Στον πάγκο για τους "πράσινους": Κότσαρης, Αλεξανδρόπουλος, Αποστολάκης, Εμμανουηλίδης, Βέργος, Θεοχάρης, Μαυρομμάτης, Ζαγαρίτης, Νούνες, Κόναν, Καμπετσής. by Κώστας Μιαούλης
Γαλατασαράι: Οκάν Κοτσούκ, Σερί, Μπογιούκ, Μπελχαντά, Ντονκ, Ντουρμάζ, Μαριάνο, Μπάμπελ, Λουγιντάμα, Μάρκος Τεσέιρα (Μαρκάο), Ναγκατόμο by Κώστας Μιαούλης
Έτοιμες για την επίσημη είσοδο τους στην Turk Telekom Arena, οι δύο ομάδες. by Κώστας Μιαούλης
Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο αντίπαλοι. by Κώστας Μιαούλης
Χειραψία Γιώργου Δώνη με τον Φατίχ Τερίμ. by Κώστας Μιαούλης
21:00
Ο Αττίλα Καρακαογλάν διευθύνει την αναμέτρηση. by Κώστας Μιαούλης
21:01
1' Σέντρα αγώνα. by Κώστας Μιαούλης
21:03
1' Πρώτη απόπειρα του Παναθηναϊκού ν' απειλήσει, αλλά η σέντρα του Ζαχίντ δεν ήταν καλή. by Κώστας Μιαούλης
21:04
2' Σέντρα του Ναγκατόμο, έδιωξε ο Πούγγουρας. by Κώστας Μιαούλης
21:06
Ωραία αλλαγή παιχνιδιού του Δώνη, όμως ο Κολοβός δεν προλαβαίνει. by Κώστας Μιαούλης
21:07
5' Ο Κολοβός πήγε να παίξει το ένα-δύο με τον Ζαχίντ, αλλά κόπηκαν τελευταία στιγμή. by Κώστας Μιαούλης
21:08
7' Φάουλ του Ινσούα στον Ντουρμάζ. Αρκετά δυνατό. by Κώστας Μιαούλης
21:11
9' Κόρνερ για την Γαλατά by Κώστας Μιαούλης
21:11
10' Κόρνερ ξανά για την Γαλατά. by Κώστας Μιαούλης
21:12
11' ΓΚΟΛ Ο Μπουγιούκ. Μετά το τρίτο απανωτό κόρνερ και αφού ο Διούδης είχε απομακρύνει την κεφαλιά του Μπουγιούκ, ο Λουινταμά νίκησε την άμυνα του Παναθηναϊκού στον αέρα και έστρωσε στον Μπουγιούκ που με βολέ εκτέλεσε τον Διούδη για το 1-0. by Κώστας Μιαούλης
21:16
14' Νέο στημένο για την Γαλατά. Δοκάρι από τον Ντουρμάζ με την απευθείας εκτέλεση από πλάγια δεξιά, η μπάλα στην εξωτερική πλευρά της συμβολής των δοκαριών. by Κώστας Μιαούλης
21:16
15' Σέντρα του Μαριάνο, μάζεψε ο Διούδης. by Κώστας Μιαούλης
21:18
Ο Παναθηναϊκός δεν ανταποκρίθηκε καλά σε αυτό σερί των στημένων φάσεων για περίπου 6-7 λεπτά από την Γαλατά που έχει γκολ και δοκάρι, αλλά και ευκαιρία στην κεφαλιά του Μπουγιούκ που απομάκρυνε ο Διούδης με μεγάλη δυσκολία. by Κώστας Μιαούλης
21:19
18' Σουτ από τον Σερί, η μπάλα φεύγει έξω. by Κώστας Μιαούλης
21:25
24' Κόρνερ για την Γαλατά by Κώστας Μιαούλης
21:27
25' Cooling break by Κώστας Μιαούλης
21:29
27' Δυσκολεύεται πάρα πολύ να κρατήσει μπάλα ο Παναθηναϊκός. by Κώστας Μιαούλης
21:30
28' Σε θέση οφσάιντ ο Ράιαν Μπάμπελ. by Κώστας Μιαούλης
21:30
29' Αγκωνιά του Κολοβού στον Ντονκ σε διεκδίκηση. Αρχίζει ξανά το ματς. by Κώστας Μιαούλης
21:32
30' Μπαλιά του Γιόχνασον για τον Χατζηθεοδωρίδη που πατάει περιοχή, αλλά ο Μαριάνο τον εμποδίζει, για να βγει η μπάλα άουτ. by Κώστας Μιαούλης
21:33
31' Κακή αλλαγή παιχνιδιού του Μπουγιούκ, για τον Ντουρμάζ. by Κώστας Μιαούλης
21:33
32' Ο Χατζηθεοδωρίδης πήγε να τρυπήσει από αριστερά την άμυνα της Γαλατά, αλλά η μπάλα κατέληξε έξω. by Κώστας Μιαούλης
21:35
33' Κίτρινη στον Ναγκατόμο, για μαρκάρισμα στον Κολοβό. by Κώστας Μιαούλης
21:37
34' Ο Οκάν Κουτσούκ μπλοκάρει την κεφαλιά του Πούγγουρα. by Κώστας Μιαούλης
21:39
36' Κόρνερ για τους "πράσινους". by Κώστας Μιαούλης
21:40
37' Ο Ζαχίντ ωραία στον Χατζηθεοδωρίδη, αλλά η σέντρα του τελευταίου ήταν τελείως άστοχη. by Κώστας Μιαούλης
21:41
40' ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟ. Ο Μακέντα δεν μπορεί να τελειώσει τη φάση, έρχεται ο Κολοβός, να σουτάρει για να απομακρύνει ο Λουινταμά. by Κώστας Μιαούλης
