Καλλονή-Εργοτέλης

Ισόπαλο (0-0) έληξε το παιχνίδι μεταξύ Καλλονής και Εργοτέλη για την 17η αγωνιστική της Superleague

avatar
Καλησπέρα μαζί θα παρακολουθήσουμε το παιχνίδι μεταξύ της Καλλονής και του Εργοτέλη για την 17η (τελευταία για το 2013) αγωνιστική της Superleague.
December 22, 17:00:18
avatar
Πάμε να δούμε τις συνθέσεις των δύο ομάδων
December 22, 17:01:48
avatar
Καλλονή(Ματζουράκης): Σιδεράκης, Αναστασιάδης, Λεάντρο, Ποντάνι, Χωριανόπουλος, Μαρσέλο, Γιούκαρης, Λεοζίνιο, Μανούσος, Γιονάν, Περόνε
December 22, 17:05:39
avatar
Στον πάγκο: Χογκ, Γκάσιτς, Ντος Σάντος, Γάλας, Βλαστέλλης, Ντάμπος, Καζάκης
December 22, 17:05:49
avatar
Εργοτέλης (Πετράκης): Καβουσάκης, Πίτσος, Σαρρής, Μεχία, Τζανακάκης, Καρντόζο, Μπουχαλάκης, Ρομάνο , Μπαντιμπαγκά, Διαμαντάκος, Μπαντιμπαγκά
December 22, 17:06:04
avatar
Στον πάγκο: Αθανασίου, Χαλκιαδάκης, Βερπακόφσκις, Κοζορώνης, Ρέντζας, Γιοβάνοβιτς, Χαντί
avatar
Πέντε ματς χωρίς νίκη για τους φιλοξενούμενους, μετρώντας τρεις ήττες και δυο ιδοπαλίες
December 22, 17:12:18
avatar
Διαιτητής: Χ. Μήτσιος, Βοηθοί: Δ. Τάτσης, Γ. Κάλφογλου
December 22, 17:15:00
avatar
1' Έναρξη στο ματς
December 22, 17:16:55
avatar
4' Σέντρα του Τζανακάκη από τα δεξιά, ο Ρομάνο έπιασε την κεφαλιά μέσα από την περιοχή και η μπάλα κατέληξε λίγο άουτ
December 22, 17:20:57
avatar
7' Αδύναμο σουτ του Αναστασάκου έξω από την περιοχή. Καμία ανησυχία για τον Σιδεράκη
December 22, 17:23:21
avatar
13' Εκτέλεσε φάουλ από τα δεξιά ο Λεοζίνιο, η μπάλα κόντραρε και μετά από παρέμβαση του Καβουσάκη η μπάλα κατέληξε κόρνερ, το οποίο κατέληξε ανεκμετάλλευτο
December 22, 17:30:38
avatar
15' Ευκαιρία για την Καλλονή. Η άμυνα του Εργοτέλη δεν έδιωξε σωστά την μπαλιά του Περόνε με τον Λεοζίνιο να σουτάρει εντός περιοχής, αλλά αυτό κόντραρε στον Σαρρή
December 22, 17:34:20
avatar
19' Σουτ του Καρντόζο εκτός περιοχής με το αριστερό και η μπάλα πέρασε λίγο πάνω από το δοκάρι του Σιδεράκη
December 22, 17:35:37
avatar
22' Ευκαιρία για τον Εργοτέλη. Ο Μπαντιμπαγκά πήρε τις κόντρες, αλλά δεν κατάφερε να σουτάρει. Η μπάλα έφτασε στον αμαρκάριστο Μπουχαλάκη, ο οποίος ήταν λίγο έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ με το δεξί μπλόκαρε ο Σιδεράκης
December 22, 17:39:25
avatar
Στο 25' οι δύο ομάδες είναι στο 0-0. Η Καλλονή έχει την κατοχή και ο Εργοτέλης προσπαθεί να γίνει επικίνδυνος μέσω αντεπιθέσεων
December 22, 17:42:17
avatar
28' Ευκαιρία για την Καλλονή. Ο Χωριανόπουλος έκανε τη σέντρα από τα δεξιά με την μπάλα ύστερα από κόντρες να καταλήγει στον Γκαρθία, ο οποίος ύστερα από τις ντρίμπλες που έκανε πάσαρε στον Περόνε, αλλά το σουτ του κατέληξε άουτ
December 22, 17:47:23
avatar
33' Μεγάλη ευκαιρία για τον Εργοτέλη. Ο Μπουχαλάκης γύρισε στον αμαρκάριστο Αναστασάκο, ο οποίος ήταν εντός περιοχής, όμως δεν κατάφερε να φτάσει στην μπάλα
December 22, 17:49:59
avatar
34' Δοκάρι για τον Εργοτέλη. Ο Ρομάνο έκανε τις ντρίμπλες μέσα στη μεγάλη περιοχή και το σουτ του κατέληξε στο δεξί δοκάρι του Σιδεράκη
December 22, 17:52:47
avatar
40' Φάουλ σε εξαιρετική θέση για τον Εργοτέλη. Ο Χωριανόπουλος ανέτρεψε τον Διαμαντάκο λίγο πριν μπει στην περιοχή
December 22, 17:57:08
avatar
42' Το εκτέλεσε ο Μπαντιμπαγκά, αλλά η μπάλα πέρασε άουτ
December 22, 17:58:35
avatar
44' Μεγάλη ευκαιρία για την Καλλονή. Ο Περόνε βγήκε απέναντι -και λίγο αριστερα- από τον Καβουσάκη και το δυνατό σουτ που έκανε μπλόκαρε με δύο προσπάθειες ο Έλληνας πορτιέρο
