ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ GROUP A

Αγώνες 1ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
14/06/18 18:00 ΡΩΣΙΑ - Σ. ΑΡΑΒΙΑ 5 - 0
15/06/18 15:00 ΑΙΓΥΠΤΟΣ - ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ 0 - 1
Αγώνες 2ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
19/06/18 21:00 ΡΩΣΙΑ - ΑΙΓΥΠΤΟΣ 3 - 1
20/06/18 18:00 ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ - Σ. ΑΡΑΒΙΑ 1 - 0
Αγώνες 3ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
25/06/18 17:00 Σ. ΑΡΑΒΙΑ - ΑΙΓΥΠΤΟΣ 2 - 1
25/06/18 17:00 ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ - ΡΩΣΙΑ 3 - 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

3η αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Β ΣΥΝΟΛΟ
+ - Ν Ι Η
ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ 9 5 0 3 0 0
ΡΩΣΙΑ 6 8 4 2 0 1
Σ. ΑΡΑΒΙΑ 3 2 7 1 0 2
ΑΙΓΥΠΤΟΣ 0 2 6 0 0 3

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ GROUP B

Αγώνες 1ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
15/06/18 18:00 ΜΑΡΟΚΟ - ΙΡΑΝ 0 - 1
15/06/18 21:00 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ - ΙΣΠΑΝΙΑ 3 - 3
Αγώνες 2ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
20/06/18 15:00 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ - ΜΑΡΟΚΟ 1 - 0
20/06/18 21:00 ΙΡΑΝ - ΙΣΠΑΝΙΑ 0 - 1
Αγώνες 3ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
25/06/18 21:00 ΙΡΑΝ - ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 1 - 1
25/06/18 21:00 ΙΣΠΑΝΙΑ - ΜΑΡΟΚΟ 2 - 2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

3η αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Β ΣΥΝΟΛΟ
+ - Ν Ι Η
ΙΣΠΑΝΙΑ 5 6 5 1 2 0
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 5 5 4 1 2 0
ΙΡΑΝ 4 2 2 1 1 1
ΜΑΡΟΚΟ 1 2 4 0 1 2

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ GROUP C

Αγώνες 1ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
16/06/18 13:00 ΓΑΛΛΙΑ - ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ 2 - 1
16/06/18 19:00 ΠΕΡΟΥ - ΔΑΝΙΑ 0 - 1
Αγώνες 2ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
21/06/18 15:00 ΔΑΝΙΑ - ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ 1 - 1
21/06/18 20:00 ΓΑΛΛΙΑ - ΠΕΡΟΥ 1 - 0
Αγώνες 3ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
26/06/18 17:00 ΔΑΝΙΑ - ΓΑΛΛΙΑ 0 - 0
26/06/18 17:00 ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ - ΠΕΡΟΥ 0 - 2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

3η αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Β ΣΥΝΟΛΟ
+ - Ν Ι Η
ΓΑΛΛΙΑ 7 3 1 2 1 0
ΔΑΝΙΑ 5 2 1 1 2 0
ΠΕΡΟΥ 3 2 2 1 0 2
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ 1 2 5 0 1 2

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ GROUP D

Αγώνες 1ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
16/06/18 16:00 ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ - ΙΣΛΑΝΔΙΑ 1 - 1
16/06/18 21:00 ΚΡΟΑΤΙΑ - ΝΙΓΗΡΙΑ 2 - 0
Αγώνες 2ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
21/06/18 21:00 ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ - ΚΡΟΑΤΙΑ 0 - 3
22/06/18 18:00 ΝΙΓΗΡΙΑ - ΙΣΛΑΝΔΙΑ 2 - 0
Αγώνες 3ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
26/06/18 21:00 ΙΣΛΑΝΔΙΑ - ΚΡΟΑΤΙΑ 1 - 2
26/06/18 21:00 ΝΙΓΗΡΙΑ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 1 - 2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

3η αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Β ΣΥΝΟΛΟ
+ - Ν Ι Η
ΚΡΟΑΤΙΑ 9 7 1 3 0 0
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 4 3 5 1 1 1
ΝΙΓΗΡΙΑ 3 3 4 1 0 2
ΙΣΛΑΝΔΙΑ 1 2 5 0 1 2

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ GROUP E

Αγώνες 1ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
17/06/18 16:00 ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ - ΣΕΡΒΙΑ 0 - 1
17/06/18 21:00 ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΕΛΒΕΤΙΑ 1 - 1
Αγώνες 2ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
22/06/18 15:00 ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ 2 - 0
22/06/18 22:00 ΣΕΡΒΙΑ - ΕΛΒΕΤΙΑ 1 - 2
Αγώνες 3ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
27/06/18 21:00 ΕΛΒΕΤΙΑ - ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ 2 - 2
27/06/18 21:00 ΣΕΡΒΙΑ - ΒΡΑΖΙΛΙΑ 0 - 2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

3η αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Β ΣΥΝΟΛΟ
+ - Ν Ι Η
ΒΡΑΖΙΛΙΑ 7 5 1 2 1 0
ΕΛΒΕΤΙΑ 5 5 4 1 2 0
ΣΕΡΒΙΑ 3 2 4 1 0 2
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ 1 2 5 0 1 2

