Europa League

Πρεμιέρα των ομίλων του Europa League και το sportfm.gr σας δίνει τη δυνατότητα να παρακολουθήσετε λεπτό προς λεπτό όλα τα ματς. Μείνετε μαζί μας για μεγάλη ποδοσφαιρική βραδιά.

18:55
Καλησπέρα σας! Μαζί θα πορευτούμε παρέα για τις επόμενες τουλάχιστον πέντε ώρες, παρακολουθώντας λεπτό προς λεπτό τα ματς της πρεμιέρας των ομίλων του Europa League. by Γιώργος Σπανομανώλης
18:56
Όπως συμβαίνει πάντα σε αυτή τη φάση της διοργάνωσης, έχουμε δύο ζώνες ώρας. Δώδεκα αναμετρήσεις στις 19.55 και ακόμα δώδεκα ματς στις 22.00. by Γιώργος Σπανομανώλης
18:57
Πρέπει να σημειώσουμε ότι σε αυτή τη φάση του Europa League δεν υπάρχει VAR. Η εφαρμογή του θα ξεκινήσει στα νοκ άουτ παιχνίδια. by Γιώργος Σπανομανώλης
18:57
Πάμε να δούμε τα ματς που ξεκινούν στις 19.55 by Γιώργος Σπανομανώλης
18:58
1ος Όμιλος ΑΠΟΕΛ-Ντουντελάνζ 19:55 Καραμπάγκ-Σεβίλλη 19:55 by Γιώργος Σπανομανώλης
18:59
2ος Όμιλος Ντιναμό Κιέβου-Μάλμε 19:55 Κοπεγχάγη-Λουγκάνο 19:55 by Γιώργος Σπανομανώλης
18:59
3ος Όμιλος Βασιλεία-Κράσνονταρ 19:55 Χετάφε-Τραμπζονσπόρ 19:55 by Γιώργος Σπανομανώλης
18:59
4ος Όμιλος Αϊντχόφεν-Σπόρτινγκ Λισαβόνας 19:55 ΛΑΣΚ Λιντς-Ρόζενμποργκ 19:55 by Γιώργος Σπανομανώλης
19:00
5ος Όμιλος Ρεν-Σέλτικ 19:55 Κλουζ-Λάτσιο 19:55 by Γιώργος Σπανομανώλης
19:00
6ος Όμιλος Άιντραχτ- Φρανκφούρτης-Άρσεναλ 19:55 Σταντάρ Λιέγης-Βιτόρια Σετούμπαλ 19:55 by Γιώργος Σπανομανώλης
19:08
Εκτός αποστολής όπως περιμέναμε για λόγους αποφόρτισης έμεινε ο Σωκράτης Παπασταθόπουλος by Γιώργος Σπανομανώλης
19:10
Οι συνθέσεις στο PSV - Σπόρτινγκ Λισαβόνας by Γιώργος Σπανομανώλης
19:11
19:13
Αναμφίβολα το Άιντραχτ-Άρσεναλ είναι το ματς που ξεχωρίζει. Δείτε και το γράφημα της UEFA με τις ενδεκάδες που παρατάσουν Έμερι και Χούτερ. by Γιώργος Σπανομανώλης
19:17
19:17
19:19
19:22
Ο τελικός της διοργάνωσης είναι προγραμματισμένος για την 27η Μαΐου στο Γκντανσκ by Γιώργος Σπανομανώλης
19:33
19:38
ΑΠΟΕΛ και Ντουντελάνζ είχαν συναντηθεί στον δεύτερο προκριματικό του Τσάμπιονς Λιγκ τη σεζόν 2017-18 με την κυπριακή ομάδα να παίρνει τη νίκη και στα δύο ματς με 1-0 by Γιώργος Σπανομανώλης
19:46
Σε ακριβώς ένα δεκάλεπτο θα έχουμε σέντρα στις αναμετρήσεις της πρεμιέρας των ομίλων του Europa League by Γιώργος Σπανομανώλης
19:49
