Παρακολουθήστε σε real time την εξέλιξη της αναμέτρησης για την 20η αγωνιστική της Σούπερ Λιγκ ΟΠΑΠ.

avatar
Καλησπέρα, μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση μεταξύ Βέροιας και Παναθηναϊκού για την 20ή αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας.
January 19, 19:00:32
avatar
Οι γηπεδούχοι έχουν μεγάλη ανάγκη ένα θετικό αποτέλεσμα καθώς βρίσκονται στην προτελευταία θέση της βαθμολογίας.
January 19, 19:01:27
avatar
Φυσικά, κάτι αντίστοιχο θέλει και ο Παναθηναϊκός προκειμένου να σταθεροποιηθεί στην τετράδα και να κοιτάξει ψηλότερα.
January 19, 19:02:17
avatar
Διαιτητής του αγώνα είναι ο Λιαχούδης, με βοηθούς τους Γεωργακάκο και Καρατζίκα, ενώ τέταρτος είναι ο Τοπούζης.
January 19, 19:03:45
avatar
Το ματς του πρώτου γύρου είχε τελειώσει 1-1, ενώ την τελευταία φορά που συναντήθηκαν οι δύο ομάδες με γηπεδούχο τη Βέροια, η «βασίλισσα του Βορρά» εντυπωσίασε επικρατώντας με σκορ 3-0.
January 19, 19:08:16
avatar
Ας δούμε και τις συνθέσεις των δύο αντιπάλων.
January 19, 19:09:55
avatar
Για τη Βέροια ξεκινούν οι Καντιμοίρης, Αμαραντίδης, Βέρτζος, Όστοϊτς, Μπεν, Τραπ, Ζεζίνιο, Μπάρμπας, Αποστολόπουλος, Μπαρκάν, Γεωργιάδης.
January 19, 19:10:27
avatar
Από την άλλη μεριά, βασικοί για το «τριφύλλι» είναι οι Καπίνο, Κουτρουμπής, Κλωναρίδης, Λαγός, Μπεργκ, Ζέκα, Μαρινάκης, Ατζαγκούν, Νάνο, Ρισβάνης, Πράνιτς.
January 19, 19:11:10
avatar
Στον πάγκο των γηπεδούχων κάθονται οι Αναστασόπουλος, Καλτσάς, Σιόντης, Παυλίδης, Κομόλοφ, Γκονσάλβες, Σισοκό.
January 19, 19:15:56
avatar
Για τον Παναθηναϊκό αναπληρωματικοί είναι οι Κοτσόλης, Σπυρόπουλος, Χουχούμης, Μπαϊράμι, Δώνης, Καρέλης, Ντίνας.
January 19, 19:16:58
avatar
Όλα έτοιμα για να ξεκινήσει ο αγώνας...
January 19, 19:25:50
avatar
1' Σέντρα στον αγώνα, ο Παναθηναϊκός στην πρώτη επίθεση.
January 19, 19:28:01
avatar
2' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!
January 19, 19:29:26
avatar
Ο Κουτρουμπής έβγαλε καταπληκτική κάθετη πάσα στον Μπεργκ, ο οποίος με τη μία έκοψε στην καρδιά της άμυνας και ο Κλωναρίδης από κοντά έστειλε την μπάλα στα δίχτυα!
January 19, 19:30:39
avatar
4' Προσπάθησε να απαντήσει η Βέροια, όμως ο Μπεν με προβολή πετάει την μπάλα ψηλά άουτ.
January 19, 19:32:17
avatar
Πέναλτι για τη Βέροια!
January 19, 19:35:59
avatar
Ο Καπίνο αποκρούει καταπληκτικά σουτ του Μπεν και στη συνέχεια ανατρέπει τον Βέρτζο και βλέπει κίτρινη κάρτα.
January 19, 19:36:58
avatar
10' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗ ΒΕΡΟΙΑ!
January 19, 19:37:12
avatar
Ο Μπεν ευστοχεί από το σημείο του πέναλτι και ισοφαρίζει.
January 19, 19:37:40
avatar
Εντυπωσιακό ξεκίνημα από τις δύο ομάδες και ήδη δύο γκολ στο ματς.
January 19, 19:39:31
avatar
15' Πολύ ωραία εκτέλεση φάουλ του Νάνο, έδιωξε ο Καντιμοίρης.
January 19, 19:43:14
avatar
16' Νέα καλή ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό, με τον Μπεργκ να προσπαθεί να "κρεμάσει" τον τερματοφύλακα, αλλά την μπάλα να περνά πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.
