Παρακολουθήστε από το control-room του sportfm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στον Λεβαδειακό και τη Λαμία με την οποία ολοκληρώνεται το πρόγραμμα της 10ης αγωνιστικής της Super League.

Καλησπέρα σας
18:52
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στον Λεβαδειακό και τη Λαμία
18:53
Με αυτό το ματς θα ολοκληρωθεί το πρόγραμμα της 10ης αγωνιστικής της Super League
19:03
Λεβαδειακός: Επασί, Τσαμπούρης, Λεονάρντο, Τριποτσέρης, Μεντί, Μητρόπουλος, Νουάνκο - Γιουσούφ, Μπελγκαζουανί, Τόνι Σίλβα - Γιακουμάκης
19:05
Πάγκος: Ναμάσκο, Καθάριος, Καψάσκης, Καραχάλιος, Νιασέ, Σουμπίνιο, Φαβάρο
19:09
Λαμία: Παπαδόπουλος – Κουτρομάνος, Ασίγκμπα, Αναστασιάδης, Παντελιάδης – Όμο, Μπλάζιτς – Βασιλαντωνόπουλος, Πίτι, Ακόστα - Βάντερσον
19:10
Πάγκος: Μελίσσας, Καραγιάννης, Τσούκαλος, Κουκόλης, Φράγκος, Μπουλούλης, Αναστασόπουλος
19:11
Διαιτητής: Αθανάσιος Σέζος Α’ βοηθός: Νικόλαος Σάββας Β’ βοηθός: Γεώργιος Κελαζόγλου 4ος: Άγγελος Ζαραβίνος
19:22
Ο Λεβαδειακός υπέστη την πρώτη του ήττα στο πρωτάθλημα κόντρα στην ΑΕΛ και βρίσκεται στην 5η θέση με 15 βαθμούς, ενώ η Λαμία είναι στη 10η με 11 βαθμούς
19:27
Στο γήπεδο βρίσκεται και ο Γιώργος Γιακουμάκης της ΑΕΚ
19:28
Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες
19:30
1' Έναρξη του ματς
19:33
3' Σέντρα-σουτ του Μπελγκαζουανί, έδιωξε σε κόρνερ ο Παπαδόπουλος
19:37
7' Μεγάλη ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Κόρνερ του Σίλβα, πήρε την κεφαλιά ο Μεντί, η μπάλα μόλις πάνω από το δοκάρι
19:39
10' Έχει μπει πολύ δυναμικά ο Λεβαδειακός, έχοντας ήδη 4 κόρνερ και μία πολύ καλή ευκαιρία με τον Μεντί
19:43
12' Στον αγωνιστικό χώρο ο Γιακουμάκης, αφού από κοντινή απόσταση δέχθηκε με δύναμη την μπάλα στο κεφάλι
19:45
15' Όλα καλά με τον επιθετικό του Λεβαδειακού που συνεχίζει το ματς
19:48
18' Στο έδαφος και ο Νουάνκο
19:48
Δείχνει ότι δεν μπορεί να συνεχίσει
19:51
20' Συμπληρώσαμε εικοσάλεπτο στο ματς και η επιθετικότητα του Λεβαδειακού έχει εξασθενήσει
19:56
25' Πολλές μονομαχίες στη μεσαία γραμμή και αρκετά φάουλ που διακόπτουν τον όποιο ρυθμό του ματς
20:01
31' Επικίνδυνο γύρισμα του Τόνι Σίλβα, απομάκρυνε με τη γροθιά ο Παπαδόπουλος
20:03
33' Κίτρινη κάρτα στον Μπλάζιτς
20:07
37' Κίτρινη κάρτα στον Γιουσούφ
20:12
43' Δοκάρι για τον Λεβαδειακό! Ο Τσαμπούρης εκτέλεσε το φάουλ, η μπάλα πέρασε από όλους και έφτασε στον Τριποτσέρη, που πλάσαρε στο οριζόντιο δοκάρι της εστίας του Παπαδόπουλου
20:14
44' Κίτρινη κάρτα στον Ακόστα
20:15
Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος
20:17
Λήξη α' ημιχρόνου με τον Λεβαδειακό να μένει στο 0-0 με τη Λαμία. Μεγάλη ευκαιρία με τον Τριποτσέρη στο 43' με το πλασέ του καταλήγει στο δοκάρι
20:32
46' Έναρξη β' ημιχρόνου
20:37
50' Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Ο Μεντί έκανε τη σέντρα, κεφαλιά-ψαράκι του Γιακουμάκη, η μπάλα πέρασε άουτ!
20:40
53' Κίτρινη κάρτα στον Μεντί
20:41
54' Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό! Ο Τριποτσέρης πήρε την κεφαλιά στη μικρή περιοχή από εκτέλεση κόρνερ, μπλόκαρε ο Παπαδόπουλος
20:42
55' Κίτρινη κάρτα στον Παντελιάδη
20:46
59' Αλλαγή για τη Λαμία. Εκτός ο Ακόστα, μέσα ο Τσούκαλος
20:49
62' Με 10 παίκτες ο Λεβαδειακός! Δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Μεντί και αφήνει την ομάδα του με 10 παίκτες.
20:51
64' Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Εκτός ο Τόνι Σίλβα, μέσα ο Φαβάρο
20:54
67' Κίτρινη κάρτα στον Επασί, επειδή είχε την μπάλα στα χέρια του εκτός περιοχής. Από το ριπλέι δεν φαίνεται να ισχύει κάτι τέτοιο, αφού ο γκολκίπερ των γηπεδούχων είχε προλάβει και είχε αφήσει την μπάλα.
20:55
Εκνευρισμένος ο Βάντερσον με τον Αναστασιάδη επειδή δεν τον αφήνει να εκτελέσει το φάουλ
21:00
73' Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Μέσα ο Σουμπίνιο, εκτός ο Μπελγκαζουανί
21:02
75' Κίτρινη κάρτα στον Σουμπίνιο
21:05
78' Κίτρινη κάρτα στον Τριποτσέρη
21:08
82' Αλλαγή για τη Λαμία. Εκτός ο Μπλάζιτς, μέσα ο Αναστασόπουλος
21:11
84' Αλλαγή για τη Λαμία. Εκτός ο Βάντερσον, μέσα ο Φράγκος
21:17
90' Σουτ του Πίτι, μπλόκαρε ο Επασί
21:18
Τέσσερα λεπτά καθυστερήσεων
21:19
92' Κιτρινη κάρτα στον Βασιλαντωνόπουλο
21:20
93' Διακοπή στο ματς, καθώς έπεσε στον β' βοηθό μία χαρτοταινία