21:42
41' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. by Κώστας Μιαούλης
21:44
42' Πεσμένος ο Γιόχανσον, μετά από διεκδίκηση με τον Ναγκατόμο. by Κώστας Μιαούλης
21:45
43' Νέα ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό. Ο Χατζηθεοδωρίδης κάνει σέντρα στο δεύτερο δοκάρι και ο Κολοβός την κεφαλιά άουτ. by Κώστας Μιαούλης
21:47
45' Σουτ του Χατζηθεοδωρίδη, μπλόκαρε ο Κοτσούκ. by Κώστας Μιαούλης
21:49
45+2' Κίτρινη κάρτα στον Γιόχανσον. by Κώστας Μιαούλης
21:50
45+2' ΤΕΛΟΣ Α' ΜΕΡΟΥΣ. 1-0 με το γκολ του Αντέμ Μπουγιούκ προηγείται η Γαλατά. by Κώστας Μιαούλης
22:09
46' Ο Σελτσούκ Ινάν και ο Γιαρντμινκί στο ματς. by Κώστας Μιαούλης
22:09
46' Κότσαρης αντί Διούδη by Κώστας Μιαούλης
22:09
46' Σέντρα β' μέρους by Κώστας Μιαούλης
22:11
47' ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟ! Ο Κολοβός έκλεψε, πάσαρε στον Μακέντα στον χώρο, που έκανε το σουτ, απόκρουση του Κοτσούκ σε κόρνερ. by Κώστας Μιαούλης
22:15
49' Ο Κολοβός σούταρε άουτ. by Κώστας Μιαούλης
22:16
52' Ο Γιουνούς Αγκούν στη θέση του Ντουρμάζ. by Κώστας Μιαούλης
22:18
55' Κόρνερ παραχωρεί ο Μαρκάο. by Κώστας Μιαούλης
22:19
56' Κερδισμένο φάουλ από τον Κολοβό που μόλις γύρισε στα χαφ παίζει εξαιρετικά. by Κώστας Μιαούλης
22:22
58' Ωραία σέντρα του Χατζηθεοδωρίτη, ο Ινσούα κάνει το κοντρόλ με το στήθος, αλλά την ανοίγει λίγο περισσότερο απ' όσο θα έπρεπε. by Κώστας Μιαούλης
22:22
59' Κίτρινη στον Πούγγουρα. by Κώστας Μιαούλης
22:23
Ο Νούνες στο ματς αντί του Κολοβέτσιου. by Κώστας Μιαούλης
22:24
60' Η εκτέλεση φάουλ του Ινάν είναι κακή, η μπάλα έξω. by Κώστας Μιαούλης
22:25
61' ΓΚΟΛ ο Ντονκ για την Γαλατά. Γρήγορο τρανζίσιον, ο Μαριάνο βγάζει την σέντρα και ο Ντονκ με κεφαλιά ψαράκι κάνει το 2-0. by Κώστας Μιαούλης
22:27
63' Εμρέ Μορ αντί Σερί by Κώστας Μιαούλης
22:28
Λίνες αντί Μαριάνο για την Γαλατά. by Κώστας Μιαούλης
22:28
63' Καμπετσής αντί Χατζηγιοβάνη. by Κώστας Μιαούλης
22:30
66' Ευκαιρία για τον Μακέντα που κινείται εξαιρετικά μετά την πάσα του Κολοβού, τον νικά ο Κοτσούκ με το πόδι. by Κώστας Μιαούλης
22:33
69' Φάουλ του Νούνες και κίτρινη κάρτα για μαρκάρισμα στον Εμρέ Μορ. by Κώστας Μιαούλης
22:34
70' Ο Μπαϊράμ αντί του Ναγκατόμο. by Κώστας Μιαούλης
22:38
72' Αποστολάκης, Βέργος, Αλεξανδρόπουλος, Εμμανουλίδης στο ματς, έξω οι Γιόχανσον, Ζαχίντ, Χατζηθεοδωρίδης, Μακέντα by Κώστας Μιαούλης
22:38
75' Μετά τη διακοπή για να δροσιστούν οι ποδοσφαιριστές, πέρασε και ο Μήτρογλου στο ματς by Κώστας Μιαούλης
22:41
76' Ο Μαυρομμάτης αντί του Πούγγουρα. Αμέσως μετά την αλλαγή ο Κολοβός κερδίζει φάουλ. by Κώστας Μιαούλης
22:42
78' Ο Κολοβός εκτελεί ελάχιστα άουτ η μπάλα. by Κώστας Μιαούλης
22:46
81' Θεοχάρης, Ζαγαρίτης, Κονάν, αντί Δώνη, Κολοβού και Ινσούα by Κώστας Μιαούλης
22:47
84' Σουτ του Βέργου, ενώ είναι μόνος ο Καμπετσής, μπλοκάρει ο Κοτσούκ. by Κώστας Μιαούλης
22:54
87' Κίτρινη στον Αλεξανδρόπουλος. by Κώστας Μιαούλης
22:54
90' Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις. by Κώστας Μιαούλης
22:55
90+2' ΓΚΟΟΟΟΛ ο Κονάν by Κώστας Μιαούλης
22:59
90+4' Ο Παναθηναϊκός ηττήθηκε 2-1, αλλά άφησε καλές εντυπώσεις μετά το πρώτο μισάωρο του ματς και στο φινάλε κατάφερε να σκοράρει με τον Κονάν. Ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. by Κώστας Μιαούλης