Δυστυχώς καμία ελληνική ομάδα δεν συμμετέχει στους ομίλους του Europa League, κάτι που συμβαίνει για πρώτη φορά στην ιστορία της διοργάνωσης. by Γιώργος Σπανομανώλης
19:52
Το τελετουργικό έχει ξεκινήσει στα γήπεδα των 12 ευρωπαϊκών πόλεων που φιλοξενούν αυτή την ώρα ματς της διοργάνωσης by Γιώργος Σπανομανώλης
19:55
Σέντρα στα ματς του Europa League by Γιώργος Σπανομανώλης
20:00
Όσον αφορά τους "δικούς μας", πρέπει να σημειώσουμε ότι Ζέκα είναι βασικός με Κοπενχάγη, ενώ ο Κώστας Μήτρογλου είναι στον πάγκο για την Αϊντχόφεν. Όπως γράψαμε, ο Σωκράτης έμεινε εκτός αποστολής από τον Έμερι. by Γιώργος Σπανομανώλης
20:01
Συμπληρώθηκε το 5λεπτο στα ματς, δεν υπάρχει ακόμα γκολ σε κάποιο γήπεδο by Γιώργος Σπανομανώλης
20:05
Βασιλεία-Κράσνονταρ 1-0: Φοβερό πλασέ του του Μπούα που πετυχαίνει το πρώτο γκολ της φετινής διοργάνωσης by Γιώργος Σπανομανώλης
20:10
Μετά από το πρώτο 15λεπτο, μόνο στο Σεντ Γιάκομπ Παρκ έχουμε δει γκολ μέχρι τώρα by Γιώργος Σπανομανώλης
20:11
by Γιώργος Σπανομανώλης
20:11
Εδώ το γκολ του Μπούα με την Βασιλεία by Γιώργος Σπανομανώλης
20:13
Χετάφε - Τράμπζοσπορ 1-0: Ο Άνχελ πιάνει κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι και ανοίγει λογαριασμό για τους Ισπανούς στο "Αλφόνσο Πέρεθ" by Γιώργος Σπανομανώλης
20:16
Αϊντχόφεν - Σπόρτινγκ 1-0: Φοβερό σουτ από τον Μάλεν έξω από την περιοχή η μπάλα στο δοκάρι και μέσα by Γιώργος Σπανομανώλης
20:21
Αϊντχόφεν - Σπόρτινγκ 2-0: Γύρισμα στην περιοχή, αυτογκόλ από τον Κόατες. Προβάδισμα δύο τερμάτων νωρίς για τους Ολλανδούς. by Γιώργος Σπανομανώλης
20:23
Πλησιάζουμε στο ημίωρο των παιχνιδιών. Γκολ σε 4 από τα 12 ματς ως τώρα by Γιώργος Σπανομανώλης
20:24
20:25
Το γκολ του Μπάστος που βάζει μπροστά την Λάτσιο by Γιώργος Σπανομανώλης
20:26
Άιντραχτ - Άρσεναλ 0-0: Καλή στιγμή για την Άρσεναλ με τον Γουίλοκ by Γιώργος Σπανομανώλης
20:26
20:26
Το δεύτερο γκολ της Αϊντχόφεν by Γιώργος Σπανομανώλης
20:29
Τελευταίο δεκάλεπτο για την ολοκλήρωση των πρώτων ημιχρόνων by Γιώργος Σπανομανώλης
20:31
ΑΠΟΕΛ - Ντουντελάνζ 0-1: Παγώνει το "ΓΣΠ" στο 37' ο Σινάνι by Γιώργος Σπανομανώλης
20:32
Ρεν - Σέλτικ 1-0: Ο Νιάνγκ με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι στο 38' βάζει μπροστά τους Γάλλους. by Γιώργος Σπανομανώλης
20:34
