Παναιτωλικός-Πανιώνιος

Καλησπέρα σας! Μαζί θα παρακολουθήσουμε την εξέλιξη του Παναιτωλικός-Πανιώνιος για τους «16» του Κυπέλλου Ελλάδος by Αποστόλης Λιβάνιος
Η αναμέτρηση είναι προγραμματισμένη για τις 19:30, θα καλυφθεί τηλεοπτικά από Cosmotesports2 και ραδιοφωνικά από τον ΣΠΟΡ FM 94,6 by Αποστόλης Λιβάνιος
Παναιτωλικός (Μάκης Χάβος): Κνετ, Τζανακάκη, Μαρσιάλ, Σίενστεντ, Κέβιν, Τσιγγάρας, Ταχάρ, Ντουάρτε, Ντίας, Φυτόπουλος, Μπαϊροβιτς by Αποστόλης Λιβάνιος
Πανιώνιος (Νίκκι Παπαβασιλείου): Κότνικ, Ρέντζας, Σταυρόπουλος, Ντομίνγκες, Λυμπεράκης, Κιάκκος, Οικονομίδης, Εμμανουηλίδης, Μιλόγεβιτς, Μασούρας, Αραμπούλι. by Αποστόλης Λιβάνιος
Πέντε λεπτά για τη σέντρα by Αποστόλης Λιβάνιος
Διαιτητής: Αλέξανδρος Τσαμούρης (Πειραιά), Βοηθοί: Χρήστος Ακρίβος (Αθηνών), Άγγελος Ζήρδας (Αθηνών) - Τέταρτος: Νικόλαος Μπαΐλης (Πρεβέζης) by Αποστόλης Λιβάνιος
Στον πάγκο των γηπεδούχων: Θεοδωρόπουλος, Μπακαδήμας, Ψαράς, Ταχάρ, Γιοβάνοβιτς, Σανιά, Γιαννιώτης Στον πάγκο των φιλοξενούμενων: Μαλέρμπ, Σαραμαντάς, Ευαγγέλου, Δούμτσιος, Παπαγεωργίου, Τσιλούλης, Ρέτσος. by Αποστόλης Λιβάνιος
Έναρξη στο ματς! by Αποστόλης Λιβάνιος
Καμία φάση έως τώρα στο παιχνίδι, αφού και το κόρνερ που κέρδισαν οι φιλοξενούμενοι πέρασε ανεκμετάλλευτο by Αποστόλης Λιβάνιος
Μικρή διακοπή λόγω τραυματισμού του Φυτόπουλου by Αποστόλης Λιβάνιος
13' Επίθεση του Πανιωνίου με καλές πρϋποθέσεις που σταματάει λόγω offside στον Αραμπούλι. Λανθασμένη απόφαση by Αποστόλης Λιβάνιος
13' Απειλεί ο Παναιτωλικός, σουτ του Ντουάρτε στα σώματα by Αποστόλης Λιβάνιος
15' Εκτέλεση φάουλ του Κέβιν, η μπάλα έφυγε δίπλα από την εστία του Κότνικ που έλεγχε την πορεία της by Αποστόλης Λιβάνιος
17' Καλό σουτ του Μπαΐροβιτς λίγο έξω από την περιοχή, έφυγε δίπλα από το δεξί δοκάρι του Κότνικ η μπάλα by Αποστόλης Λιβάνιος
21' Επικίνδυνη επίθεση του Πανιωνίου, βγήκε και μπλόκαρε ο Κνετ προ του Εμμανουηλίδη by Αποστόλης Λιβάνιος
21' Σουτ του Μασούρα στην κίνηση με το αριστερό, έπειτα από σέντρα, δίπλα από το δεξί δοκάρι του Κνετ η μπάλα by Αποστόλης Λιβάνιος
29' Σουτ του Σταυρόπουλου μετά από κόρνερ, έφυγε μακριά από την εστία η μπάλα by Αποστόλης Λιβάνιος
32' Καλή στιγμή για τον Παναιτωλικό. Κεφαλιά του Μπαΐροβιτς από καλή θέση, έπειτα από σέντρα του Κέβιν, στην αγκαλιά του Κότνικ η μπάλα by Αποστόλης Λιβάνιος
34' Ευκαιρία για τον Πανιώνιο. Κάθετη για τον Μασούρα, που έστειλε την μπάλα στην κλειστή γωνία του Κνετ, ο οποίος ήταν σε ετοιμότητα by Αποστόλης Λιβάνιος
