Η ενδεκάδα του ΠΑΟΚ: Γλύκος – Κίτσιου, Χατσερίντι, Βαρέλα, Βιεϊρίνια – Σάκχοφ, Κάνιας – Ζαμπά, Πέλκας, Ουάρντα – Μυστακίδης.
Προληπτικά δεν θα είναι διαθέσιμος για το σημερινό φιλικό ο Λάζαρος Λάμπρου, εξαιτίας κάποιων ενοχλήσεων.
Γάνδη: Κούζμαν, Ρόστιτ, Πλάστουν, Τσακβετάντζε, Ντόμπε, Νταβίντ, Γιάρεμτσουκ, Ασάρε, Αντιάσεβιτς, Ράσκιν, Φόκετ.
by Sport-fm
1' Σέντρα αγώνα
by Sport-fm
5' Ωραία βάζει το σώμα ο Βαρέλα και παρεμβαίνει πριν ολοκληρώσει προσπάθεια ο Νταβίντ.
by Sport-fm
6' Κόρνερ παραχωρεί ο Χατσερίντι.
by Sport-fm
Mετά από 14' παραμένει το 0-0 με τον ΠΑΟΚ να προσπαθεί κυρίως από τα δεξιά, να βγάλει ανάπτυξη.
by Sport-fm
15΄ Πρώτη τελική του ΠΑΟΚ με σουτ του Κάνιας πολύ πάνω από την εστία.
by Sport-fm
17' Κίτσιου και Ζαμπά συνεργάζονται υπέροχα ο τελευταίος κάνει κάτι σαν πλασέ αλλά είναι παράλληλο γύρισμα, δεν προλαβαίνει για λίγο ο Ουάρντα η μπάλα κόρνερ.
by Sport-fm
24' Σουτ του Βιεϊρίνια, λίγο έξω από την εστία.
by Sport-fm
25' Ένα μικρό ταϊμ άουτ για να δροσιστούν οι ποδοσφαιριστές.
by Sport-fm
29' ΓΚΟΟΟΟΛ ο Ζαμπά απίθανο με απίστευτο σλάλομ.
by Sport-fm
Ο Βραζιλιάνος χόρεψε σάμπα την άμυνα της Γάνδης πέρασε τέσσερις παίκτες και πλάσαρε με σκάψιμο τον Κούζμαν για το 1-0, υπέροχο προσωπικό γκολ του νεαρού φορ.
by Sport-fm
38' Κοντράρει το σουτ του Ράσκιν ο Κίτσιου και διώχνει σε κόρνερ.
by Sport-fm
45' Ωραία συνεργασία Κίτσιου με Πέλκα, ο τελευταίος γυρίζει, για να διώξει ο Φόκετ.
by Sport-fm
45+2' Λήξη πρώτου μέρους 1-0 με το υπέροχο σόλο του Ζαμπά ο ΠΑΟΚ
by Sport-fm
46' Σέντρα β' μέρους
by Sport-fm
Ο Ζαμπά, ο Ουάρντα, ο Σάκχοφ και ο Χατσερίντι έχουν μείνει από την αρχική ενδεκάδα.
by Sport-fm
ΠΑΟΚ β' μέρος: Ρέι, Μάτος, Μπαλογιάννης, Χατσερίδης, Μιχόγιεβιτς, Χαρίσης, Σάκχοφ, Μπίσεσβαρ, Ζαμπά, Ουάρντα, Πρίγιοβιτς
by Sport-fm
50' Φοβερή διπλή επέμβαση του Ρέι σε κεφαλιά του Γιάρεμτσουκ και στη συνέχεια σε σουτ του Κακχβετάτζε.
by Sport-fm
51' Ο Νταβίντ γυρίζει την μπάλα ο Ντομπέ σε κενό τέρμα, δεν μπορεί να ισοφαρίσει, στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.
by Sport-fm
52' Φάουλ του Μπίσεσβαρ, ο Σάκχοφ από πλάγια θέση άουτ.
by Sport-fm
53' Νέα φάση με τον Νταβίντ να γυρίζει την μπάλα, ο Μάτος διώχνει σε κόρνερ.
by Sport-fm
57' Λημνιός αντί Ζαμπά
by Sport-fm
58' Ουάρντα σουτ ο Χούσεμανς μπλόκαρε
by Sport-fm
64' Ο Μυστακίδης επανέρχεται στο ματς αντί του Ουάρντα.
by Sport-fm
65' Ο Πρίγιοβιτς κλέβει την μπάλα πλασάρει με λόμπα αλλά προλαβαίνει ο Χούσεμανς να διώξει σε κόρνερ.
by Sport-fm
66' Νέο κόρνερ για τον Δικέφαλο του Βορρά.
by Sport-fm
69' Μαουρίτσιο αντί Σάκχοφ και Κρέσπο αντί Χατσερίντι
by Sport-fm
71' Κόρνερ για τη Γάνδη
by Sport-fm
74' Ο Μαουρίτσιο κάνει γύρισμα από αριστερά, ο Χούσεμανς προλαβαίνει να διώξει. Aμέσως μετά νέα επέμβαση του Ρέι.
by Sport-fm
83' Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ
by Sport-fm
86' Σουτάρει ο Μπίσεσβαρ από πλάγια αριστερά, αποκρούει ο Χούσεμανς. Από το κόρνερ ο Κρέσπο δεν μπορεί με κεφαλιά να σκοράρει.
by Sport-fm
90+1' Καθυστερήσεις στο ματς.
by Sport-fm
90+2' Ο Γιάρεμτσουκ χάνει μεγάλη ευκαιρία για να ισοφαρίσει από πάσα έτοιμο γκολ του Σιλά.
by Sport-fm
90+3' Kίτρινη για τον Κρέσπο
by Sport-fm
90'+4' Άλλη μια υπέροχη επέμβαση του Ρέι, σε πλασέ του Γιάρεμτσουκ.
by Sport-fm
90+5' Ο Ρόστετ και ο Πλαστούν συνεργάζονται με πρώτη κεφαλιά και προβολή κάνει το 1-1.
by Sport-fm
Ο ΠΑΟΚ είχε σοβαρά θέματα στην άμυνα στην επανάληψη και ισοφαρίστηκε στο φινάλε με τον Πλαστούν.