Η ενδεκάδα του Ερυθρού Αστέρα (Βλάνταν Μιλόγεβιτς): Μπόργιαν- Στοΐκοβιτς, Σάβιτς, Ντεγκενέκ, Ρόντιτς- Γιόβισιτς, Κρίστισιτς, Μάριν, Τσάουσιτς, Σίμιτς- Μπεν.
Στην παγωμένη «RZD Arena» η Λοκομοτίβ Μόσχας υποδέχεται την Σάλκε με στόχο τους πρώτους βαθμούς στον 4ο όμιλο.
Η ενδεκάδα της Λοκομοτίβ (Γιούρι Σεμίν): Γκιγιέρμε- Ιγκνατίεφ, Χέβεντες, Κβερκβέλια, Ιντόβου- Μίραντσουκ, Φερνάντες, Κρικόβιακ, Μπαρίνοβ, Αλ. Μίρατσουκ- Έντερ.
Η ενδεκάδα της Σάλκε (Ντομενίκο Τεντέσκο): Φέρμαν- ΜακΚένι, Σανέ, Νάλντο- Καλιγκούρι, Ρούντι, Μασκαρέγ, Μεντίλ- Ουτ, Εμπολό, Κονοπλιάνκα.
19:56
ΕΝΑΡΞΗ στα δύο πρώτα παιχνίδια της ημέρας, για την 2η αγωνιστική του Champions League!
19:59
20:03
6' Οι γηπεδούχες Λοκομοτίβ Μόσχας και Παρί Σεν Ζερμέν έχουν μπει δυνατά και έχουν την πρωτοβουλία των κινήσεων.
20:06
9' Μεγάλη ευκαιρία για την Παρί, με το πλασέ του Εμπαπέ να περνάει λίγο δίπλα από το δεξί δοκάρι του Μπόργιαν.
20:11
15' Η Σάλκε έχει ισορροπήσει το παιχνίδι, χωρίς ωστόσο να έχει απειλήσει ουσιαστικά
20:12
16' Σουτ του Μπερνάτ από το ύψος της μεγάλης περιοχής, αρκετά άστοχο.
20:16
19' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΙ!
20:18
Άψογη εκτέλεση φάουλ από τον Νεϊμάρ, βάζει νωρίς τους Παριζιάνους μπροστά στο σκορ. (Παρί Σεν Ζερμέν- Ερυθρός Αστέρας 1-0)
20:18
Το πρώτο γκολ της βραδιάς μπήκε με υπέροχη εκτέλεση φάουλ από το Νεϊμάρ!
20:19
22' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΙ!
20:21
Μέσα σε τρία λεπτά η Παρί παίρνει προβάδισμα δύο τερμάτων! Ο Εμπαπέ με τον Νεϊμάρ συνδιάστηκαν άψογα στην περιοχή του Αστέρα, με τον τελευταίο να στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα για δύτερη φορά σήμερα! (Παρί Σεν Ζερμέν - Ερυθρός Αστέρας 2-0)
20:21
Η υπέροχη συνεργασία των Παριζιάνων για το 2-0!
20:24
27' Διπλή χαμένη ευκαιρία για την Λοκομοτίβ με τον Φέρμαν να λέει "όχι" και στις δύο περιπτώσεις.
20:24
27' Μεγάλη ευκαιρία για την Παρί Σεν Ζερμέν. Ωραία σέντρα από αριστερά, ο Καβάνι ολομόναχος πήρε την κεφαλιά,με τον Μπόργιαν να διώχθει ωραία σε κόρνερ. (Παρί Σεν Ζερμέν - Ερυθρός Αστέρας 2-0)
20:26
Μέσα σε τρία λεπτά ο Νεϊμάρ σκόραρε δις και έβαλε την Παρί Σεν Ζερμέν από νωρίς σε θέση οδηγού! Εικόνα live21962297/13083.jpg
20:28
30' Η κατοχή της μπάλας είναι συντριπτικά υπέρ των Γάλλων ( 77%-23%). (Παρί Σεν Ζερμέν - Ερυθρός Αστέρας 2-0)
20:29
32' Δυνατό παιχνίδι χωρίς πολλές φάσεις μπροστά στις δύο εστίες στη Μόσχα. (Λοκομοτίβ Μόσχας - Σάλκε 0-0)
20:33
37' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ!
20:35
Ο Έντισον Καβάνι σκοράρει μετά από συνεχόμενα λάθη στην άμυνα του Ερυθρού Αστέρα και κάνει το 3-0! (Παρί Σεν Ζερμέν - Ερυθρός Αστέρας 3-0)
20:35
Το τρίτο τέρμα της Παρί με τον Έντισον Καβάνι!