Άιντραχτ - Άρσεναλ 0-1: Μπροστά οι κανονιέρηδες με γκολ του Γουίλοκ by Γιώργος Σπανομανώλης
20:35
Αϊντχόφεν - Σέλτικ 2-1: Μειώνουν οι Σκωτζέζοι με πέναλτι του Φερνάντες στο 39' by Γιώργος Σπανομανώλης
20:35
Βασιλεία - Κράσνονταρ 2-0: Μπαλιά του Στόκερ, δεύτερο γκολ από τον Μπούα by Γιώργος Σπανομανώλης
20:37
20:37
Το γκολ της Ντουντελάνζ στην Κύπρο by Γιώργος Σπανομανώλης
20:38
Κλουζ - Λάτσιο 1-1: Ισοφάριση με πέναλτι του Ντέακ για τους γηπεδούχους by Γιώργος Σπανομανώλης
20:44
ΑΠΟΕΛ – Ντουντελάνζ 0-1, Καραμπάχ – Σεβίλλη 0-0, Κοπενχάγη – Λουγκάνο 0-0, Ντιναμό Κιέβου – Μάλμε 0-0, Βασιλεία – Κράσνονταρ 2-0 Χετάφε – Τραμπζονσπόρ 1-0, ΛΑΣΚ – Ρόζεμποργκ 1-0, Αϊντχόφεν – Σπόρτινγκ 2-1, Κλουζ – Λάτσιο 1-1, Ρεν – Σέλτικ 1-0, Σταντάρ Λιέγης - Βιτόρια Γκιμαράες 0-0, Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Άρσεναλ 0-1 by Γιώργος Σπανομανώλης
20:57
Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο των παιχνιδιών by Γιώργος Σπανομανώλης
21:00
Αϊντχόφεν - Σπόρτινγκ 3-1: Σκόρερ για τους Ολλανδούς ο Μπάμγκαρτλ by Γιώργος Σπανομανώλης
21:01
Κοπεγχάγη - Λουγκάνο 1-0: Ανοίγουν το σκορ στο ξεκίνημα της επανάληψης με τον Σάντος οι Δανοί by Γιώργος Σπανομανώλης
21:02
ΑΠΟΕΛ - Ντουντελάνζ 0-2: Συνεχίζει τα λάθη ο ΑΠΟΕΛ και το πληρώνει. Λάθος από τον Ιωάνου και ο Σινάνι με το δεύτερο γκολ του κάνει δύο τα γκολ της ομάδας του by Γιώργος Σπανομανώλης
21:03
21:03
Το τρίτο γκολ της PSV by Γιώργος Σπανομανώλης
21:04
Βασιλεία - Κράσνονταρ 3-0: Ο Τζούφι πετυχαίνει το 10ο γκολ του στην Ευρώπη by Γιώργος Σπανομανώλης
21:05
ΑΠΟΕΛ - Ντουντελάνζ 1-2: Κοιμήθηκε η άμυνα των φιλοξενούμενων και ο Πάβλοβιτς με κεφαλιά μειώνει by Γιώργος Σπανομανώλης
21:05
Κερδισμένο πέναλτι στο καπάκι για τον ΑΠΟΕΛ by Γιώργος Σπανομανώλης
21:06
ΑΠΟΕΛ - Ντουντελάνζ 2-2: Στο 55' ο Ντε Βιντσέντι από τα έντεκα μέτρα ισοφαρίζει! by Γιώργος Σπανομανώλης
21:07
Βασιλεία - Κράσνονταρ 4-0: Με αυτογκόλ του Βιλένα στο 54' οι Ελβετοί ξανά δίχτυα by Γιώργος Σπανομανώλης
21:07
Απίστευτο αυτό που κάνει ο ΑΠΟΕΛ. Μέσα σε διάστημα δύο λεπτών φτάνει σε δύο γκολ και την ισοφάριση by Γιώργος Σπανομανώλης
21:09
ΑΠΟΕΛ - Ντουντελάνζ 3-2: Απίστευτο, ο Πάβλοβιτς το τρίτο γκολ. Μέσα σε τέσσερα λεπτά επική ανατροπή για την κυπριακή ομάδα by Γιώργος Σπανομανώλης
21:10
