Kαλησπέρα. Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα στον Πανιώνιο και τον Ολυμπιακό, για την 11η αγωνιστική της Super League. by Κώστας Μιαούλης
Πανιώνιος: Μαλέρμπ, Παπαγεωργίου, Λυμπεράκης, Ευαγγέλου, Σταυρόπουλος, Παπανικολάου, Κόρμπος, Οικονομίδης, Άρσε, Αραμπούλι, Γιάννης Μασούρας by Κώστας Μιαούλης
Ολυμπιακός: Σα, Γκασπάρ, Τσιμίκας, Μεριά, Σεμέδο, Καμαρά, Μπουχαλάκης, Σουντανί, Ποντένσε, Λοβέρα, Γκερέρο by Κώστας Μιαούλης
Στον πάγκο του Πανιωνίου: Κότνικ, Γρίβας, Δούμτσιος, Εμμανουηλίδης, Σαραμαντάς, Τσιλούλης, Καμαρά by Κώστας Μιαούλης
Στον πάγκο του Ολυμπιακού: Αλέν, Γκιγιέρμε, Ελ Αραμπί, Μασούρας, Μπα, Βαλμπουενά,Τοροσίδης by Κώστας Μιαούλης
Για πρώτη φορά στην βασική ενδεκάδα του Ολυμπιακού ο Γκασπάρ, με τον Ομάρ να παίρνει...ρεπό ενόψει δύσκολης συνέχειας. Ο Μπουχαλάκης με τον Καμαρά στα χαφ, ο Λοβέρα και ο Ποντένσε στα άκρα και ο Σουντανί πίσω από τον Γκερέρο. by Κώστας Μιαούλης
Η μετάδοση της αναμέτρησης από το NS2 και ραδιοφωνικά από τον ΣΠΟΡ FM, με Νίκο Σταματέλο και Μάκη Διόγο στην περιγραφή. by Κώστας Μιαούλης
Διαιτητής ο Κομίνης, με βοηθούς τον Κωστάρα και την Κουρομπύλια. by Κώστας Μιαούλης
Οι δύο αντίπαλοι στον αγωνιστικό χώρο. by Κώστας Μιαούλης
Μήνυμα για προσεκτική οδήγηση από τα παιδιά που συνόδευσαν τις δύο ομάδες. by Κώστας Μιαούλης
Κόρμπος και Μπουχαλάκης στο στρίψιμο του νομίσματος. by Κώστας Μιαούλης
Ο Πανιώνιος θα υπερασπιστεί στο πρώτο μέρος, την εστία από την πλευρά του Αγ. Ανδρέα. by Κώστας Μιαούλης
1' Σέντρα αγώνα by Κώστας Μιαούλης
3' Πρώτο κόρνερ για τον Ολυμπιακό. by Κώστας Μιαούλης
3' Ωραία κομπίνα από τους "ερυθρόλευκους" το στρώσιμο στον Καμαρά, που σουτάρει πολύ άστοχα. by Κώστας Μιαούλης
4' Σέντρα του Λοβέρα, ο Μαλέρμπ σταθερά. by Κώστας Μιαούλης
5' Κόρνερ για τον Πανιώνιο. by Κώστας Μιαούλης
5' Από την απόκρουση της άμυνας, ο Κόρμπος πιάνει σουτ, άστοχο. by Κώστας Μιαούλης
6' Φάουλ του Καμαρά στον Άρτσε. by Κώστας Μιαούλης
7' Ο Λυμπεράκης εκτέλεσε, ο Σα μπλόκαρε. by Κώστας Μιαούλης
9' Φάουλ του Αραμπούλι στον Καμαρά. by Κώστας Μιαούλης
11' Ο Σουντανί έκλεψε από τον Λυμπεράκη, αλλά το σουτ ήταν σκαστό και ο Μάλερμπ μπλόκαρε. by Κώστας Μιαούλης
12' ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ: Ο Μαλέρμπ αποκρούει κεφαλιά του Λοβέρα, μετά από σέντρα του Ποντένσε. by Κώστας Μιαούλης
14' Kόρνερ για τον Ολυμπιακό. by Κώστας Μιαούλης
15' Νέο κόρνερ για τους "ερυθρόλευκους". by Κώστας Μιαούλης
15' Φάουλ του Παπανικολάου πάνω στον Καμαρά, από δεξιά λίγο έξω από την περιοχή. by Κώστας Μιαούλης
16' Πολύ άστοχη η εκτέλεση του Μπουχαλάκη. by Κώστας Μιαούλης
18'Φάουλ του Γκασπάρ πάνω στον Λυμπεράκη, στην προσπάθεια να φύγει στην πλάτη του αντιπάλου του. by Κώστας Μιαούλης
19' Σουτ του Καμαρά με το αριστερό άστοχο. by Κώστας Μιαούλης
20' Από την επέμβαση της άμυνας στην σέντρα του Ποντένσε, η μπάλα στον Σουντανί εκτός περιοχής, αυτός σουτάρει άουτ. by Κώστας Μιαούλης