20:38
42΄ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ!
20:40
Δεν δείχνει διάθεση να πατήσει φρένο η Παρί Σεν Ζερμέν. Ο Μενιέ κάνει υπέροχη σέντρα με το εξωτερικό, ο Ντι Μαρία έκανε την επαφή που χρειαζόταν και σκόραρε για το 4-0! (Παρί Σεν Ζερμέν - Ερυθρός Αστέρας 4-0)
20:41
Το γκολ του Ντι Μαρία για το 4-0 της Παρί!
20:43
ΛΗΞΗ ΠΡΩΤΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ στα δύο παιχνίδια!
20:44
Αναλυτικά τα μέχρι στιγμής αποτελέσματα:
Λοκομοτίβ Μόσχας- Σάλκε 0-0
Παρί Σεν Ζερμέν- Ερυθρός Αστέρας 4-0
20:45
Η Παρί Σεν Ζερμέν "ρολάρει" και με τέσσερα γκολ στο πρώτο ημίχρονο δείχνει πως καθαρίζει νωρίς την υπόθεση νίκη κόντρα στο Ερυθρό Αστέρα. Εικόνα live21962297/118766.jpg
20:48
Στη βροχερή Μόσχα, Λοκομοτίβ και Σάλκε δεν έχουν βρει το δρόμο προς τα δίχτυα. Ισορροπημένο εκεί το παιχνίδι. Εικόνα live21962297/113751.jpg
20:58
ΣΕΝΤΡΑ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ ΣΕ ΜΟΣΧΑ ΚΑΙ ΠΑΡΙΣΙ
21:06
52' Ευκαιρία για την Παρί να βάλει πέμπτο γκολ. Ο Εμπαπέ έκανε ωραία ατομική προσπάθεια αλλά ο Μπόργιαν τον νίκησε. (Παρί Σεν Ζερμέν - Ερυθρός Αστέρας 4-0)
21:11
57' Συνεχίζεται χωρίς μεγάλη ευκαιρία το παιχνίδι στη Μόσχα.(Λοκομοτίβ Μόσχας - Σάλκε 0-0)
21:16
61' Ευκαιρία για τη Σάλκε με σουτ του Κονοπιλιάνκα έξω από την περιοχή. Ο Γκιγιέρμε απέκρουσε πάντως εύκολα.(Λοκομοτίβ Μόσχας - Σάλκε 0-0)
21:19
65' Μακρινό σουτ του Μπεταλέμπ, καμιά ανησυχία για τον τερματοφύλακα των Ρώσων.
21:24
70' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ!
21:26
Υπέροχη συνεργασία των Παριζιάνων με τελικό αποδέκτη τον Κιλιάν Εμπαπέ, με τον νεαρό Γάλλο από κοντά να ανεβάζει το δείκτη του σκορ στο 5-0. (Παρί Σεν Ζερμεν- Ερυθρος Αστέρας 5-0)
21:27
Το γκολ του Εμπαπέ για το 5-0!
21:28
74' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΡΥΘΡΟ ΑΣΤΕΡΑ!
21:30
Ο πρώην παίκτης του Ολυμπιακού,Μάρκο Μάριν με όμορφο σουτ από τα δεξιά μειώνει για τους Σέρβους!(Παρί Σεν Ζερμέν- Ερυθρός Αστέρας 5-1)
21:31
Το ωραίο τελείωμα του Μάρκο Μάριν που πετυχαίνει το γκολ της τιμής για τον Ερυθρό Αστέρα.
21:35
81' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΙ ΣΕΝ ΖΕΡΜΕΝ!
21:38
Χατ τρικ για τον Νεϊμάρ, με τον Βραζιλιάνο να πετυχαίνει ένα εξαιρετικό γκολ με απευθείας εκτέλεση φάουλ και να δίνει διαστάσεις θριάμβου στην νίκη της ομάδας του. (Παρί Σεν Ζερμέν- Ερυθρός Αστέρας 6-1)
21:38
Ακόμα μία απίθανη εκτέλεση φάουλ από τον Νεϊμάρ που πετυχαίνει χατ τρικ και βάζει το 30ό του γκολ στο Champions League!
21:41
88' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΑΛΚΕ!
21:44
Μετά από κόρνερ του Κονοπλιάνκα ο ΜακΚένι σηκώνεται πιο ψηλά από όλους και με δυνατή κεφαλιά ανοίγει το σκορ για τους Γερμανούς (Λοκομοτίβ Μόσχας- Σάλκε 0-1)
21:50
Σειρά παίρνουν οι υπόλοιπες αναμετρήσεις της ημέρας που ξεκινούν στις 22:00.
