Παρακολουθήστε σε real time την αναμέτρηση της Καλλονής με τον Ατρόμητο για την τελευταία αγωνιστική.

Καλησπέρα σε όλους. Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση της Καλλονής με τον Ατρόμητο.
Καλλονή: Αλέξιτς, Αντέτζο, Αναστασιάδης, Γιορέντε, Τσαμπούρης, Καλτσάς, Κεϊτά, Μίνγκας, Λεοζίνιο, Πετρόπουλος, Μανούσος
Ατρόμητος: Γκορμπούνοφ, Αγκουαζί, Φυτανίδης, Μπρίτο, Μπάλλας, Κιβρακίδης, Καραμάνος, Ούμπιδες, Δημούτσος, Λαζαρίδης, Κοντοές
Ο Ατρόμητος ουσιαστικά θα παίξει πλέι οφ, μετά την αδυναμία του ΠΑΣ Γιάννινα και σήμερα ουσιαστικά είναι αδιάφορος. Απ' την άλλη, η Καλλονή θέλει τον βαθμό για να μην ασχοληθεί με τα άλλα αποψινά αποτελέσματα.
19:03
Ξεκίνησε η αναμέτρηση
19:10
7' Πρώτη απόπειρα στο ματς, με την κεφαλιά του Πετρόπουλου να μπλοκάρεται απ' τον Γκορμπούνοφ.
19:14
Ήρεμα κυλά το παιχνίδι για την ώρα...
19:16
13' Κίτρινη κάρτα στον Κεϊτά.
19:22
Παραμένει το 0-0 στο 20'... Δίχως πολλές φάσεις στο νησί για την ώρα.
19:24
23' ΓΚΟΛ για την Καλλονή!
19:25
Ο Πετρόπουλος με τακουνάκι στο ύψος της περιοχής, πατάει την μπάλα για τον Μίνγκα κι αυτός από διαγώνια θέση και με συρτό σουτ κάνει το 1-0 για τους νησιώτες.
19:32
30' Καλή φάση για τους γηπεδούχους. Ωραία διαγώνιο σουτ του Μανούσου, διώχνει με δυσκολία ο Γκορμπούνοφ.
19:37
36' Καλή κυκλοφορία μπάλας για τον Ατρόμητο, ο Μπρίτο μπαίνει στην περιοχή, κάνει το γυριστό, αλλά μπλοκάρει ο Αλέξιτς.
19:39
37' Νέο σουτ από πλευράς Καλλονής, το κάνει ο Μανούσος, αλλά σημαδεύει άουτ.
19:45
44' Φάουλ σε εξαιρετικό σημείο έχει κερδίσει ο Ατρόμητος (ελάχιστα έξω απ' την περιοχή).
19:45
Το εκτελεί ο Ούμπιδες, στην αγκαλιά του Αλέξιτς η μπάλα άνετα.
19:48
Ημίχρονο στο νησί, η Καλλονή προηγείται 1-0 και με αυτό το σκορ παραμένει στη Σούπερ Λίγκα.
20:05
Σέντρα στο δεύτερο μέρος
20:10
47' Βγήκε τετ-α-τετ με τον Αλέξιτς ο Δημούτσος, αλλά δεν τον νίκησε. Παραμένει το 1-0 υπέρ της Καλλονής.
20:13
51' Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Μέσα ο Κατσουράνης, έξω ο Μπάλλας.
20:15
53' Κι άλλη αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Καράσκο παίρνει τη θέση του Μπρίτο.
20:24
64' Κλείνει νωρίς τις αλλαγές του ο Ατρόμητος. Μπαίνει ο Παπάζογλου, βγαίνει ο Δημούτσος.
20:34
72' Κίτρινη κάρτα στον Ούμπιδες.
20:37
Μπαίνει ο Αράς βγαίνει ο Λεοζίνιο για την Καλλονή.
20:39
Μακρινή εκτέλεση φάουλ για την Καλλονή, κανείς δεν μπήκε στην πορεία της κι αυτή τελικά σταμάτησε στο δοκάρι του Ατρόμητου!
20:44
83' ΓΚΟΛ για τον Ατρόμητο!
20:45
Σέντρα του Καραμάνου απ' τα δεξιά, πετάγεται και κάνει την προβολή στην καρδιά της άμυνας ο Παπάζογλου για το 1-1.
20:46
Για την ώρα η Καλλονή δεν κινδυνεύει -βάσει και των άλλων αποτελεσμάτων- με υποβιβασμό, όσο μένει το 1-1.
20:54
ΤΕΛΟΣ στο ματς!
20:55
Στο 1-1 οι δύο ομάδες, η Καλλονή ανανέωσε το... ραντεβού της με τη Σούπερ Λίγκα και για τη νέα χρονιά!