Παρακολουθήστε σε real-time από το control-room του sport-fm.gr το φιλικό του Παναθηναϊκού απέναντι στην Παναχαϊκή στη Λεωφόρο.

Καλησπέρα, μαζί θα παρακολουθήσουμε το φιλικό του Παναθηναϊκό απέναντι στην Παναχαϊκή.
20:44
Στην Λεωφόρο θα διεξαχθεί το ματς.
20:44
Με πολλά νέα πρόσωπα ο Παναθηναϊκός στην σύνθεσή του, στο τελευταίο του ματς πριν τα παιχνίδια απέναντι στην Μίντιλαντ.
20:45
Πάμε να δούμε τις συνθέσεις των δύο ομάδων:
20:46
Παναθηναϊκός (Γιάννης Αναστασίου): Στιλ, Μπούρμπος, Ρισβάνης, Κουτρουμπής, Χουχούμης, Μέντες, Δώνης, Μπούι, Ντίνας, Καρέλης και Μπεργκ
20:46
Για πρώτη φορά βασικός ο Μπούι.
20:47
Παναχαϊκή: Μπαλασκάκης, Ασίγκμπα, Άλμπι, Γκατιάγκα, Στεργίδης, Μαρουκάκης, Ντακόστα, Μασούρας, Μπαλού, Κοντοχρήστος, Τσώνης
20:54
Δεν έχει πολύ κόσμο το γήπεδο.
21:01
1' Έναρξη της αναμέτρησης.
21:09
8' O Παναθηναϊκός είναι αρκετά κινητικός από τα πρώτα λεπτά.
21:11
10' Πρώτη τελική για την Παναχαϊκή. Μακρινό σουτ του Στεργίδη, μπλοκάρει ο Στιλ.
21:16
15' Η Παναχαϊκή σκοράρει με τον Μαρουκάκη, όμως το τέρμα δεν μετράει καθώς υποδείχτηκε - σωστά - σε θέση οφσάιντ.
21:22
21' Μακρινό σουτ του Μπούι, η μπάλα άουτ.
21:23
22' Ωραία φάση για τον Παναθηναϊκό. Ατομική προσπάθεια του Καρέλη, που έβγαλε στον Μπεργκ, αλλά η μπάλα έφυγε λίγο άουτ έπειτα από το τσίμπημα του Σουηδού.
21:26
25' Σουτ του Δώνη, από το ύψος της περιοχής, η μπάλα λίγο άουτ.
21:30
29΄ Καλή στιγμή για την Παναχαϊκή. Ο Μαρουκάκης βγήκε απέναντι από τον Στιλ, ο οποίος κατάφερε να μαζέψει την μπάλα.
21:35
34' Η Παναχαϊκή έχει κερδίσει μέτρα στα τελευταία λεπτά.
21:40
39' Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό. Ο Ντίνας πασάρει στον Μπεργκ, που κάνει με την μία το σουτ, αλλά ο Μπαλασκάκης πέφτει και διώχνει δύσκολα.
21:46
45' Τέλος πρώτου ημιχρόνου
21:47
Παναθηναϊκός και Παναχαϊκή παραμένουν στο 0-0.
22:05
46' Πέντε αλλαγές για τον Παναθηναϊκό. Σίλντενφελντ, Τριανταφυλλόπουλος, Λαγός, Ατζαγκούν και Πράνιτς πέρασαν στο ματς στις θέσεις των Δώνη, Ντίνα, Μέντες, Κουτρουμπή και Ρισβάνη.
22:05
46' Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.
22:08
49' Σκαστή κεφαλιά του Μπεργκ η μπάλα άουτ.
22:10
51' Ωραία σέντρα του Μπούρμπου κεφαλιά του Καρέλη άουτ.
22:13
54' ΓΚΟΛ, 1-0, ο Παναθηναϊκός με τον Μπεργκ.
22:14
Οι παίκτες του Αναστασίου άνοιξαν όμορφα την άμυνα, η μπάλα έφτασε στον Μπεργκ, που τελείωσε όμορφα τη φάση με συρτό σουτ.
22:16
56' Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Στη θέση του Μπαλού πέρασε ο Πατινιώτης.
22:21
63' Καλύτερο παιχνίδι στο δεύτερο ημίχρονο από τους "πράσινους".
22:25
66' Σέντρα του Μπούι, ο Ατζαγκούν δεν βρίσκει την μπάλα σωστά και καταλήγει άουτ.
22:25
66' Αλλαγές για τον Παναθηναϊκό. Σπυρόπουλος και Νάνο στις θέσεις των Μπούρμπου και Μπούι.
22:31
72' Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Μπαϊράμι στη θέση του Χουχούμη.
22:34
75' Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό. Ο Χατζιάς προλαβαίνει την τελευταία στιγμή τον Μπεργκ.
22:38
80' Έχει πέσει ο ρυθμός, ενώ η Παναχαϊκή προσπαθεί να πιέσει.
22:41
83' Ωραίο σουτ του Καρέλη η μπάλα λίγο άουτ.
22:52
90' Τέλος της αναμέτρησης