21:53
Για τον 4ο όμιλο η Πόρτο υποδέχεται την Γαλατασαράι στο "Ντραγκάο".
Πόρτο (Σέρτζιο Κονσεϊσάο): Κασίγιας- Περέιρα, Φελίπε, Μιλιτάο, Τέγιες- Οτάβιο, Ντανίλο, Ερέρα- Κορόνα, Μαρεγκά, Μπραχίμι.
Γαλατασαράι (Φατίχ Τερίμ): Μουσλέρα- Λινς, Μαϊκόν, Αζίζ, Ναγκατόμο- Φερνάντο, Ντονκ, Μπελχαντά- Ονιεκούρου, Γκιουμιούς, Ροντρίγκες.
21:55
Για τον 1ο όμιλο η Ατλέτικο Μαδρίτης φιλοξενεί την Κλαμπ Μπριζ, ενώ η Ντόρτμουντ υποδέχεται την Μονακό.
21:56
Αναλυτικά οι ενδεκάδες του Ατλέτικο Μαδρίτης- Κλαμπ Μπριζ:
Ατλέτικο Μαδρίτης (Ντιέγκο Σιμεόνε): Όμπλακ- Αρίας, Γοδίν, Χιμένες, Λούκας- Λεμάρ, Παρτέι, Σαούλ, Κόκε- Γκριεζμάν, Ντιέγκο Κόστα.
Κλαμπ Μπριζ (Ιβάν Λέκο): Λετίκα- Πουλέν, Μισέλ, Ντένσβιλ- Βλίετνικ, Βόρμερ, Γκρούνεβελντ, Ριτς, Βανάκεν- Γουέσλεϊ, Σχάιβερς.
22:02
ΕΝΑΡΞΗ των αναμετρήσεων!
22:02
Οι ενδεκάδες των αναμετρήσεων του 2ου ομίλου:
Τότεναμ (Μαουρίτσιο Ποκετίνο): Γιορίς – Ντέιβις, Σάντσες, Αλντερβέιρελντ, Τρίπιερ – γουανιάμα, Γουίνκς – Σον, Λαμέλα, Λούκας Μόουρα – Κέιν
Μπαρτσελόνα (Ερνέστο Βαλβέρδε): Τερ Στέγκεν – Άλμπα, Λενγκλέ, Πικ, Σεμέδο – Ράκιτιτς, Μπουσκέτς, Αρθούρ – Κουτίνιο, Μέσι, Σουάρεζ

Αϊντχόφεν (Μαρκ Φαν Μπόμελ): Ζουτ – Τασέντ, Φιεργκέφερ, Σβάαμπ, Ντάμφρις – Χέντριξ, Περέιρο, Ροζάριο – Μπεργβάιν, Λοσάνο, Ντε Γιόνγκ
Ίντερ (Λουτσιάνο Σπαλέτι): Χαντάνοβιτς – Ασαμόα, Ντε Φράι, Σκρίνιαρ, Νταμπρόσιο – Μπρόζοβιτς, Βετσίνο – Πέρισιτς, Ναινγκολάν, Πολιτάνο – Ικάρντι
22:02
2' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ!
22:03
Για τον 3ο όμιλο:
Νάπολι (Κάρλο Αντσελότι): Οσπίνα – Μάριο Ρουί, Κουλιμπαλί, Αλμπιόλ, Μαξίμοβιτς – Ρουίζ, Χάμσικ, Άλαν – Ινσίνιε, Καγιαχόν, Μίλικ
Λίβερπουλ (Γιούργκεν Κλοπ): Άλισον – Ρόμπερτσον, Φαν Ντάικ, Γκόμεζ, Άρνολντ – Κεϊτά, Βάιναλντουμ, Μίλνερ – Μανέ, Σαλάχ, Φιρμίνο
22:04
Το γρήγορο γκολ του Κουτίνιο που βάζει μπροστά την Μπαρτσελόνα!
22:11
11' Μεγάλη ευκαιρία για τη Νάπολι με τον Ινσίνιε να σουτάρει από τα αριστερά με την μπάλα να περνάει λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Άλισον.
22:12
O Κουτίνιο πανηγυρίζει το πρώτο του γκολ με τη φανέλα της Μπαρτσελόνα στο Champions League! Εικόνα live21962297/71592.jpg
22:19
19' Αποχωρεί τραυματίας με φορείο από το γήπεδο ο Κεϊτά. Αναγκαστική αλλαγή για τον Κλοπ, που βάζει στο παιχνίδι τον Χέντερσον. (Νάπολι - Λίβερπουλ 0-0)
22:21
20' Δεν έχει αλλάξει κάτι στις αναμετρήσεις. Μόνο στο "Γουέμπλεϊ" έχουμε γκολ.