January 19, 19:44:01
avatar
19' Κερδίζει φάουλ ακριβώς στο ημικύκλιο της περιοχής ο Παναθηναϊκός μετά από εξαιρετική ατομική προσπάθεια του Κλωναρίδη.
January 19, 19:47:46
avatar
20' Εκτελεί ο Νάνο και μπλοκάρει εύκολα ο Καντιμοίρης.
January 19, 19:48:07
avatar
23' Ο Μπεν προτιμά να σουτάρει από πλάγια αριστερά αντί να σεντράρει και στέλνει την μπάλα άουτ.
January 19, 19:50:37
avatar
34' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!
January 19, 20:01:43
avatar
Πολύ όμορφο και αυτό το γκολ με τον Νάνον να βγάζει από τη μία άκρη στην άλλη, τον Μπεργκ να κατεβάζει τέλεια με το κεφάλι στον Ατζαγκούν και τον τελευταίο να σουτάρει με τη μία!
January 19, 20:02:58
avatar
Δεύτερη ασίστ για τον Μπεργκ και 2-1 μπροστά στο σκορ το "τριφύλλι".
January 19, 20:03:29
avatar
40' Κίτρινη κάρτα στον Μπεργκ.
January 19, 20:07:15
avatar
45' Λήξη του πρώτου μέρους.
January 19, 20:13:58
avatar
Οι δύο ομάδες πάνε στα αποδυτήρια, με τον Παναθηναϊκό να είναι μπροστά στο σκορ με 2-1. Δύο ασίστ ο Μπεργκ (Κλωναρίδης και Ατζαγκούν τα γκολ). Είχε ισοφαρίσει προσωρινά ο Μπεν με πέναλτι, το οποίο πάντως, αμφισβήτησαν έντονα οι φιλοξενούμενοι.
January 19, 20:23:13
avatar
46' Ξεκινά το δεύτερο ημίχρονο, χωρίς αλλαγές Βέροια και Παναθηναϊκός.
January 19, 20:29:14
avatar
51' Για τους γηπεδούχους η πρώτη καλή φάση στην επανάληψη, με τον Μπεν μέσα στην περιοχή να νικιέται από Καπίνο και Μαρινάκη.
January 19, 20:35:56
avatar
53' Εξ επαφής κεφαλιά του Ρισβάνη στέλνει την μπάλα άουτ. Καλή στιγμή για τους "πράσινους".
January 19, 20:37:04
avatar
58' Κίτρινη κάρτα στον Κλωναρίδη.
January 19, 20:41:39
avatar
62’ Διπλή αλλαγή για τη Βέροια. Καλτσάς και Γκονσάλβες αντί των Αποστολόπουλου και Ζεζίνιο.
January 19, 20:45:50
avatar
65' Καρφωτή κεφαλιά του Μπεργκ, από σέντρα του Ατζαγκούν, η μπάλα λίγο άουτ. Η καλύτερη ευκαιρία στο δεύτερο ημίχρονο.
January 19, 20:49:53
avatar
67' Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Μπαϊράμι στη θέση του Ατζαγκούν.
January 19, 20:50:23
avatar
68' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!
January 19, 20:51:28
avatar
Ο Πράνιτς έπιασε σουτ εκτός περιοχής, απέκρουσε ο Καντιμοίρης, όμως η μπάλα έφτασε στον Νάνο, ο οποίος έδωσε στον Μπεργκ κι εκείνος την έστειλε στα δίχτυα. 3-1 για τον Παναθηναϊκό.
January 19, 20:52:41
avatar
77' Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Καρέλης αντί του Κλωναρίδη.
January 19, 21:01:04
avatar
79' Κλείνει τις αλλαγές της η Βέροια. Ο Κομόλοφ στη θέση του Μπαργκάν.
January 19, 21:03:18
avatar
81' Πολύ κοντά στο γκολ η Βέροια, όμως από κοντά ο Μπάρμπας δεν μπορεί να πιάσει κεφαλιά.
January 19, 21:04:49
avatar
89' Αποχωρεί χειροκροτούμενος ο Μπεργκ και στη θέση του θα μπει ο Δώνης.
January 19, 21:13:28
avatar
Τρία λεπτά θα είναι οι καθυστερήσεις.
January 19, 21:14:40
avatar
90'+3' Λήξη του αγώνα που βρίσκει τον Παναθηναϊκό νικητή με σκορ 3-1.