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ GROUP F

Αγώνες 1ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
17/06/18 18:00 ΓΕΡΜΑΝΙΑ - ΜΕΞΙΚΟ 0 - 1
18/06/18 15:00 ΣΟΥΗΔΙΑ - ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ 1 - 0
Αγώνες 2ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
23/06/18 18:00 ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ - ΜΕΞΙΚΟ 1 - 2
23/06/18 21:00 ΓΕΡΜΑΝΙΑ - ΣΟΥΗΔΙΑ 2 - 1
Αγώνες 3ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
27/06/18 17:00 ΜΕΞΙΚΟ - ΣΟΥΗΔΙΑ 0 - 3
27/06/18 17:00 ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ - ΓΕΡΜΑΝΙΑ 2 - 0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

3η αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Β ΣΥΝΟΛΟ
+ - Ν Ι Η
ΣΟΥΗΔΙΑ 6 5 2 2 0 1
ΜΕΞΙΚΟ 6 3 4 2 0 1
ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ 3 3 3 1 0 2
ΓΕΡΜΑΝΙΑ 3 2 4 1 0 2

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ GROUP G

Αγώνες 1ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
18/06/18 18:00 ΒΕΛΓΙΟ - ΠΑΝΑΜΑΣ 3 - 0
18/06/18 21:00 ΤΥΝΗΣΙΑ - ΑΓΓΛΙΑ 1 - 2
Αγώνες 2ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
23/06/18 15:00 ΒΕΛΓΙΟ - ΤΥΝΗΣΙΑ 5 - 2
24/06/18 15:00 ΑΓΓΛΙΑ - ΠΑΝΑΜΑΣ 6 - 1
Αγώνες 3ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
28/06/18 21:00 ΑΓΓΛΙΑ - ΒΕΛΓΙΟ 0 - 1
28/06/18 21:00 ΠΑΝΑΜΑΣ - ΤΥΝΗΣΙΑ 1 - 2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

3η αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Β ΣΥΝΟΛΟ
+ - Ν Ι Η
ΒΕΛΓΙΟ 9 9 2 3 0 0
ΑΓΓΛΙΑ 6 8 3 2 0 1
ΤΥΝΗΣΙΑ 3 5 8 1 0 2
ΠΑΝΑΜΑΣ 0 2 11 0 0 3

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ GROUP H

Αγώνες 1ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
19/06/18 15:00 ΚΟΛΟΜΒΙΑ - ΙΑΠΩΝΙΑ 1 - 2
19/06/18 18:00 ΠΟΛΩΝΙΑ - ΣΕΝΕΓΑΛΗ 1 - 2
Αγώνες 2ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
24/06/18 18:00 ΙΑΠΩΝΙΑ - ΣΕΝΕΓΑΛΗ 2 - 2
24/06/18 21:00 ΠΟΛΩΝΙΑ - ΚΟΛΟΜΒΙΑ 0 - 3
Αγώνες 3ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
28/06/18 17:00 ΣΕΝΕΓΑΛΗ - ΚΟΛΟΜΒΙΑ 0 - 1
28/06/18 17:00 ΙΑΠΩΝΙΑ - ΠΟΛΩΝΙΑ 0 - 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

3η αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Β ΣΥΝΟΛΟ
+ - Ν Ι Η
ΚΟΛΟΜΒΙΑ 6 5 2 2 0 1
ΙΑΠΩΝΙΑ 4 4 4 1 1 1
ΣΕΝΕΓΑΛΗ 4 4 4 1 1 1
ΠΟΛΩΝΙΑ 3 2 5 1 0 2

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
30/06/18 17:00 ΓΑΛΛΙΑ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ 4 - 3
30/06/18 21:00 ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ - ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ 2 - 1
01/07/18 17:00 ΙΣΠΑΝΙΑ - ΡΩΣΙΑ 1 - 1
01/07/18 21:00 ΚΡΟΑΤΙΑ - ΔΑΝΙΑ 1 - 1
02/07/18 18:00 ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΜΕΞΙΚΟ 2 - 0
02/07/18 21:00 ΒΕΛΓΙΟ - ΙΑΠΩΝΙΑ 3 - 2
03/07/18 17:00 ΣΟΥΗΔΙΑ - ΕΛΒΕΤΙΑ 1 - 0
03/07/18 21:00 ΚΟΛΟΜΒΙΑ - ΑΓΓΛΙΑ 1 - 1

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
06/07/18 17:00 ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ - ΓΑΛΛΙΑ 0 - 2
06/07/18 21:00 ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΒΕΛΓΙΟ 1 - 2
07/07/18 17:00 ΣΟΥΗΔΙΑ - ΑΓΓΛΙΑ 0 - 2
07/07/18 21:00 ΡΩΣΙΑ - ΚΡΟΑΤΙΑ 2 - 2

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΗΜΙΤΕΛΙΚΩΝ

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
10/07/18 21:00 ΓΑΛΛΙΑ - ΒΕΛΓΙΟ 1 - 0
11/07/18 21:00 ΑΓΓΛΙΑ - ΚΡΟΑΤΙΑ 1 - 2

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΙΚΡΟΥ ΤΕΛΙΚΟΥ

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
14/07/18 17:00 ΒΕΛΓΙΟ - ΑΓΓΛΙΑ 2 - 0

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕΓΑΛΟΥ ΤΕΛΙΚΟΥ

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
15/07/18 18:00 ΓΑΛΛΙΑ - ΚΡΟΑΤΙΑ 4 - 2
Αποδοχή Cookies
Το site sport-fm.gr χρησιμοποιεί cookies. Προχωρώντας στο περιεχόμενο, συναινείτε με την αποδοχή τους. ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