Ρεν - Σέλτικ 1-1: Με πέναλτι και οι Σκωτσέζοι ισοφαρίζουν. Σκόρερ ο Κρίστι by Γιώργος Σπανομανώλης
21:11
21:11
Εδώ το γκολ της ισοφάρισης της Σέλτικ by Γιώργος Σπανομανώλης
21:11
21:11
Το γκολ του ΑΠΟΕΛ για την απίστευτη, ολική ανατροπή μέσα σε τέσσερα λεπτά by Γιώργος Σπανομανώλης
21:14
Καραμπάκ - Σεβίλλη 0-1: Απίστευτο γκολ του Τσιτσαρίτο με απευθείας εκτέλεση φάουλ. Το πρώτο με τους Ανδαλουσιάνους, βάζει μπροστά την ομάδα του Λοπετέγκι. by Γιώργος Σπανομανώλης
21:17
21:18
Προς το παρόν το γκολ της βραδιάς από τον Τσιτσαρίτο by Γιώργος Σπανομανώλης
21:20
Σταντάρ Λιέγης - Γκιμαράες 1-0: Με αυτογκόλ του Χανίν στο 67' προβάδισμα η Σταντάρ by Γιώργος Σπανομανώλης
21:22
Τεράστια ευκαιρία για τον ΑΠΟΕΛ. Ο Πάβλοβιτς δεν μπόρεσε να νικήσει σε τετ α τετ στο 71' τον τερματοφύλακα της Ντουντελάνζ by Γιώργος Σπανομανώλης
21:23
ΑΠΟΕΛ - Ντουντελάνζ 3-3: Παγώνει ξανά το "ΓΣΠ", με τον Στολτς με κοντινή προβολή να ισοφαρίζει by Γιώργος Σπανομανώλης
21:23
Πάμε για τελευταίο 20λεπτο στα ματς by Γιώργος Σπανομανώλης
21:24
21:25
Το αυτογκόλ του Ανίν με το οποίο προηγείται η Σταντάρ Λιέγης by Γιώργος Σπανομανώλης
21:28
Κλουζ - Λάτσιο 2-1: Ανατροπή από τους γηπεδούχους... Τραγική λειτουργία από τους "αετούς" και ο Ομρανί στο 78' το 2-1 by Γιώργος Σπανομανώλης
21:29
21:29
Εδώ το 3-3 της Ντουντελάνζ by Γιώργος Σπανομανώλης
21:30
Καραμπάκ - Σεβίλλη 0-2: Μπαλιά ακριβείας του Μπανέγα στον Ελ Χανταντί που στο 79' σφραγίζει τη νίκη στο Μπακού by Γιώργος Σπανομανώλης
21:30
Βασιλεία - Κράσνονταρ 5-0: Πάρτι των Ελβετών, σκόρερ ο Όκαφορ by Γιώργος Σπανομανώλης
21:34
ΑΠΟΕΛ - Ντουντελάνζ 3-4: Χαμός στην Κύπρο. Με σουτ από το ύψος της περιοχής ο Σινάνι παγώνει το "ΓΣΠ" και πάλι by Γιώργος Σπανομανώλης
21:34
Αϊντχόφεν - Σπόρτινγκ 3-2: Βάζει στο ματς τους Πορτογάλους ο Μέντες στο 83' by Γιώργος Σπανομανώλης
21:36
Ντιναμό Κιέβου - Μάλμε 1-0: Ο Μπουγιάλσκι σκόρερ για τους Ουκρανούς by Γιώργος Σπανομανώλης
21:37
Καραμπάγκ - Σεβίλλη 0-3: Ο Τόρες στο 86' το τρίτο γκολ by Γιώργος Σπανομανώλης
21:38
21:38
Εδώ το γκολ της Ντουντελάνζ by Γιώργος Σπανομανώλης
21:39
Άιντραχτ - Άρσεναλ 0-2: Με εντυπωσιακό τρόπο ο Σακά καθαρίζει για την ομάδα του Έμερι by Γιώργος Σπανομανώλης
21:40
21:40
Εδώ το 2-0 της Σεβίλλης by Γιώργος Σπανομανώλης
