Παρακολουθήστε σε real time την εξέλιξη της αναμέτρησης του Ατρομήτου με τη Λέγκια στη Βαρσοβία μέσω του sport-fm.gr. Ραδιοφωνικά από τον ΣΠΟΡ FM 94,6.

21:41
Γεια σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης του Ατρομήτου κόντρα στη Λέγκια στη Βαρσοβία για τον τρίτο προκριματικό του Europa League. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:42
Η αναμέτρηση στο «Polish Army Stadium» είναι προγραμματισμένη για τις 22:00, θα έχει τηλεοπτική κάλυψη από το ERTSports και ραδιοφωνική από τον ΣΠΟΡ FM 94,6 σε περιγραφή Παύλου Κουστέρη. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:43
Η ρεβάνς έχει προγραμματιστεί για την Τετάρτη (14/08) στις 19:00 στο Περιστέρι by Αποστόλης Λιβάνιος
21:43
Έχετε ενημερωθεί νωρίτερα και για την ενδεκάδα των κυανόλευκων, να σας την υπενθυμίσουμε by Αποστόλης Λιβάνιος
21:44
Ατρόμητος (Γιάννης Αναστασίου): Μέγερι, Κατράνης, Γούτας, Κάχιλα, Ρισβάνης, Νάτσος, Μάντσον, Χαρίσης, Ούμπιδες, Μανούσος, Βέλλιος by Αποστόλης Λιβάνιος
21:45
Ξεχωρίζει η επιλογή του Κάχιλα στο αρχικό σχήμα, ώστε να "δέσει" ο Γιάννης Αναστασίου το κέντρο των φιλοξενούμενων, με τον Ενσικουλού βρίσκεται εκτός ενδεκάδας by Αποστόλης Λιβάνιος
21:46
Η ενδεκάδα της Λέγκια: Μαγιέσκι, Λέβτσουκ, Άντολιτς, Γκβίλα, Ρότσα, Νοβικόβας, Αντρέ Μαρτίνς, Βέσοβιτς, Γιεντρεγτζικ, Λουκίνιας και Κουλένοβιτς. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:46
Στον πάγκο της ομάδας του Γιάννη Αναστασίου: Θεοδωράκης, Ρόσα, Ενσικουλού, Ουγκράι, Γαρουφαλιάς, Στρούγκης και Σίλβα. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:47
Στον πάγκο των γηπεδούχων: Σιέρνιακ, Βιετέσκα, Καρλίτος, Νιεζγκόντα, Νάγκι, Καφού και Στόλαρσκι. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:48
21:49
Διαιτητής του αγώνα θα είναι ο Αυστριακός Μάνουελ Σίτενγκρουμπερ. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:52
Οι Πολωνοί είναι φέτος αήττητοι στην Ευρώπη και δεν έχουν δεχτεί ακόμη γκολ, ενώ στοχεύουν στην επιστροφή τους σε ομίλους μετά το 2016, όταν έπαιξαν στο Champions League. by Αποστόλης Λιβάνιος
21:59
Υπενθυμίζεται ότι ο Ατρόμητος άφησε εκτός την Ντουνάισκα Στρέντα με δύο νίκες by Αποστόλης Λιβάνιος
22:00
Πρώτο κόρνερ και είναι για τον Ατρόμητο, δευτερόλεπτα μετά την έναρξη της αναμέτρησης, πέρασε ανεκμετάλλευτο by Αποστόλης Λιβάνιος
22:11
Οι γηπεδούχοι έχουν την κατοχή της μπάλας στα πρώτα λεπτά, δίχως, πάντως, να έχουν γίνει επικίνδυνοι by Αποστόλης Λιβάνιος
22:16
Συνεχίζουν να έχουν την πρωτοβουλία των κινήσεων οι παίκτες της Λέγκια, αλλά δεν έχουν πιέσει ιδιαίτερα τον Ατρόμητο by Αποστόλης Λιβάνιος
22:16
17' Σουτ εκτός περιοχής από τον Αντόλιτς, μπλοκάρει με τη δεύτερη ο Μέγερι. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:17
Επικίνδυνη επίσκεψη στα καρέ του Ατρομήτου, που σταματάει με offside by Αποστόλης Λιβάνιος
22:19
19' Καλή προσπάθεια του Γκβίλα μέσα στην περιοχή και κέρδος ένα κόρνερ για τη Λέγκια. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:19
22:19
22:20
20' Επικίνδυνη φάση στην περιοχή του Ατρομήτου, με τον Γκβίλα να κάνει το γύρισμα και την μπάλα να φεύγει παράλληλα με την εστία του Μέγερι και τον Κουλένοβιτς να μην προλαβαίνει να κάνει επαφή. by Αποστόλης Λιβάνιος
22:26