21' Σουτ του Λοβέρα, κόντρα και κόρνερ. by Κώστας Μιαούλης
23' Σουτ του Μπουχαλάκη, ο Μαλέρμπ διώχνει δύσκολα, αφού η μπάλα βρήκε ελάχιστα στον Ευαγγέλου. Στη συνέχεια κόρνερ. by Κώστας Μιαούλης
24' Άουτ η κεφαλιά του Μεριά. by Κώστας Μιαούλης
26' Πολύ καλό σουτ του Τσιμίκα από την γωνία της περιοχής, η μπάλα έφυγε ελάχιστα πάνω από την συμβολή και βγαίνει κόρνερ. by Κώστας Μιαούλης
28' Kόρνερ για τον Ολυμπιακό. by Κώστας Μιαούλης
29' Φάουλ του Καμαρά στον Οικονομίδη. by Κώστας Μιαούλης
30' Ο Ευαγγέλου εκτέλεσε, εύκολα ο Σα. by Κώστας Μιαούλης
33' Ο Λοβέρα κερδίζει κόρνερ από τον Λυμπεράκη. by Κώστας Μιαούλης
33' Η μπάλα από κακή απόκρουση έφτασε αριστερά στον Ποντένσε, η μπάλα ψηλά. by Κώστας Μιαούλης
37' Δυνατό φάουλ του Καμαρά στον Κόρμπο. by Κώστας Μιαούλης
39' Φοβερή ντρίπλα του Ποντένσε στον Παπαγεωργίου, αλλά η σέντρα δεν είχε αντίκρισμα. by Κώστας Μιαούλης
41' Ο Ποντένσε πέρασε έξοχα στον Τσιμίκα, αλλά το γύρισμα του είναι πολύ κακό. by Κώστας Μιαούλης
42' Εκπληκτικό σλάλομ του Ποντένσε, που από αριστερά προς τα μέσα πέρασε από τρεις, σούταρε με το δεξί, αλλά η μπάλα πέρασε λίγο έξω από την εστία του Μαλέρμπ. by Κώστας Μιαούλης
43' ΝΕΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ! Ο Ποντένσε σεντράρει, ο Γκερέρο την κεφαλιά ελάχιστα άουτ από το δεξί δοκάρι του Μαλέρμπ. by Κώστας Μιαούλης
45' Ο Λοβέρα δεν παίρνει κίτρινη κάρτα, ενώ θα έπρεπε για πάτημα στον Λυμπεράκη. by Κώστας Μιαούλης
45' Ένα λεπτό επιπλέον. by Κώστας Μιαούλης
45+2' Σουτ του Μασούρα, πέφτει ο Σα και μπλοκάρει. by Κώστας Μιαούλης
ΤΕΛΟΣ ΗΜΙΧΡΟΝΟΥ: Ο Ολυμπιακός από την ώρα που ο Ποντένσε μεταφέρθηκε αριστερά, αφυπνίστηκε έκανε πιο καθαρές ευκαιρίες, αλλά το 0-0 παραμένει μετά τα πρώτα 45 λεπτά με τον Πανιώνιο ν' αντιστέκεται σθεναρά. by Κώστας Μιαούλης
46' Μπαίνει ο Βαλμπουενά στο ματς. Αντί του Λοβέρα που δεν πρόσφερε κάτι. by Κώστας Μιαούλης
46' Σέντρα β' μέρους. by Κώστας Μιαούλης
46' Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. by Κώστας Μιαούλης
47' Ψαλιδάκι του Σεμέδο, νέο κόρνερ. by Κώστας Μιαούλης
47' Κεφαλιά του Παπαγεωργίου προς τα πίσω, λίγο έλειψε το αυτογκόλ και κόρνερ. by Κώστας Μιαούλης
Τσεκάρισμα στο VAR. by Κώστας Μιαούλης
Πάει στο VAR o Κομίνης για σπρώξιμο στην περιοχή του Πανιωνίου. by Κώστας Μιαούλης
Ο Μασούρας κρατάει τον Μπουχαλάκη στιγμιαία, ο Κομίνης δεν δίνει κάτι. by Κώστας Μιαούλης
52' Ο Ουμάρ Καμαρά στη θέση του Γιάννη Μασούρα, πρώτη αλλαγή για τον Πανιώνιο. by Κώστας Μιαούλης
ΠΕΝΑΛΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ, ΓΙΑ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΕ ΣΕΝΤΡΑ ΤΟΥ ΓΚΑΣΠΑΡ. by Κώστας Μιαούλης
55' ΓΚΟΟΟΛ ο Βαλμπουενά. by Κώστας Μιαούλης
Οι ερυθρόλευκοι ανοίγουν το σκορ από την άσπρη βούλα, με το πέναλτι του Γάλλου. by Κώστας Μιαούλης
56' Πολλές οι διαμαρτυρίες από τους κυανέρυθρους. by Κώστας Μιαούλης