37' Σουτ του Εμμανουηλίδη, κόντρα και κόρνερ για τον Πανιώνιο by Αποστόλης Λιβάνιος
37' Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Μιμίτο αντί Ταχάρ by Αποστόλης Λιβάνιος
Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις by Αποστόλης Λιβάνιος
45' 1' Κίτρινη ο Λυμπεράκης by Αποστόλης Λιβάνιος
Ημίχρονο στο Αγρίνιο. Παναιτωλικός-Πανιώνιος 0-0! Μέτριο το θέαμα στο πρώτο μέρος, με το παιχνίδι να μην έχει καλό ρυθμό συνολικά και τις δύο ομάδες να έχουν από μια καλή φάση. Η κατοχή είναι στο 60%-40% υπέρ των γηπεδούχων by Αποστόλης Λιβάνιος
Είσοδος των δύο ομάδων στον αγωνιστικό χώρο by Αποστόλης Λιβάνιος
Έναρξη στο δεύτερο μέρος! by Αποστόλης Λιβάνιος
48' Πολύ καλό σουτ του Κιάκκο για τον Πανιώνιο by Αποστόλης Λιβάνιος
50' Διαγώνιο σουτ του Ντουάρτε, έφυγε η μπάλα δίπλα από το δεξί του Κότνικ by Αποστόλης Λιβάνιος
51' Κεφαλιά του Μπαΐροβιτς, πέρασε παράλληλα με την εστία η μπάλα by Αποστόλης Λιβάνιος
Στην κόντρα ο Πανιώνιος, σταματάει η φάση για offside στον Εμμανουηλίδη, που ήταν ελάχιστα εκτεθειμένος by Αποστόλης Λιβάνιος
57' Τσιλούλης αντί Μιλόγεβιτς για τον Πανιώνιο by Αποστόλης Λιβάνιος
62' Γιοβάνοβιτς αντί Φυτόπουλου για τον Παναιτωλικό by Αποστόλης Λιβάνιος
63' ΑΠΟΒΟΛΗ για τον Πανιώνιο. Ο Λυμπεράκης αντίκρισε δεύτερη κίτρινη, που θα μπορούσε να είναι και απευθείας κόκκινη. Φλέρταρε και νωρίτερα με κάρτα ο παίκτης των φιλοξενούμενων by Αποστόλης Λιβάνιος
66' Σανιά αντί Τζανακάκη για τον Παναιτωλικό by Αποστόλης Λιβάνιος
74' Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο. Συρτό σουτ του Τσιλούλη στο τετ-α-τετ με τον Κνετ, η μπάλα πέρασε λίγο έξω by Αποστόλης Λιβάνιος
76' Εκτέλεση φάουλ του Μασούρα, μπλόκαρε ο Κνετ by Αποστόλης Λιβάνιος
76' ΔΟΚΑΡΙ για τον Πανιώνιο! Κακό διώξιμο των γηπεδούχων (με τον Μαρσιάλ), δυνατό σουτ του Εμμανουηλίδη με τη μια και η μπάλα στο οριζόντιο του Κνετ και έξω by Αποστόλης Λιβάνιος
80' Σουτ του Σίενστεντ, έδιωξε ο Κότνικ by Αποστόλης Λιβάνιος
83' Άστοχο και άτσαλο σουτ του Ντίας από καλή θέση by Αποστόλης Λιβάνιος
84' Παπαγεωργίου αντί Μασούρα για τον Πανιώνιο by Αποστόλης Λιβάνιος
84' Έντονες διαμαρτυείες για πέναλτι από τους παίκτες του Παναιτωλικού. Πράγματι έχει βρει στο χέρι του Τσιλούλη η μπάλα! by Αποστόλης Λιβάνιος
90+1' Σαραμαντάς αντί Οικονομίδη για τον Πανιώνιο by Αποστόλης Λιβάνιος