21:41
Καραμπάγκ - Άρσεναλ 0-3: Ο Ομπαμεγιάνγκ ολοκληρώνει το αγγλικό πάρτι στην Φρανκφούρτη by Γιώργος Σπανομανώλης
21:41
21:41
Και εδώ το 3-0 της Σεβίλλης by Γιώργος Σπανομανώλης
21:44
Σταντάρ Λιέγης - Γκιμαράες 2-0 by Γιώργος Σπανομανώλης
21:45
Τελικό στην Κύπρο, ήττα για τον ΑΠΟΕΛ με 4-3 από την Ντουντελάνζ που πετυχαίνει την πρώτη της νίκη στους ομίλους by Γιώργος Σπανομανώλης
21:48
Τέλος στα ματς των 19.55 by Γιώργος Σπανομανώλης
21:48
21:49
Σειρά παίρνουν τα ματς των 22.00 που ξεκινούν σε λίγο. Μικρή ανάπαυλα στο live μας και συνεχίζουμε σε λίγο. by Γιώργος Σπανομανώλης
21:49
Πάμε να δούμε τα ματς που ξεκινούν σε λίγη ώρα by Γιώργος Σπανομανώλης
21:49
Ρέιντζερς - Φέγενορντ, Πόρτο - Γιούνγκ Μπόις, Εσπανιόλ - Φερεντσβάρος, Λουντογκόρετς - ΤΣΣΚΑ Μόσχας, Βόλφσμπουργκ - Ολεχάντρια, Γκεντ - Σεντ Ετιέν, Γκλάντμπαχ - Γούλφσμπεργκ, Ρόμα - Μπασάκσεχιρ, Γουλβς - Μπράγκα, Σλόβαν Μπρατισλάβας - Μπεσίκτας, Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Αστάνα, Μπεσίκτας - Αλκμαρ by Γιώργος Σπανομανώλης
21:57
Έχει ξεκινήσει το τελετουργικό στα παιχνίδια. Σέντρα σε λίγα λεπτά για τη δεύτερη ζώνη της ημέρας. by Γιώργος Σπανομανώλης
22:00
Σέντρα στα παιχνίδια by Γιώργος Σπανομανώλης
22:01
22:01
Στα ματς που ξεκίνησαν νωρίτερα συνολικά είδαμε 34 γκολ. Για να δούμε στα βραδινά τι θα έχουμε by Γιώργος Σπανομανώλης
22:02
Γάνδη - Σεντ Ετιέν 1-0: Νωρίς νωρίς το πρώτο γκολ με τη Γάνδη να σκοράρει με τον Ντέιβιντ στο 2ο λεπτό by Γιώργος Σπανομανώλης
22:07
22:07
Δείτε το γκολ της Γάνδης by Γιώργος Σπανομανώλης
22:08
Πόρτο - Γιανγκ Μπόις 1-0: Σκόρερ ο Σοάρες για τους "δράκους" που πρέπει να ήταν οφσάιντ. Ωστόσο δεν υπάρχει VAR σε αυτή τη φάση by Γιώργος Σπανομανώλης
22:09
22:11
Εσπανιόλ - Φερεντσβάρος 0-1: Με αυτογκόλ του Λόπεθ στο 10' προβάδισμα για τους Ούγγρους στη Βαρκελώνη by Γιώργος Σπανομανώλης
22:11
Λουντογκόρετς - ΤΣΣΚΑ 0-1: Σκόρερ ο Ντιφέεφ στο 11' για τους Ρώσους by Γιώργος Σπανομανώλης
22:12
Ρέιντζερς - Φέγενορντ 0-0: Χαμένο πέναλτι για τους "καθολικούς" στο 12ο λεπτό by Γιώργος Σπανομανώλης
22:13
Γκλάντμπαχ - Βόλφσμπεγκερ 0-1: Το γκολ από τον Βίσμαν by Γιώργος Σπανομανώλης
22:14
Παρτιζάν - Άλκμααρ 0-1: Ο Στενγκς ανοίγει λογαριασμό για τους Ολλανδούς by Γιώργος Σπανομανώλης
22:15
