Ατρόμητος-Παναιτωλικός

Παρακολουθήστε σε real time την εξέλιξη του αγώνα στο Περιστέρι ανάμεσα σε Ατρόμητο και Παναιτωλικό.

18:04
Καλησπέρα σε όλους.
18:05
Μαζί θα παρακολουθήσουμε το παιχνίδι του Ατρόμητου με τον Παναιτωλικό. Πέρσι ο αγώνας είχε λήξει ισόπαλος 1-1.
18:07
Ατρόμητος: Τσέναμο, Νάστος, Κοντοές, Ταυλαρίδης, Παπάζογλου, Φυτανίδης, Δημούτσος, Πίτου Γκαρσία, Ουμπίδες, Ναπολεόνι, Καραμάνος
18:08
Παναιτωλικός: Ράφαελ, Κουτρομάνος, Κέβιν, Κούσας, Θεοδωρίδης, Αντρέ Άλβες, Μαλεζάς, Γοδόι, Φωτάκης, Βιγιαφάνιες, Μαρτίνες
18:08
Στον πάγκο για τους Περιστεριώτες: Γκορμπούνοφ, Γεωργίου, Λαζαρίδης, Τάτος, Κούρος, Φάμπιο, Μπάλλας.
18:09
Στον πάγκο για τα καναρίνια: Στεφανάκος, Κόρμπος, Μορένο, Καπέλ, Ετζενγκίελε, Μύγας, Καλογέρης
18:11
Ο Ατρόμητος προέρχεται από εκτός έδρας νίκη επί της Νίκης Βόλου, ενώ ο Παναιτωλικός απ' την ισοπαλία στο σπίτι του με τον Ολυμπιακό.
18:11
Στους έξι βαθμούς οι γηπεδούχοι, στον έναν οι φιλοξενούμενοι.
18:13
Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.
18:18
1' Έναρξη του αγώνα
18:22
Φτάσαμε στο πρώτο πεντάλεπτο, δεν υπάρχει ακόμα ρυθμούς στο ματς, με τις δύο ομάδες να ψάχνονται.
18:30
8' Ο Θεοδωρίδης έκανε ένα σουτ, αλλά δεν βρήκε στόχο.
18:31
14' Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο!
18:32
Μετά από εκτέλεση κόρνερ ο Φυτανίδης πιάνει την κεφαλιά από κοντά, αλλά ο Ράφαελ λέει όχι!
18:35
Έχει ξεκινήσει την πίεσή του ο Ατρόμητος, την ώρα που ο Παναιτωλικός δυσκολεύεται πάρα πολύ στο να κυκλοφορήσει την μπάλα.
18:40
22' Κίτρινη κάρτα στον Γοδόι για διαμαρτυρία.
18:42
25' Κεφαλιά του Παπάζογλου, υπό πίεση, φεύγει ψηλά άουτ η μπάλα.
18:45
Στο 27' και ο Ατρόμητος έχει ήδη κερδίσει 7 κόρνερ, δείγμα της πίεσης που ασκεί. Δεν είναι καλός ο Παναιτωλικός που απλώς αμύνεται.
18:54
35' Σουτ συρτό του Ούμπιδες, φεύγει άουτ η μπάλα.
18:55
Κίτρινη κάρτα βλέπει ο Φωτάκης.
19:01
43' Σουτ του Παπάζογλου απ' το ύψος της μεγάλης περιοχής, κόντραρε στα σώματα η μπάλα.
19:02
45' Κίτρινη κάρτα στον Ταυλαρίδη.,
19:03
Ημίχρονο στο ματς. Στο 0-0 οι δύο ομάδες, με 1-2 καλές στιγμές για τον Ατρόμητο που 'χει την υπεροχή, αλλά δεν μπορεί να διασπάσει την άμυνα του Παναιτωλικού (τίποτα στην επίθεση).
19:22
Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος με τον Ετζενγκέλε να μπαίνει αντί του Μαλεζά.
19:35
Τίποτα ιδιαίτερο στο δεύτερο μέρος, με τον Ατρόμητο να μην μπορεί καν να δημιουργήσει φάση .
19:36
61' Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Μπάλλας αντί του Δημούτσου.
19:37
62' Ωραίο σουτ του Άλβες, εκτινάσσεται ο Τσέναμο και κρατάει το 0-0!
19:39
64' Να ο Παναιτωλικός! Νέα μεγάλη ευκαιρία για τους Αγρινιώτες, με τον Τσέναμο να βγάζει δύσκολα και εντυπωσιακά το σουτ του Μαρτίνες.
19:42
68' Μέσα ο Τάτος, έξω ο Ούμπιδες.
19:49
Μπαίνουμε στο τελευταίο τέταρτο. Πάντα στο 0-0 με δύο καλές στιγμές στο δεύτερο μέρος, αμφότερες για τον Παναιτωλικό.
19:55
80' Κούρος αντί Κοντοέ.
19:59
84' Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Κόρμπος αντί του Φωτάκη.
20:03
88' Μεγάλη χαμένη ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Από κοντά ο Ναπολεόνι αστοχεί και στέλνει την μπάλα ελάχιστα άουτ. Πρώτη φάση ουσιαστικά για τους γηπεδούχους στο πρώτο μέρος...
20:04
Μέσα ο Καπέλ, έξω ο Βιγιαφάνιες.
20:07
92' Μεγάλη χαμένη ευκαιρία για τον Παναιτωλικό με τον Κόρμπο από κοντά να αστοχεί!