Κέρκυρα: Γιαννακόπουλος, Γκόμες, Σιόντης, Γρομητσάρης, Ντιόγκο, Αρτυματάς, Σπίνουλας, Ζορμπάς, Ιωάννου, Επστάιν, Παμλίδης
Παναιτωλικός: Κυριακίδης, Παρράς, Μαρινάκης, Μόρας, Μιχάι, Μπράβο, Μάζουρεκ, Ρόσα, Πάουλο, Μοράρ, Ντίας
Διαιτητής της αναμέτρησης θα είναι ο Αθανάσιος Σέζος.
Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες
18:16
Έναρξη του αγώνα
18:20
4' Πρώτο κόρνερ από τον Παναιτωλικό και επικίνδυνη κατάσταση στα καρέ της Κέρκυρας, απομάκρυναν με τα πολλά οι παίκτες των γηπεδούχων
18:23
5' Λανθασμένη υπόδειξη οφσάιντ στον Επστάιν.
18:27
11' Μεγάλη ευκαιρία για Κέρκυρα! Ο Παμλίδης έκανε την κεφαλιά από σέντρα του Ζορμπά, σπουδαία επέμβαση του Κυριακίδη στην αριστερή γωνιά της εστίας του
18:29
12' Κίτρινη κάρτα στον Αρτυματά
18:33
17' Νέα ευκαιρία για την Κέρκυρα! Και πάλι με το κεφάλι ο Παμλίδης από τη σέντρα του Επστάιν, σημάδεψε το δοκάρι και η μπάλα βγαίνει άουτ
18:39
23' Κίτρινη κάρτα στον Ντίας
18:41
25' Κίτρινη κάρτα στον Σιόντη
18:43
27' Κίτρινη κάρτα στον Παρρά
18:44
28' Καλή αντεπίθεση του Παναιτωλικού, αλλά η σέντρα του Μάζουρεκ πήγε κατευθείαν στην αγκαλιά του Γιαννακόπουλου
18:45
29' Σουτ του Μάζουρεκ, η μπάλα πάνω από την εστία του Γιαννακόπουλου. Καλή στιγμή για τον Παναιτωλικό
18:48
32' Τεράστια ευκαιρία για την Κέρκυρα! Σέντρα του Ντιόγκο που περνά από όλους συμπεριλαμβανομένου του Κυριακίδη που έκανε άστοχη έξοδο, η μπάλα έφτασε στον Γκόμες που πλάσαρε, αλλά πριν περάσει τη γραμμή ο έμπειρος γκολκίπερ απέκρουσε
18:56
39' Κακό πλασέ του Επστάιν και στέλνει τη μπάλα ψηλά άουτ
19:02
Λήξη α' ημιχρόνου
19:03
Κέρκυρα και Παναιτωλικός μένουν στο 0-0, με τους γηπεδούχους να είναι καλύτεροι και να έχουν κλασικές ευκαιρίες για να ανοίξουν το σκορ
19:17
Έναρξη β' ημιχρόνου
19:21
49' Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Εκτός ο Παρράς, μέσα ο Ρότσα
19:28
55' Η Κέρκυρα συνεχίζει να έχει την κατοχή της μπάλας, αλλά δεν δημιουργεί κλασικές ευκαιρίες
19:32
59' Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Κλέσιο στη θέση του Ντίαζ
19:36
64' Κίτρινη κάρτα στον Μοράρ
19:37
65' Νέα μεγάλη ευκαιρία για την Κέρκυρα! Ο Επστάιν έφερε πολύ ωραία την μπάλα μπροστά του με το κεφάλι, αλλά το πλασέ του ηταν άστοχο και η μπάλα πέρασε άουτ
19:40
66' Αλλαγή για την Κέρκυρα. Μέσα ο Νούνιες, εκτός ο Επστάιν
19:41
69' Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό! Ο Κλέσιο πλάσαρε από τη μικρή περιοχή, αλλά ο Γρομητσάρης έβαλε την κόντρα και έδιωξε σε κόρνερ
19:42
70' Κίτρινη κάρτα στον Ζορμπά
19:45
72' Αλλαγή για την Κέρκυρα. Εκτός ο Ζορμπάς, μέσα ο Μπαλάφας
19:48
74' Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Μέσα ο Μύγας, εκτός ο Μαρινάκης
19:48
75' Ευκαιρία για την Κέρκυρα! Τετ-α-τετ του Παμλίδη από πάσα του Σπίνουλα, αλλά το πλασέ του ήταν κακό και η μπάλα πέρασε άουτ
19:51
79' ΓΚΟΛΑΡΑ Η ΚΕΡΚΥΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΝΟΥΝΕΣ! Κεφαλιά του Μόρα προς τα πίσω, ο άσος της Κέρκυρας μπήκε μέσα στην περιοχή και από πλάγια θέση έστειλε την μπάλα στα δίχτυα. Πολύ δύσκολο από τον Πορτογάλο
19:57
85' Κίτρινη κάρτα στον Μπαλάφα
20:00
88' Κίτρινη κάρτα στον Γκόμες
20:00
88' Εκτός ο Παμλίδης, μέσα ο Μπάουμαν