Γενικά

«Έσκισε» τα δίχτυα (video)

Το γκολ της Ρέξαμ απέναντι στην Κιντερμίνστερ «τρύπησε» τα δίχτυα και χρειάστηκαν έξι λεπτά για να καταλογιστεί από τη γυναίκα ρέφερι.

Μία… τρύπα στα δίχτυα της Κιντερμίνστερ λίγο έλειψε να στοιχίσει στη Ρέξαμ ένα γκολ στη μεταξύ τους αναμέτρηση για την Conference.

Ο Άντριαν Κίεσλεβιτς έστειλε την μπάλα στην εστία στο 71ο λεπτό, αλλά αυτή δεν σταμάτησε στο πλεχτό με αποτέλεσμα η γυναίκα διαιτητής να μη δείξει σέντρα.

Οι φιλοξενούμενοι, που εκείνη την ώρα έχαναν με 2-0 (και τελικά ηττήθηκαν με 3-1), άρχισαν να ωρύονται και μετά από περίπου έξι λεπτά διαβουλεύσεων το γκολ καταλογίστηκε.

… δείτε και το βίντεο από την κερκίδα των φιλοξενούμενων, αλλά και τις αντιδράσεις τους.