22:22
21' Ακυρωθέν γκολ για την Ατλέτικο, αφού ο Γκριζμάν ήταν σε θέση οφσάιντ πριν στείλει τη μπάλα στα δίχτυα. (Ατλέτικο Μαδρίτης - Μπριζ 0-0)
22:27
Μόλις 92 δευτερόλεπτα χρειάστηκε ο Κουτίνιο για να σκοράρει στο "Γουέμπλεϊ" κόντρα στην Τότεναμ!
22:28
27' ΓΚΟΛ Η ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ !
22:28
28' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ
22:28
27' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ!
22:30
Η σουτάρα του Ράκιτιτς που βρίσκει αρχικά στο δοκάρι και στην συνέχεια καταλήγει στο δίχτυα του Γιορίς για τον 0-2 της Μπάρτσα!
22:32
Με ένα πανέμορφο πλασέ εκτός περιοχής ο Λοζάνο βάζει σε θέση οδηγού την Αϊντχόφεν. (Αϊντχόφεν- Ίντερ 1-0)
22:32
Το γκολ του Γκριζμάν από πολύ πλάγια θέση, με το οποίο η Ατλέτικο παίρνει το προβάδισμα στο παιχνίδι με τη Μπριζ!
22:35
Η εντυπωσιακή επέμβαση του Τερ Στέγκεν!
22:38
Υπέροχη φωτογραφία του Ράκιτιτς, δευτερόλεπτα πριν κάνει με το εκπληκτικό αυτό σουτ το 2-0 για την Μπαρτσελόνα! Εικόνα live21962297/121347.jpg
22:40
39' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΡΙΖ!
22:41
Ο Γκρούνεβελντ με απίθανο μακρινό σουτ δεν άφησε περιθώρια αντίδρασης στον Ομπλάκ και ισοφάρισε για τη Μπριζ! (Ατλέτικο Μαδρίτης - Μπριζ 1-1)
22:42
Το υπέροχο γκολ του Γκρούνεβελντ για την ισοφάριση της Μπριζ!
22:44
44' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΝΤΕΡ
22:46
Ακόμα ένα υπέροχο γκολ σήμερα! Μετά από φάση διαρκείας μπροστά στην εστία της Αϊντχόφεν, η μπάλα έφτασε στον Ναϊνγκολάν που με φανταστικό σουτ ισοφάρισε για την Ίντερ! (Αϊντχόφεν - Ίντερ 1-1)
22:47
Το τρομερό σουτ του Ναϊνγκολάν που κατέληξε στην δεξιά γωνία του Ζουτ!
22:48
45' Αλλαγή τερματοφύλακα για τη Μονακό. Ο Σούμπασιτς περνάει στη θέση του τραυματία Μπενάλιο. (Ντόρτμουντ - Μονακό 0-0)
22:50
ΛΗΞΗ ΠΡΩΤΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ σε όλα τα παιχνίδια που ξεκίνησαν στις 22:00!
23:03
ΕΝΑΡΞΗ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ στα έξι παιχνίδια με τα οποία ολοκληρώνεται η 2η αγωνιστική του Champions League!
23:06
50' Δοκάρι για την Μπαρτσελόνα, με τον Μέσι να διανύει 30 μέτρα με τη μπάλα αλλά το πλασέ του να σταματά στο δεξί δοκάρι του Γιορίς.
23:06
49' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΟ
23:08
Μετά από ωραία εκτέλεση κόρνερ του Άλεξ Τέγιες από τα αριστερά, ο Μαρεγκά πήρε ολομόναχος την κεφαλιά και έδωσε το προβάδισμα στην Πόρτο. (Πόρτο - Γαλατασαράι 1-0)
23:08
Το γκολ του Μαρεγκά που δίνει προβάδισμα στη Πόρτο!
23:10
52' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΟΤΕΝΑΜ!
23:11
51' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΟΡΟΥΣΙΑ ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
23:11
Μπορεί η Μπαρτσελόνα σε διάστημα δύο λεπτών να είχε δύο δοκάρια, όμως η Τότεναμ ήταν αυτή που βρήκε τον δρόμο προς τα δίχτυα με το ωραίο πλασέ του Κέιν. (Τότεναμ- Μπαρτσελόνα 1-2)
23:12
Υπέροχη ασίστ από τον Σάντσο, ο οποίος βρίσκει ολομόναχο τον Λάρσεν που εύκολα νικάει τον Σούμπασιτς. (Ντόρτμουντ - Μονακό 1-0)
23:13
Το γκολ με το οποίο μειώνει η Τότεναμ σε 1-2 την Μπαρτσελόνα
23:13
Το γκολ του Λάρσεν που βάζει μπροστά τους Βεστφαλούς στο "Σίγκναλ Ιντούνα"!
23:14
56' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ!
23:16
Άμεση απάντηση για την Μπαρτσελόνα που παίρνει ξενά προβάδισμα δύο τερμάτων.Ο Άλμπα έκανε συρτή σέντρα, δύο ποδοσφαιριστές της Μπάρτσε πέρασαν πάνω από τη μπάλα και ο Μέσι με ιδανικό πλασέ σκόραρε. (Τότεναμ - Μπερτσελόνα 1-3)
23:16
61' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΝΤΕΡ
23:17
Η Μπαρτσελόνα "έκρυψε" την μπάλα με τον Μέσι να κάνει το 3-1
23:18
Υπέροχη μπαλιά του Νταμπρόζιο από την άμυνα, ο Ικάρντι μετά από λάθος έξοδο του Ζουτ έκανε το 2-1 για την Ίντερ. (Αϊντχόφεν - Ίντερ 1-2)
23:19
Το γκολ του Ικάρντι για την ολική ανατροπή της Ίντερ!
23:23
67' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ!
23:24
66' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΟΤΕΝΑΜ!
23:24
Γκριζμάν και Ντιέγκο Κόστα συνεργάστηκαν άψογα και ο πρώτος σκόραρε το δεύτερο σημερινό του γκολ δίνοντας και πάλι προβάδισμα στην Ατλέτικο! (Ατλέτικο Μαδρίτης - Μπριζ 2-1)
23:25
Το δεύτερο σημερινό γκολ του Αντουάν Γκριζμάν!
23:26
Ο Λαμέλα κάνει το σουτ, με την μπάλα να κοντράρει στα σώματα και να καταλήγει στα δίχτυα του ανυπεράσπιστου Τερ Στέγκεν. (Τότεναμ- Μπαρτσελόνα 2-3)
23:26
Το υπέροχο πλασέ του Λαμέλα που ξαναβάζει την Τότεναμ στο παιχνίδι!
23:28
68' ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ!
23:30
70' Ο Αλκάθερ έχασε το πέναλτι, σουτάροντας με δύναμη στο οριζόντιο δοκάρι του Σούμπασιτς. (Ντορτμουντ - Μονακό 1-0)
23:31
72' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΜΠΟΡΟΥΣΙΑ ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ
23:32
Ο Αλκάθερ "παίρνει το αίμα του πίσω" για το χαμένο πέναλτι και αφού πέρασε τον γκολκίπερ έκανε το 2-0. (Ντόρτμουντ - Μονακό 2-0)
23:33
Το γκολ του Πάκο Αλκάθερ, για το 2-0 της Ντόρτμουντ!
23:41
84' Μεγάλη ευκαιρία για την Ατλέτικο να βάλει τρίτο γκολ, όμως το σουτ του Λεμάρ από πλεονεκτική θέση πηγαίνει πολλά μέτρα πάνω από την εστία.
23:43
82' ΔΟΚΑΡΙ για τη Νάπολη. Ο Μέρτενς από κοντά έστειλε τη μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι του Άλισον.(Νάπολη - Λίβερπουλ 0-0)
23:43
84' Τεράστια ευκαιρία για την Τότεναμ να ισοφαρίσει. Το πλασέ του Μόουρα βρίσκει στον Λενγκλέ, κέρδος ένα κόρνερ.
23:48
90' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ!
23:49
Ο Μέσι σκοράρει για δεύτερη φορά σήμερα στο "Γουέμπλεϊ" και "κλειδώνει" τη νίκη για τη Μπαρτσελόνα!
23:50
90' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΝΑΠΟΛΙ
23:50
90+4' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ!
23:51
Υπέροχη συρτή σέντρα του Καγιαχόν, ο Ινσίνιε με προβολή κάνει το 1-0 για τη Νάπολι λίγο πριν το τέλος! (Νάπολι - Λίβερπουλ 1-0)
23:52
90+2' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ!
23:52
Ο Λάρσεν έκανε την ασίστα από τα αριστερά και ο Ρόις με ωραίο διαγώνιο σουτ έκανε το 3-0! (Ντόρτμουντ - Μονακό 3-0)