LIVE μετάδοση: Πλατανιάς-Αστέρας Τρίπολης

Καλησπέρα σας
16:30
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στον Πλατανιά και τον Αστέρα Τρίπολης για την 11η αγωνιστική της Super League
16:31
Ο Πλατανιάς είναι στην τελευταία θέση με μόλις 6 βαθμούς σε 10 αγωνιστικές, ενώ ο Αστέρας Τρίπολης είναι προτελευταίος με 9 βαθμούς.
16:32
Σήμερα θα κάνει το ντεμπούτο του στον πάγκο του Πλατανιά και ο Μάνουελ Ρόκα που αποτελεί τον διάδοχο του Γιώργου Παράσχου.
16:35
Πλατανιάς: Κοκκαλάς, Βάντερσον, Αγγελόπουλος, Κοροβέσης, Στάθης, Πατράλης, Δημούτσος, Μπούντνικ, Ενσικουλού, Ντικαμονά, Στάμου
16:36
Πάγκος: Κασωτάκης, Παπανικολάου, Καρυπίδης, Στανισάβλιεβιτς, Κρος, Γκρζέλτσακ, Ντεβέσα
16:37
Αστέρας Τρίπολης: Αθανασιάδης – Ιγκόρ, Τριανταφυλλόπουλος, Πασαλίδης, Γιαννούλης – Μουνάφο, Ιγκλέσιας – Καλτσάς, Τόνσο, Τσιλιανίδης - Γκοντό
16:39
Πάγκος: Τσίφτσης, Μανιάς, Κώτσιρας, Τσουκαλάς, Σελίν, Δουβίκας, Μπέρτος
16:54
Διαιτητής: Ιωάννης Παπαδόπουλος Α’ βοηθός: Iωάννης Κοντιζάς Β’ βοηθός: Παντελής Σπυρόπουλος 4ος: Ιωάννης Νεοφυτιάδης
17:12
Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες
17:16
1' Έναρξη του ματς
17:21
5' Χωρίς ρυθμό το ματς και ήδη πολλές διακοπές
17:27
11' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ! Στην αντεπίθεση ο Αστέρας, ο Τόνσο έβγαλε την κάθετη για τον Γκοντό που καλυπτόταν από την άμυνα των γηπεδούχων και με πλασέ άνοιξε το σκορ!
17:31
15' Εκτέλεση φάουλ του Βάντερσον, η μπάλα περνάει άουτ.
17:34
18' Σουτ του Τσιλιανίδη, η μπάλα στην αγκαλιά του Κοκκαλά
17:37
21' Σε φάση οφσάιντ ο Τσιλιανίδης. Σωστή υπόδειξη από τον α' βοηθό
17:42
25' Με σχετική άνεση ο Αστέρας διατηρεί το υπέρ του σκορ με το γκολ του Γκοντό από το 11'
17:45
28' Ευκαιρία για τον Αστέρα Τρίπολης! Ο Καλτσάς έβγαλε σέντρα ακριβείας για τον Γκοντό, που έκανε την προβολή από τη μικρή περιοχή, αλλά η μπάλα πέρασε άουτ.
17:46
30' Νέα ευκαιρία για τον Αστέρα Τρίπολης! Ο Τόνσο από το ύψος της μεγάλης περιοχής έκανε το σουτ με το δεξί, αλλά η μπάλα πέρασε άουτ
17:48
32' Πρόβλημα με τον Δημούτσο που έχει χτυπήσει το πρόσωπο
17:55
39' Πιο πιθανό να βάλει δεύτερο γκολ ο Αστέρας, παρά να ισοφαρίσει ο Πλατανιάς με την εικόνα του αγώνα.
17:55
40' Ευκαιρία για τον Αστέρα! Ο Τόνσο εκτέλεσε το κόρνερ, πήρε την κεφαλιά ο Ιγκλέσιας και απέκρουσε εντυπωσιακά ο Κοκκαλάς
18:02
45'+1' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ! Εκτέλεση φάουλ του Τόνσο, κεφαλιά του Πασαλίδη που ήταν εντελώς αμαρκάριστος και ο Αστέρας κάνει το 0-2, δείχνοντας ότι πολύ δύσκολα θα χάσει το τρίποντο.
18:04
Λήξη του α' ημιχρόνου
18:05
Ο Αστέρας προηγείται με 2-0 του Πλατανιά με γκολ των Γκοντό και Πασαλίδη και πολύ δύσκολα θα αγχωθεί στο β' ημίχρονο, βάσει εικόνας του ματς
18:20
46' Αλλαγή για τον Πλατανιά. Εκτός ο Αγγελόπουλος, μέσα ο Ντεβέσα
18:21
Έναρξη β' ημιχρόνου
18:22
48' Κεφαλιά του Δημούτσου, μπλοκάρει πολύ εύκολα ο Αθανασιάδης
18:23
49' Φάση διαρκείας στα καρέ του Αστέρα, τελειώνει τη φάση ο Ντεβέσα και μπλοκάρει ο Αθανασιάδης
18:30
55' Έχει βγει μπροστά ο Πλατανιάς για να πετύχει ένα γκολ και ο Αστέρας έχει πολύ χώρο στην κόντρα
18:33
58' Κόρνερ για τον Πλατανιά σε μια φάση όμως που ο Αθανασιάδης είχε προλάβει την μπάλα πριν περάσει τη γραμμή. Ανεκμετάλλευτη η στημένη φάση
18:42
67' Παρά τη διάθεση που δείχνει ο Πλατανιάς, δεν έχει τρόπο να απειλήσει
18:43
69' Αλλαγή για τον Αστέρα. Μέσα ο Μανιάς, έξω ο Γκοντό
18:46
72' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ! Ο Τσιλιανίδης εκτέλεσε το κόρνερ και ο Μανιάς με τσίμπημα της μπάλας έκανε το 0-3
18:52
78' Κίτρινη κάρτα στον Ιγκορ
18:56
81' Αλλαγή για τον Πλατανιά. Εκτός ο Δημούτσος, μέσα ο Στανισάβλιεβιτς
18:56
82' Αλλαγή για τον Αστέρα. Εκτός ο Καλτσάς, μέσα ο Τσουκαλάς
18:58
84' Σουτ του Ντεβέσα, η μπάλα άουτ.
19:03
89' Αλλαγή για τον Αστέρα. Εκτός ο Τόνσο, μέσα ο Σελίν
19:06
Τρία λεπτά καθυστερήσεων
19:09
Λήξη της αναμέτρησης με τον Αστέρα να επικρατεί 3-0 του Πλατανιά με έναν εξαιρετικό Τόνσο