avatar
49' Περιπετειώδης φάση, ύστερα από κεφαλιά του Λεάντρο. Η μπάλα πήρε τροχιά προς την εστία της Καλλονής και παραλίγο να καταλήξει στα δίχτυα, όμως την έδιωξε σε κόρνερ ο Σιδεράκης
December 22, 18:25:19
avatar
Παραμένει το 0-0, καθώς το κόρνερ πέρασε ανεκμετάλλευτο
December 22, 18:26:16
avatar
52' Σέντρα του Τζανακάκη και κεφαλιά του Διαμαντάκου εντός περιοχής, αλλά η μπάλα κατέληξε άουτ
December 22, 18:27:30
avatar
54' Διακοπή στο ματς, διότι έχει τραυματιστεί σοβαρά στον ώμο ο Γιονάν Γκαρθία
December 22, 18:32:05
avatar
Συνεχίζεται το ματς. Με δέκα για λίγο η Καλλονή
December 22, 18:32:29
avatar
55' Ευκαιρία για τον Εργοτέλη. Η μπάλα στρώθηκε στον Μπουχαλάκη και το σουτ του πήγε πάνω στο σώμα του Ποντανί, ενώ είχε κατευθνση προς το τέρμα
December 22, 18:34:30
avatar
60' Ο Ντος Σάντος στη θέση του Γιονάν Γκαρθία. Αναγκαστική η πρώτη αλλαγή για την Καλλονή
December 22, 18:35:31
avatar
61' Κίτρινη κάρτα για τον Διαμαντάκο για φάουλ
December 22, 18:35:51
avatar
Η πρώτη για τους φιλοξενούμενους, δύο έχει από το πρώτο ημίχρονο με Χωριανόπουλο και Λεοζίνιο η ομάδα της Μυτιλήνης
December 22, 18:37:01
avatar
65' Ευκαιρία για την Καλλονή και πάλι με τον Περόνε. ο Αργεντινός υποδέχθηκε την μπάλα μέσα στην περιοχή, αλλά το σουτ του κόντραρε και έφτασε στον Μανούσο, ο οποίος κατάφερε να κερδίσει το κόρνερ
December 22, 18:40:26
avatar
Η Καλλονή ελέγχει το παιχνίδι και στα τελευταία λεπτά πιέζει αρκετά, αλλά παραμένει το 0-0
December 22, 18:41:04
avatar
Δεύτερη αλλαγή ετοιμάζει ο Ματζουράκης. Ο Ντάμπος ετοιμάζεται να μπει στο ματς
December 22, 18:44:08
avatar
70' Απίστευτη ευκαιρία για τον Εργοτέλη κόντρα στη ροή του ματς. Ο Πίτσος γύρισε στον Διαμαντάκο, αλλά εξ επαφής δεν νίκησε από τη μικρή περιοχή τον Σιδεράκη, ο οποίος μπλόκαρε
December 22, 18:45:41
avatar
73' Ο Ντάμπος στη θέση του Λεοζίνιο
December 22, 18:46:00
avatar
73' Ο "φρέσκος" πλαγιοκόπησε και γύρισε την μπάλα μέσα στην περιοχή, αλλά έδιωξε ο Τζανακάκης, ενώ ο Περόνε ήταν αμαρκάριστος
December 22, 18:49:00
avatar
Παρά τις καλές ευκαιρίες που έχουν δημιουργήσει οι δύο ομάδες, το παιχνίδι είναι ακόμα στο 0-0, ενώ απομένει ένα τέταρτο ακόμα
December 22, 18:50:14
avatar
Ετοιμάζει και την τελευταία αλλαγή του ο Ματζουράκης με τον Καζάκη να είναι έτοιμος να μπει στο ματς
avatar
77' Φωνές των γηπεδούχων για πέναλτι ύστερα από μαρκάρισμα του Σαρρή στον Ντος Σάντος εντός περιοχής
December 22, 18:52:30
avatar
Δικαιούνται τουλάχιστον από ένα γκολ και οι δύο ομάδες, αλλά μέχρι στιγμής δεν τα έχουν καταφέρει και ενώ το ματς είναι στο 80'
December 22, 18:54:00
avatar
80' Κίτρινη κάρτα στον Μπαντιμπαγκά
December 22, 18:54:36
avatar
81' Βολίδα του Λεάντρο από στημένη φάση, αλλά η μπάλα καταλήγει λίγο άουτ
December 22, 18:56:34
avatar
82' Ο Χαντί στη θέση του Μπουχαλάκη για τους Κρητικούς
December 22, 18:57:04
avatar
84' Μεγάλη ευκαιρία για τον Εργοτέλη. Ο Διαμαντάκος έπιασε την κεφαλιά εντός της περιοχής, αλλά αυτή κατέληξε λίγο άουτ. Μοναδική ευκαιρία
December 22, 19:00:27
avatar
Προσπαθούν να δημιουργήσουν ευκαιρίες οι δύο ομάδες, ενώ απομένει ένα λεπτό για να συμπληρωθούν τα 90
December 22, 19:04:03
avatar
Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων
December 22, 19:07:03
avatar
90+1' Στη θέση του Ρομάνο ο Κοζορώνης
December 22, 19:07:40
avatar
90 +2' Ευκαιρία με τον Διαμαντάκο να σουτάρει εντός της περιοχής, αλλά ήταν άστοχος