Παρακολουθήστε από το control-room του sportfm.gr την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στη Λαμία και τον Ατρόμητο στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής της Super League 1.
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στη Λαμία και τον Ατρόμητο by www.sport-fm.gr
Λαμία: Βελλίδης, Αντέτζο, Βασιλόγιαννης, Πλιάτσικας, Καραμάνος, Μπεχαράνο, Ρόμανιτς, Δημούτσος, Βύντρα, Βάντερσον, Σάλιακας by www.sport-fm.gr
Ατρόμητος: Θεοδωράκης – Νάτσος, Ρισβάνης, Γούτας, Κατράνης – Μάντσον, Χαρίσης – Ούμπιντες, Ρόσα, Ενσικουλού - Μανούσος by www.sport-fm.gr
Στον πάγκο της Λαμίας: Κατσίκας, Τζανετόπουλος, Τουράμ, Σκόνδρας, Μπάχανακ, Τσούκαλος, Καραγιάννης by www.sport-fm.gr
Στον πάγκο του Ατρόμητου: Μανδάς, Ουγκράι, Ταλόχα, Καχίλα, Βέλλιος, Ανδρούτσος, Νταβιώτης by www.sport-fm.gr
Διαιτητής: Αθανάσιος Σεζος Α’ βοηθός: Ιωάννης Καραγκιζόπουλος Β’ βοηθός: Νικόλαος Σάββας 4ος: Γιώργος Βρέσκας by www.sport-fm.gr
11' ΓΚΟΛ Η ΛΑΜΙΑ! Απίθανο γκολ από τον Σάλιακα! Τρομερή εκτέλεση φάουλ από τον δεξιό μπακ της Λαμίας και ο Θεοδωράκης (που φέρει ευθύνη) δεν μπορούσε να αποσοβήσει το 1-0. by www.sport-fm.gr
15' Μεγάλη ευκαιρία για τη Λαμία! Σέντρα του Βασιλόγιαννη για τον Αντέτζο που ήταν αμαρκάριστος από το ύψος της μικρής περιοχής, αλλά με εκπληκτική επέμβαση ο Θεοδωράκης έδιωξε σε κόρνερ by www.sport-fm.gr
23' Δεν μπορεί να αντιδράσει ο Ατρόμητος μετά το γκολ που δέχθηκε. Οι παίκτες του αδυνατούν να κρατήσουν την μπάλα και προσπαθούν να απειλήσουν με μακρινές μπαλιές. Εύκολα κρατάει το προβάδισμα η Λαμία. by www.sport-fm.gr
35' ΓΚΟΛ Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ! ΙΣΟΦΑΡΙΖΕΙ Ο ΓΟΥΤΑΣ! Εκτέλεση κόρνερ από τον Ούμπιντες στα δεξιά και ο ανενόχλητος Γούτας με κεφαλιά κάνει το 1-1! by www.sport-fm.gr
37' Διαδοχικές κεφαλιές στην περιοχή του Ατρόμητου, μπλοκάρει τελικά ο Θεοδωράκης by www.sport-fm.gr
Στο 11' με υπέροχη εκτέλεση φάουλ του Σάλιακα η Λαμία πήρε το προβάδισμα και μάλιστα στη συνέχεια έχασε μεγάλη ευκαιρία να κάνει το 2-0 με τον Θεοδωράκη να αποκρούει, ενώ ο Ατρόμητος στο 35' ισοφάρισε με κεφαλιά του Γούτα από σέντρα του Ούμπιντες. by www.sport-fm.gr
51' Καλή σέντρα από τα αριστερά για τη Λαμία, πολύ άστοχη όμως η κεφαλιά του Τουράμ by www.sport-fm.gr
62' Ευκαιρία για τον Ατρόμητο! Μακρινό σουτ του Χαρίση και ο Βελλίδης απέκρουσε με το αριστερό χέρι. by www.sport-fm.gr
70' Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο. Εκτός Ενσικουλού, Ούμπιντες, μέσα οι Βέλλιος, Ανδρούτσος by www.sport-fm.gr
76' ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΙΑ ΤΗ ΛΑΜΙΑ! Ο Ρισβάνης κάνει τραγικό λάθος, ο Ρόμανιτς του πήρε την μπάλα και τη στιγμή που περνά και τον Θεοδωράκη ανατρέπεται από τον νεαρό γκολκίπερ. by www.sport-fm.gr
78' ΓΚΟΛ Η ΛΑΜΙΑ ΚΑΙ 2-1! Σκόρερ ο Τουράμ που στέλνει την μπάλα στη δεξιά γωνία του Θεοδωράκη. Από την άλλη έπεσε ο γκολκίπερ του Ατρόμητου by www.sport-fm.gr
79' ΓΚΟΛ Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ! 2-2 ΜΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΨΑΛΙΔΙ ΤΟΥ ΒΕΛΛΙΟΥ! ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ Ο ΕΛΛΗΝΑΣ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ! Ο Νάτσος έκανε τη σέντρα, ο Βέλλιος έκανε το κοντρόλ από το ύψος της μεγάλης περιοχής και με εκπληκτικό ψαλίδι κάνει το 2-2. Το γκολ της χρονιάς από τη 2η αγωνιστική. by www.sport-fm.gr
Οντως δεν μετράει. Ο Βέλλιος ήταν εκτεθειμένος τη στιγμή που πήρε την μπάλα. by www.sport-fm.gr
85' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Μανούσος με υπέροχη ενέργεια ελίσσεται, κάνει το σουτ με το αριστερό, η μπάλα δίπλα από το δοκάρι. by www.sport-fm.gr
Λήξη της αναμέτρησης. Λαμία και Ατρόμητος στην ισοπαλία με 2-2. Αυτό που μένει είναι το απίστευτο γκολ του Βέλλιου. by www.sport-fm.gr