LIVE μετάδοση: Αστέρας Τρίπολης-Ηρακλής

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση του Αστέρα Τρίπολης με τον Ηρακλή για την τελευταία αγωνιστική της κανονικής διάρκειας της Σούπερ Λίγκας.
Βαθμολογικά αδιάφορες οι δύο ομάδες αφού αγωνιστικά έχουν σωθεί και παραμένουν κατηγορία.
Ο Αστέρας ξεκινά με Αθανασιάδη, Κώτσιρα, Σελίν, Ζουμά, Τριανταφυλλόπουλο, Κυριακόπουλο, Ιγκλέσιας, Χαμντανί, Στανισάβλιεβιτς, Γκοντό, Μανιά.
Και ο Ηρακλής με Γιαννίκογλου, Σαραμαντά, Πασά, Κούρο, Ζιάμπαρη, Δώνη, Τζανετόπουλο, Αργυρόπουλο, Γροντή, Μπαστακό, Περόνε.
1' Σέντρα του αγώνα.
5' Σουτ του Μανιά, μπλοκάρει ο Γιαννίκογλου.
Καλύτεροι οι γηπεδούχοι στα πρώτα λεπτά του αγώνα.
Σχεδόν μισή ώρα συμπληρωμένη στην Αρκαδία, παραμένει το 0-0 μεταξύ των δύο ομάδων.
26' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΗΡΑΚΛΗ!
Μετά από χτύπημα κόρνερ, ο Ζιαμπάρης σηκώνεται και πιάνει κεφαλιά με την οποία ανοίγει το σκορ.
Το τέρμα των φιλοξενούμενων που ήρθε κόντρα στη ροή του αγώνα, έχει μουδιάσει τους γηπεδούχους.
37' Και να η απάντηση από τον Αστέρα! 1-1 το ματς!
Καταπληκτικό αριστερό σουτ του Κυριακόπουλου έξω από την περιοχή, καμία αντίδραση από τον αντίπαλο τερματοφύλακα, στα ίσια ξανά το ματς.
Ένα λεπτό ο επιπλέον χρόνος.
45'+1 Λήξη του πρώτου μέρους.
46' Ξεκινά το δεύτερο ημίχρονο.
47' Σουτ από τον Γκοντό, καμία ανησυχία στον Γιαννίκογλου.
51' Πέναλτι για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Γιαννίκογλου ανατρέπει τον Γκοντό και βλέπει κίτρινη κάρτα.
52' Εκτελεί ο Γκοντό και κάνει το 2-1 για τους Αρκάδες!
56' Αλλαγή για τον Αστέρα. Στη θέση του Ζουμά ο Ευαγγέλου.
58' Αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Λουκίνας αντί του Περόνε που χειροκροτείται.
59' Δεύτερη αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Ηλιάδης θα περάσει στην θέση του Πασά.
64' Απαντά στις αλλαγές ο Αστέρας με τον Μάσα να μπαίνει αντί του Στανισάβλιεβιτς.
65' Στην πρώτη επαφή του με την μπάλα ο Μάσα λίγο έλειψε να κάνει το 3-1, όμως το πλασέ του από πλεονεκτική θέση φεύγει ελάχιστα άουτ.
76' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΗΡΑΚΛΗ!
Φανταστική εκτέλεση φάουλ του Δώνη και 2-2 το ματς!
80' Ο Καραγκούνης μπαίνει αντί του Κούρου.
84' Κίτρινη κάρτα στον Κώτσιρα.
86' Αλλαγή για τον Αστέρα. Τσουκαλάς αντί Μανιά.
87' Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα. Ο Μάσα με δεξί σουτ βρίσκει το δοκάρι και στη συνέχεια ο Ιγκλέσιας πλασάρει άουτ.
90' Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.
90'+6 Λήξη του αγώνα.