Μπεσίκτας-Μπάγερν Μονάχου

Παρακολουθήστε σε real time τον επαναληπτικό των δύο ομάδων για τους "16" του Champions League. 5-0 το σκορ του πρώτου αγώνα υπέρ των Βαυαρών.

18:49
Καλησπέρα σε όλους. Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση της Μπεσίκτας με την Μπάγερν Μονάχου.
18:49
Το 5-0 των Βαυαρών στο πρώτο ματς δεν αφήνει και πολλά περιθώρια αμφισβήτησης για το ποιος θα περάσει στα προημιτελικά του Champions League..
18:53
Η ενδεκάδα της Μπεσίκτας: Ζενγκίν, Γκιονούλ, Ερκίν, Οζιακούπ, Πεκτεμέκ, Μεδέλ, Λενς, Αρσλάν, Ουισάλ, Βάγκνερ Λοβ, Κουαρέσμα.
18:53
Η ενδεκάδα της Μπάγερν Μονάχου: Ουλράιχ, Χούμελς, Τιάγκο Αλκάνταρα, Ράφα Μαρτίνεθ, Ραφίνια, Μπόατενγκ, Βιδάλ, Αλάμπα, Ριμπερί, Λεβαντόφσκι, Μίλερ.
18:56
Οι δυο ενδεκάδες κάνουν την εμφάνισή τους στο γήπεδο και μπαίνουμε στην τελική ευθεία για τη σέντρα.
19:00
1': Άρχισε το παιχνίδι στο κατάμεστο γήπεδο της Μπεσίκτας. Στη σέντρα η ομάδα της Τουρκίας.
19:01
Αξίζει να σημειωθεί ότι η Μπάγερν Μονάχου έχει έξι σερί νίκες σε παιχνίδια της φάσης των «16» στο Τσάμπιονς Λιγκ.
19:03
2' Πρώτη καλή στιγμή στο παιχνίδι για την Μπάγερν Μονάχου. Κεφαλιά του Βιδάλ από καλή θέση, η μπάλα πέρασε άουτ.
19:07
Ποτέ στην ιστορία των νοκ άουτ παιχνιδιών στο Τσάμπιονς Λιγκ, δεν έχει ανατραπεί σκορ 5-0.
19:09
9': Φάουλ σε καλό σημείο για σέντρα για την Μπάγερν Μονάχου, από τα δεξιά, το οποίο κέρδισε ο Ραφίνια.
19:11
10' Νέα ευκαιρία για την Μπάγερν. Φάουλ του Αλάμπα, ο Ζενγκίν έπεσε στην αριστερή του γωνιά και απομάκρυνε. Ο Μίλερ στην επαναφορά σούταρε, αλλά η μπάλα πέρασε πάνω από τα δοκάρια.
19:16
15' Ωραία ενέργεια του Κουαρέσμα από τα αριστέρα και σέντρα προς τον Λοβ, η άμυνα της Μπάγερν πρόλαβε και έκοψε σε κόρνερ.
19:17
17' Ευκαιρία για την Μπάγερν. Ωραία ενέργεια του Βιδάλ στον άξονα, πάσα στον Ριμπερί μέσα στην περιοχή, ο Γάλλος κόπηκε την τελευταία στιγμή, πριν πλασάρει.
19:18
18': Γκολ για την Μπάγερν, 0-1!
19:19
Ο Τιάγκο Αλκάνταρα ανοίγει το σκορ για την Μπάγερν μέσα στην Τουρκία! Έπειτα από σέντρα του Μίλερ από τα δεξιά, ο Τιάγκο με ωραίο πλασέ στην κίνηση, στο δεύτερο δοκάρι, έστειλε την μπάλα στα δίχτυα για το 0-1.
19:21
Επίδειξη δύναμης από την Μπάγερν Μονάχου και μέσα στην Τουρκία.
19:24
Η Μπάγερν Μονάχου συνεχίζει να έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων και μετά το 0-1. Η Μπεσίκτας δείχνει ανήμπορη να αντιδράσει και να γίνει απειλητική.
19:29
29' Παραμένει το Μπεσίκτας - Μπάγερν 0-1, με τον ρυθμό να έχει πέσει.
19:34
33' Ατομική ενέργεια του Λενς και σουτ από μακριά, κανένα πρόβλημα για τον Ουλράιχ να μπλοκάρει. Αυτή είναι η πρώτη τελική στον στόχο για την Μπεσίκτας.
19:37
37' Κίτρινη κάρτα στον Χούμελς για φάουλ στον Λοβ.
19:38
37' Ο Κουαρέσμα εκτελεί το φάουλ, από καλο σημείο, αλλά η μπάλα περνάει πάνω από τα δοκάρια.
19:43
40' Κίτρινη κάρτα στον Μπόατενγκ.
19:45
44' Σουτ του Γκιονούλ από καλή θέση, η μπάλα κόντραρε στον Χούμελς.
19:47
45'+ Λήξη ημιχρόνου. Μπεσίκτας - Μπάγερν Μονάχου 0-1.
20:03
46: Ο Σούλε στη θέση του Χούμελς.
20:04
46' Γκολ για την Μπάγερν! 0-2!
20:04
Γκολ με το "καλημέρα" για την Μπάγερν Μονάχου. Σέντρα του Ραφίνια από τα δεξιά, ο Γκιονούλ άθελά του έστειλε την μπάλα στα δίχτυα της ομάδας του.
20:12
55' Σουτ του Λενς, από καλή θέση, η μπάλα πέρασε άουτ.
20:16
58' Γκολ για την Μπεσίκτας, 1-2.
20:17
Από λάθος του Αλάμπα, η μπάλα έφτασε στον Λοβ, ο οποίος μέσα από την περιοχή στο πέσιμο - ύστερα από μαρκάρισμα του Βιδάλ- πλάσαρε για να στείλει την μπάλα στα δίχτυα και να κάνει το 1-2.
20:20
60' Διπλή αλλαγή για την Μπεσίκτας. Ταλίσκτα και Χάτσκινσον, αντί Λενς και Αρσλάν, αντιστοίχως.
20:20
61' Nεα μεγάλη ευκαιρία για τη Μπεσίκτας, ο Πεκτεμέκ δεν μπορεί να σκοράρει από κοντά.
20:23
64' Κίτρινη κάρτα στον Χάτσκινσον.
20:23
Πιέζει η Μπεσίκτας για την ισοφάριση.
20:27
68' Εκτός ο Λεβαντόφσκι, μέσα ο Βάγκνερ
20:29
70' Κίτρινη κάρτα στον Οζιακούπ.
20:32
75' Έξω ο Λοβ, μέσα ο Μπάμπελ.
20:33
76' Μακρινό σουτ του Χάμες, η μπάλα έξω.
20:41
84' Γκολ για την Μπάγερν, 1-3!
20:42
Ωραία ανάπτυξη από την Μπάγερν, σέντρα του Αλάμπα από αριστερά και ο Βάγκνερ με το στήθος σε κενή εστία, έσπρωξε την μπάλα στα δίχτυα.
20:48
90' +Τέλος αγώνα, Μπεσίκτας - Μπάγερν 1-3.