LIVE μετάδοση: Λεβαδειακός-Ατρόμητος

Καλησπέρα σας
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στον Λεβαδειακό και τον Ατρόμητο για τη 17η αγωνιστική της Super League
Ο Λεβαδειακός βρίσκεται στη 15η θέση με 12 βαθμούς, τη στιγμή που ο Ατρόμητος έχει κολλήσει στους 21 και είναι στην 9η θέση
Οι γηπεδούχοι προέρχονται από πέντε συνεχόμενες ήττες και οχτώ ματς χωρίς νίκη, ενώ οι φιλοξενούμενοι μετρούν δύο εντός έδρας ήττες από τον Πανιώνιο και την Κέρκυρα.
Αξίζει να σημειωθεί ότι οι δύο ομάδες αναμετρήθηκαν στις 7 Ιανουαρίου με τον Ατρόμητο να επικρατεί στο Περιστέρι 2-0
Ας δούμε τις ενδεκάδες των δύο ομάδων:
Η ενδεκάδα του Ατρόμητου: Γκορμπούνοφ, Κιβρακίδης, Κοντοές, Ζησόπουλος, Κατράνης, Μπάγκα, Κυριακίδης, Πλατέλλας, Ούμπιντες, Λημνιός, Λε Ταλέκ
Στον πάγκο: Παπαδόπουλος, Νάτσος, Λαζαρίδης, Βασιλείου, Μπρίτο, Τόνσο, Ντάουντα
Λεβαδειακός: Ναμάσκο, Μουλόπουλος, Τριποτσέρης, Ουόν, Μιλιάζες, Καλτσάς, Κουλιμπαλί, Λάτσι, Καψάσκης, Γιακουμάκης, Μάντζιος
Πάγκος: Μοσχονάς, Μάγκας, Μαχαίρας, Μουσικάκης, Καραχάλιος, Βασιλείου, Γιουσούφ
Διαιτητής της αναμέτρησης ο Ανανίας Φωτιάδης, βοηθοί οι Χρήστος Ακρίβος, Βασίλειος Νικολακάκης, 4ος ο Γεώργιος Τζαβάρας
Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες
Σέντρα στο ματς
3' Πρώτη επίσκεψη του Λεβαδειακού, άτσαλο σουτ του Καψάσκη,η μπάλα άουτ
5' Μικρή διακοπή στο ματς λόγω τραυματισμού του Πλατέλλα
10' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΛΕ ΤΑΛΕΚ!
Τρομερή σέντρα του Λημνιού από τα αριστερά, ο Λε Ταλέκ με ωραία κίνηση και δυνατή κεφαλιά δίνει προβάδισμα στους Περιστεριώτες
17' Ο Ατρόμητος ελέγχει απόλυτα το ματς μετά το γκολ
23' Τρομερές ενέργειες από τον Λημνιό που έχει μπει πολύ ορεξάτος
23' Πρώτη καλή ευκαιρία για τον Λεβαδειακό, με τον Μάντζιο να σουτάρει από διαγώνια θέση και να στέλνει την μπάλα άουτ
24' Κίτρινη κάρτα για πολύ σκληρό μαρκάρισμα του Καψάσκη στον Λημνιό
30' Κακό σουτ του Κιβρακίδη, καμία σχέση με το στόχο και η μπάλα άουτ
38' Ο Λεβαδειακός χωρίς ηρεμία στο παιχνίδι του προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρίες στα καρέ του Ατρόμητου. Από την άλλη μεριά, ο Λημνιός έχει κερδίσει τις εντυπώσεις
Δύο λεπτά καθυστερήσεων
Λήξη του α' ημιχρόνου με τον Ατρόμητο να προηγείται 1-0 με το γκολ του Λε Ταλέκ, έπειτα από ασίστ του Λημνιού
46' Έναρξη β' ημιχρόνου
49' Δοκάρι για τον Λεβαδειακό! Μακρινό σουτ του Κουλιμπαλί στην κίνηση, η μπάλα στο οριζόντιο και άουτ
54' Ευκαιρία για τον Ατρόμητο, με τον Μπάγκα να αστοχεί με το κεφάλι από πλεονεκτική θέση
56' Κίτρινη κάρτα στον Λε Ταλέκ
63' Χαμηλός ο ρυθμός στο ματς, με τον Ατρόμητο να πηγαίνει το ματς εκεί που θέλει
66' Αλλαγές για τον Λεβαδειακό. Εκτός οι Καψάσκης και Λάτσι, μέσα οι Μαχαίρας και Γιουσούφ
67' Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Μέσα ο Τόνσο, έξω ο Πλατέλλας
73' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΟΥΣΟΥΦ!
Σέντρα του Μιλιάζες και κοντρόλ του Μάντζιου, εκείνος γύρισε την μπάλα στο δεύτερο δοκάρι και με απευθείας πλασέ ο εντελώς αμαρκάριστος Γιουσούφ αποδεικνύεται η χρυσή αλλαγή για την ομάδα του, καθώς κάνει το 1-1
79' Ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Εντελώς μόνος του από το ύψος του πέναλτι ο Λημνιός κάνει ένα αδύναμο πλασέ και ο Ναμάσκο μπλόκαρε
80' Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Εκτός ο Κυριακίδης, μέσα ο Μπρίτο
82' Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Εκτός ο Μουλόπουλος, μέσα ο Καραχάλιος
87' Σουτ του Μπρίτο, στην αγκαλιά του Ναμάσκο
88' Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Εκτός ο Λημνιός, μέσα ο Βασιλείου