Ο Ατρόμητος μπήκε καλά στο παιχνίδι κερδίζοντας το πρώτο κόρνερ στο 1', αλλά γενικότερα δεν έχει καταφέρει να απειλήσει by Αποστόλης Λιβάνιος
22:30
Τρικυμία στην άμυνα της Λέγκια έπειτα από τακουνάκι του Βέλλιου κοντά στην αντίπαλη περιοχή, αλλά δίχως όφελος για τους φιλοξενούμενους by Αποστόλης Λιβάνιος
22:30
30' Κίτρινη στον Χαρίση by Αποστόλης Λιβάνιος
22:38
38' Καλή στιγμή για τη Λέγκια. Με τον Κουλένοβιτς να γίνεται κάτοχος της μπάλας έπειτα από κόρνερ και με κίνηση... πίβοτ από σέντερ στο μπάσκετ να σημαδεύει την εστία αντίπαλη εστία, κερδίζοντας ένα κόρνερ by Αποστόλης Λιβάνιος
22:41
40' Σουτ του Νοβίκοβας, δεν ανησυχεί ο Μέγερι. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:05
50' ΔΟΚΑΡΙ για τη Λέγκια! Εκτέλεση φάουλ του Νοβίκοβας, η μπάλα στο οριζόντιο του Μέγερι by Αποστόλης Λιβάνιος
23:10
53' Κίτρινη κάρτα στον Βέλλιο για σκληρό μαρκάρισμα. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:16
61' Ρόσα αντί Ούμπιδες στο ματς για τον Ατρόμητο. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:18
62' Επικίνδυνη επίθεση των γηπεδούχων, αλλά ο Νοβίκοβας που έστειλε την μπάλα λίγο δίπλα από το δεξί δοκάρι του Μέγερι, έχει κάνει φάουλ, το οποίο υποδείχθηκε. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:22
65' Μεγάλη ευκαιρία για τη Λέγκια. Ο Λουκίνιας ελίχθηκε ωραία και βρήκε τον Κουλένοβιτς, ο οποίος βγήκε φάτσα με τον Μέγερι, από κάπως πλάγια θέση (με τον Ρισβάνη να τον πιέζει) και αστόχησε. Ο Κουλένοβιτς περνάει εκτός και τη θέση του θα πάρει ο Καρλίτος by Αποστόλης Λιβάνιος
23:23
Στο έδαφος ο Άντρε Μάρτινς (πρώην του Ολυμπιακού), που σφαδάζει έπειτα από φάουλ του Ρόσα by Αποστόλης Λιβάνιος
23:23
Ζήτησε να συνεχίσει ο Πορτογάλος by Αποστόλης Λιβάνιος
23:24
69' Κίτρινη στον Μάντσον by Αποστόλης Λιβάνιος
23:26
Πιέζουν οι Πολωνοί by Αποστόλης Λιβάνιος
23:28
72' Ουγκράι αντί Χαρίση στο ματς για τον Ατρόμητο by Αποστόλης Λιβάνιος
23:29
74' ΔΟΚΑΡΙ για τη Λέγκια! Ωραία εκτέλεση φάουλ του Καρλίτος, ο Μέγερι βρήκε λίγο την μπάλα και αυτή κατέληξε στο οριζόντιο της εστίας του. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:31
76' Κίτρινη στον Γούτα για διαμαρτυρία by Αποστόλης Λιβάνιος
23:34
78' Απειλεί η Λέγκια. Ο Γκβίλα προσπάθησε να σκοράρει με γυριστό μέσα στην περιοχή έπειτα από γέμισμα, αλλά ο Μέγερι βγήκε και απομάκρυνε. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:37
81' Καλή αντεπίθεση του Ατρομήτου μετά από ώρα, αλλά δίχως το επιθυμητό αποτέλεσμα by Αποστόλης Λιβάνιος
23:38
82' Πολύ καλή στιγμή για τη Λέγκια. Ο Γκβίλα έστρωσε στον Λουκίνιας, που έπιασε καλό σουτ, αλλά ο Μέγερι είχε την απάντηση και έδιωξε σε κόρνερ. by Αποστόλης Λιβάνιος
23:39
84' Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ζοάο Σίλβα αντί Μανούσου by Αποστόλης Λιβάνιος
23:40
Βρίσκει περισσότερους χώρους στην κόντρα πλέον ο Ατρόμητος by Αποστόλης Λιβάνιος
23:44
88' Αποκρούει και πάλι ο Μέγερι, σε σουτ του Νοβίκοβας μέσα από την περιοχή by Αποστόλης Λιβάνιος
23:46
Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις by Αποστόλης Λιβάνιος
23:46
Άστοχο σουτ του Ρόσα by Αποστόλης Λιβάνιος
23:49
90+4' Καλή στιγμή με άστοχο σουτ (σκάψιμο για την ακρίβεια) του Νοβίκοβατς. by Αποστόλης Λιβάνιος