Europa Conference League

Ανοιχτοί λογαριασμοί στο Conference και όλα θα κριθούν στις ρεβάνς

Ισόπαλα έληξαν τα δύο πρώτα ματς για τον 1ο προκριματικό γύρο του Europa Conference League.

Μάχες χωρίς νικητή στα δύο πρώτα ματς για τον 1ο προκριματικό γύρο του Europa Conference League.

Στα παιχνίδια που άνοιξαν την αυλαία του γύρου, η Γκζίρα από τη Μάλτα έμεινε στο 1-1 με την Ατλέτικ Κλαμπ Εσκαλάντες από την Ανδόρρα και τα πάντα θα κριθούν πλέον στη ρεβάνς.

Όπως ακριβώς θα συμβεί και στο άλλο ματς της ημέρας, αφού η Σεντ Τζόζεφς από το Γιβραλτάρ ήρθε ισόπαλη χωρίς τέρματα (0-0) με αντίπαλο την Λαρν από τη Βόρεια Ιρλανδία.

Οι ρεβάνς των δύο αγώνων θα διεξαχθούν την επόμενη Πέμπτη (14/07).


Τρίτη 5 Ιουλίου

20:00 Γκζίρα Γιουνάιτεντ (Μάλτα)-Ατλέτικ Κλαμπ ντ΄Εσκάλδες (Ανδόρα) 1-1
20:00 Σεντ Τζόζεφς (Γιβραλτάρ)-Λάρνε (Β. Ιρλανδία) 0-0

Τετάρτη 6 Ιουλίου

18:00 Ιντερ Τουρκού (Φινλανδία)-Ντρίτα (Κόσοβο)
21:00 Βίκινγκουρ (Νησιά Φαρόε)-Γιουρόπα (Γιβραλτάρ)

Πέμπτη 7 Ιουλίου

18:00 Αλασκερτ (Αρμενία)-Χάμρουν Σπάρτανς (Μάλτα)
18:00 Σάντα Κολόμα (Ανδόρα)-Μπρέινταμπλικ (Ισλανδία)
19:00 Πανεβέζις (Λιθουανία)-Μιλσάμι Ορχέι (Μολδαβία)
19:00 Κουόπιο (Φινλανδία)-Ντίλα Γκόρι (Γεωργία)
19:00 Μπόρατς Μπάνια Λούκα (Βοσνία/Ερζεγοβίνη)-Β36 Τόρσαβν (Νησιά Φαρόε)
19:00 Σαμπουρτάλο (Γεωργία)-Παρτιζάνι (Αλβανία)
19:00 Πογκόν Σέτσιν (Πολωνία)-KR Ρέικιαβικ (Ισλανδία)
19:00 Μάγκπις (Γιβραλτάρ)-Κρουσέιντερς (Β. Ιρλανδία)
19:00 Φλόρα Ταλίν (Εσθονία)-Σεϊναγιόκι (Φινλανδία)
19:30 Ρουζόμπεροκ (Σλοβακία)-Κάουνο Ζαλγκίρις (Λιθουανία)
20:00 Ντιναμό Τιφλίδας (Γεωργία)-Πάιντε Λιναμεεσκόντ (Εσθονία)
20:00 Σφιντούλ Γκεόργκε (Μολδαβία)-Μούρα (Σλοβενία)
20:00 Ολίμπια Λιουμπλιάνα (Σλοβενία)-Ντιφερντάνζ (Λουξεμβούργο)
20:00 Φλοριάνα (Μάλτα)-Πετροκούμπ Χιντσέστι (Μολδαβία)
21:00 Λάτσι (Αλβανία)-Ισκρα Ντανίλοβγκραντ (Μαυροβούνιο)
21:00 Γκιλάνι (Κόσοβο)-Λιεπάγια (Λετονία)
21:00 Μπάλα Τάουν (Ουαλία)-Σλίγκο Ρόβερς (Ιρλανδία)
21:00 Φόλα Ες (Λουξεμβούργο)- Τρε Φιόρι (Σαν Μαρίνο)
21:00 Ντιναμό Μινσκ (Λευκορωσία)-Ντέτσιτς (Μαυροβούνιο)
21:00 Σκεντίγια (Β. Μακεδονία)-Αραράτ Γερεβάν (Αρμενία)
21:00 ΗΒ Τόρσαβν (Νησιά Φαρόε)-Νιουτάουν (Ουαλία)
21:15 Λέχια Γκντανσκ (Πολωνία)-Ακαντέμια Πάντεφ (Β. Μακεδονία)
21:30 Μπουντούτσνοστ (Μαυροβούνιο)-Λάπι (Κόσοβο)
21:30 Ντουναΐσκα Στρέντα (Σλοβακία)-Κλίφτονβιλ (Β. Ιρλανδία)
21:45 Τρε Πένε (Σαν Μαρίνο)-Τούζλα Σίτι (Βοσνία/Ερζεγοβίνη)
21:45 Ντέρι Σίτι (Ιρλανδία)-Ρίγα (Λετονία)

Ακολουθήστε τον bwinΣΠΟΡ FM 94.6 στο Google News για να μαθαίνετε πρώτοι τα τελευταία νέα από την Ελλάδα και τον κόσμο.

Σχετικά βίντεο

close menu
x