Σλόβαν - Μπεσίκτας 1-0: Ο Σποράρ στο 8ο λεπτό ανοίγει το σκορ για τους γηπεδούχους
22:16
Πόρτο - Γιανγκ Μπόις 1-1: Με πέναλτι ο Νσάμε ισοφαρίζει στην Πορτογαλία στο 15'
22:16
Βρέχει γκολ στα ματς του Europa League στο πρώτο 15λεπτο by Γιώργος Σπανομανώλης
22:21
Βόλσμπουργκ - Αλεξάντρια 1-0: Σκόρερ ο Άρνολντ για τους "λύκους"
22:25
Βόλσμπουργκ - Αλεξάντρια 2-0: Ο Μεμέντι βάζει από νωρίς τις βάσεις για τους Γερμανούς
22:26
Ρέιντζερς - Φέγενορντ 1-0: Ιδανικό τελείωμα του Ότζο στο 26ο λεπτό
22:28
Σλόβαν - Μπεσίκτας 1-1: Στο 29' με πέναλτι ο Λιάγιτς
22:29
Πόρτο - Γιανγκ Μπόις 2-1: Δεύτερο γκολ με τον Σοάρες και πάλι μπροστά οι δράκοι στο 29'
22:30
Με δέκα η Άλκμααρ μετά την αποβολή του Σβένσον με απευθείας κόκκινης στο 27' by Γιώργος Σπανομανώλης
22:31
Γκλάντμπαχ - Βόλσμπεργκερ 0-2: Ο Λάιτγκεμπ σκόρερ για τους Αυστριακούς
22:38
Γάνδη - Σεντ Ετιέν 1-1: Ισοφαρίζουν οι Γάλλοι στο 38' με σκόρερ τον Καζρί που πετυχαίνει φανταστικό γκολ
22:40
Τελευταίο πεντάλεπτο για το φινάλε των πρώτων ημιχρόνων by Γιώργος Σπανομανώλης
22:41
Γκλάντμπαχ - Βόλφσμπεργκερ 0-3: Απίστευτα πράγματα από την σταχτοπούτα, με τον Ριτσμάιερ να κάνει το τρίτο γκολ
22:42
Ρόμα - Μπασάκσεχιρ 1-0: Με αυτογκόλ του Καϊσάρα οι Ρωμαίοι παίρνουν προβάδισμα στο 43'
22:43
Γάνδη - Σεντ Ετιέν 2-1: Και πάλι ο Ντέιβιντ δίνει προβάδισμα στην ομάδα του by Γιώργος Σπανομανώλης
22:44
Παρτίζαν - Άλκμααρ 1-1: Ο Νάτχο με πέναλτι ισοφαρίζει λίγο πριν το φινάλε του ημιχρόνου by Γιώργος Σπανομανώλης
22:48
Σλόβαν - Μπεσίκτας 1-2: Αυτογκόλ από τον Μποσίκοφ και ανατροπή για την τουρκική ομάδα by Γιώργος Σπανομανώλης
22:49
ΗΜΙΧΡΟΝΑ στα ματς by Γιώργος Σπανομανώλης
22:49
Ρέιντζερς – Φέγενορντ 1-0, Πόρτο - Γιούνγκ Μπόις 2-1, Εσπανιόλ – Φερεντσβάρος 0-1 Λουντογκόρετς - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 0-1, Βόλφσμπουργκ – Ολεχάντρια 2-0 Γκεντ - Σεντ Ετιέν 2-1 1-0 Γκλάντμπαχ – Γούλφσμπεργκ 0-3, Ρόμα – Μπασάκσεχιρ 1-0 Γουλβς – Μπράγκα 0-0 Σλόβαν Μπρατισλάβας – Μπεσίκτας 1-2, Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Αστάνα 0-0 Παρτιζάν - Αλκμαρ 1-1 by Γιώργος Σπανομανώλης
23:02
23:09
Λουντογκόρετς - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 2-1: Ο Βάντερσον στο 48' και ο Λουκόκι στο 50' φέρνουν τούμπα το ματς by Γιώργος Σπανομανώλης