Η φάση του πέναλτι που δόθηκε πάντως τσεκαρίστηκε και από το VAR. by Κώστας Μιαούλης
60' Χλιαρό σουτ του Άρτσε, ο Σα δεν έχει κανένα πρόβλημα. by Κώστας Μιαούλης
63' Φάουλ για τον Πανιώνιο από δεξιά. Ο Καμαρά είδε κίτρινη. by Κώστας Μιαούλης
Ο Αραμπούλι κρατάει το πλευρό του, μετά την ασθενή -ευτυχώς - σύγκρουση με τον Σα. by Κώστας Μιαούλης
66' Εντυπωσιακή ενέργεια του Ποντένσε, η μπάλα βρίσκει ελάχιστα στο πόδι του Σταυρόπουλου και φεύγει μόλις έξω. Κόρνερ για τον Ολυμπιακό το 12ο στο ματς. by Κώστας Μιαούλης
71' Το 1-0 για τους ερυθρόλευκους παραμένει. Ο Βαλμπουενά με την παρουσία του, δείχνει πως είναι αναμφισβήτητα η ηγετική φυσιογνωμία, αφού οι πάντες ψάχνουν αυτόν για να κάνει παιχνίδι. by Κώστας Μιαούλης
Νωρίτερα ήταν οφσάιντ ο Αραμπούλι. by Κώστας Μιαούλης
73' Γιώργος Μασούρας αντί Σουντανί, χειροκρότημα για τον πρώην άσο της ομάδας του Πανιωνίου. by Κώστας Μιαούλης
76' Ο Τσιμίκας μέσα από την περιοχή, φέρνει την μπάλα στο δεξί, άουτ το σουτ. by Κώστας Μιαούλης
77' Νέα προσπάθεια του Ποντένσε, που σουτάρει από τον άξονα στη γραμμή της περιοχής, αλλά ο Μαλέρμπ μπλοκάρει. by Κώστας Μιαούλης
78' Δυνατό μαρκάρισμα του Παπανικολάου πάνω στον Μαντί Καμαρά. by Κώστας Μιαούλης
79' ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ: Μακρινό σουτ του Βαλμπουενά, ο Μαλέρμπ διώχνει δύσκολα, ο Γκασπάρ από πλάγια δεξιά δεν μπορεί να στείλει την μπάλα στην εστία. by Κώστας Μιαούλης
80' Εμμανουηλίδης αντί Παπανικολάου. by Κώστας Μιαούλης
87' Kεφαλιά του Μασούρα στην εξωτερική πλευρά των διχτυών. by Κώστας Μιαούλης
87' Γρίβας αντί Οικονομίδη. by Κώστας Μιαούλης
88' ΓΚΟΟΟΛ ο Πανιώνιος. by Κώστας Μιαούλης
Ο Εμμανουλίδης ισοφαρίζει, αφού χόρεψε τον Τσιμίκα με εκπληκτικό τρόπο. by Κώστας Μιαούλης
90' Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις. by Κώστας Μιαούλης
90+1' Ελ Αραμπί αντί Καμαρά. by Κώστας Μιαούλης
90+2' Ο Μασούρας από αριστερά, λίγο πάνω από την εστία. by Κώστας Μιαούλης
Κίτρινη ο Μαλέρμπ. by Κώστας Μιαούλης
Ο Ελ Αραμπί μόνος του ενώ είναι δίπλα ο Γκερέρο, πάει μόνος του ο Σταυρόπουλος διώχνει. by Κώστας Μιαούλης
90+4' ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΣΕΜΕΔΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ. by Κώστας Μιαούλης
90+5' Ο σκόρερ του Πανιωνίου ανατρέπει τον Βαλμπουενά και φάουλ. by Κώστας Μιαούλης
ΑΠΙΘΑΝΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΤΟΥ ΜΑΛΕΡΜΠ ΣΤΟ ΦΑΟΥΛ ΤΟΥ ΒΑΛΜΠΟΥΕΝΆ. by Κώστας Μιαούλης
Λήξη της αναμέτρησης! by Κώστας Μιαούλης
Ο Ολυμπιακός υποπίπτει σε μία γκέλα ολκής στη Νέα Σμύρνη από τον εξαιρετικά διαβασμένο και ψυχωμένο Πανιώνιο στη Νέα Σμύρνη! by Κώστας Μιαούλης
Τελικό σκορ 1-1 by Κώστας Μιαούλης
Το σκορ άνοιξε ο Βαλμπουενά με πέναλτι στο 55' ενώ το τελικό σκορ διαμόρφωσε ο δανεικός από τον Παναθηναϊκό, Δημήτρης Εμμανουηλίδης by Κώστας Μιαούλης
Μείνετε συντονισμένοι στο sport-fm.gr για το ρεπορτάζ και την ανάλυση του αγώνα. by Κώστας Μιαούλης