα την κατάσταση.
18:52
80' Μεγάλη φάση για τον Λεβαδειακό. Ωραία ενέργεια απ' τα δεξιά του Γιακουμάκη, δίνει... έτοιμο γκολ στον Πουλίδο, αλλά αυτός εξ' επαφής δεν μπορεί να νικήσει τον Γκουρμπούνοφ!
18:57
85' Ο Πουλίδο αναστατώνει την άμυνα, κάνει το σουτ, αλλά η μπάλα κοντράρει στα σώματα και απομακρύνουν οι γηπεδούχοι.
19:00
88' Κεφαλιά του Τομάς από κοντά, άουτ η μπάλα.
19:02
90' Μέσα ο Μιλοσάβλιεφ, έξω ο Πουλίδο για τους Βοιωτούς.
19:04
92' ΓΚΟΛ για τον Ατρόμητο
19:05
Έγινε η βαθιά μπαλιά για τον Ναπολεόνι που μπήκε απ' τα αριστερά στην περιοχή του Λεβαδειακού, η άμυνα των γηπεδούχων ήταν ψηλά και ο Ιταλός με φοβερό τελείωμα μειώνει σε 2-1~!
19:07
Λήξη του αγώνα. Ο Λεβαδειακός παίρνει νίκη παραμονής με 2-1 και παράλληλα στερεί απ' τον Ατρόμητο την ευκαιρία να πιάσει πλέι οφ.