23:10
Λουντογκόρετς - ΤΣΣΚΑ 3-1: Και τρίτο γκολ με τον Κεσέρου για τους γηπεδούχους. Φοβερό ξεκίνημα στο δεύτερο by Γιώργος Σπανομανώλης
23:14
Ρόμα - Μπασάκσεχιρ 2-0: Στο 58ο λεπτό ο Τζέκο πετυχαίνει ένα εύκολο γκολ από ασίστ του Τζιανόλο
23:15
Σλόβαν - Μπεσίκτας 2-2: Νέο λάθος από τον Κάριους και ο Σπόραρ ισοφαρίζει
23:16
Εσπανιόλ - Φερεντσβάρος 1-1: Ο Βάργκας το γκολ της ισοφάρισης για τους Καταλανούς by Γιώργος Σπανομανώλης
23:20
Παρτιζάν - Άλκμααρ 2-1: Ο Νάτχο με δεύτερο δικό του γκολ ολοκληρώνει την ανατροπή by Γιώργος Σπανομανώλης
23:22
Γάνδη - Σεντ Ετιέν 3-1: Το καθαρίζουν οι Βέλγοι by Γιώργος Σπανομανώλης
23:25
Βόλφσμπουργκ - Αλεξάντριγια 3-1 και Γκλάντμπαζ - Βόλφσμπεργκερ 0-4
23:27
Ρόμα - Μπασάκσεχιρ 3-0: Ο Ζιανόλο καθαρίζει και τυπικά για τους "τζιαλορόσι"
23:27
Λουντογκόρετς - ΤΣΣΚΑ 4-1: Ο Κεσέρου στο 68' σκόρερ by Γιώργος Σπανομανώλης
23:28
Γουλβς - Μπράγκα 0-1: Ο Χόρτα εκτελεί τον Ρουί Πατρίσιο και βάζει μπροστά τους Πορτογάλους
23:29
Γιουνάιτεντ - Αστάνα 1-0: Ωραίο προσπάθεια και γκολ με τον Γκρίγουντ για την ομάδα του Σόλσκιερ στο 74'
23:31
Λουντογκόρετς - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 5-1 και Γάνδη - Σεντ Ετιέν 3-2 by Γιώργος Σπανομανώλης
23:40
Πάμε για φινάλε... Τελευταίο πεντάλεπτο by Γιώργος Σπανομανώλης
23:48
Ρόμα - Μπασάκσεχιρ 4-0: Ζανιόλο ξανά δημιουργός και Κλάιφερτ ολοκληρώνει ιδανικά το ματς by Γιώργος Σπανομανώλης
23:50
Σλόβαν - Μπεσίκτας 3-2: Στις καθυστερίσεις σφαλιάρα στην Μπεσίκτας by Γιώργος Σπανομανώλης
23:51
Σε ένα λεπτό και τέταρτο γκολ για τη Σλόβαν! 4-2 τη Μπεσίκτας by Γιώργος Σπανομανώλης
23:54
Τέλος σε όλα τα ματς by Γιώργος Σπανομανώλης
23:55
Ρέιντζερς – Φέγενορντ 1-0, Πόρτο - Γιούνγκ Μπόις 2-1, Εσπανιόλ – Φερεντσβάρος 1-1 Λουντογκόρετς - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 5-1, Βόλφσμπουργκ – Ολεχάντρια 3-1 Γκεντ - Σεντ Ετιέν 3-2 1-0 Γκλάντμπαχ – Γούλφσμπεργκ 0-4 Ρόμα – Μπασάκσεχιρ 4-0 Γουλβς – Μπράγκα 0-1 Σλόβαν Μπρατισλάβας – Μπεσίκτας 4-2, Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Αστάνα 1-0 Παρτιζάν - Αλκμαρ 2-2 by Γιώργος Σπανομανώλης
23:55
Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας αυτές τις πέντε ώρες. Αναλυτικά ρεπορτάζ από τα ματς στο sportfm.gr by Γιώργος Σπανομανώλης