Πραγματοποιήθηκε σήμερα η κλήρωση των είκοσι ομάδων που συμμετέχουν στους δύο ομίλους της Football League.

Αναλυτικά, το πρόγραμμα του Βόρειου Ομίλου:
1η αγωνιστική /10η
Απόλλων Πόντου – Θεσπρωτός
Βέροια – ΑΕΠ Κοζάνης
Καβάλα – Πανσερραϊκός
Ολυμπιακός Βόλου – Τρίγλια
Πιερικός – Αλμωπός Αριδαίας

2η αγωνιστική/11η
Θεσπρωτός – Καβάλα
Βέροια – Απόλλων Πόντου
Τρίγλια – Αλμωπός Αριδαίας
Πανσερραϊκός – Πιερικός
ΑΕΠ Κοζάνης – Ολυμπιακός Βόλου

3η αγωνιστική/12η
Απόλλων Πόντου – Καβάλα
Ολυμπιακός Βόλου – Βέροια
Πιερικός – Θεσπρωτός
Αλμωπός Αριδαίας –ΑΕΠ Κοζάνης
Τρίγλια – Πανσερραϊκός

4η αγωνιστική/13η
Θεσπρωτός – Τρίγλια
Βέροια – Αλμωπός Αριδαίας
Καβάλα – Πιερικός
Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων Πόντου
ΑΕΠ Κοζάνης – Πανσερραϊκός

5η αγωνιστική/14η
Απόλλων Πόντου – Πιερικός
Θεσπρωτός – ΑΕΠ Κοζάνης
Αλμωπός Αριδαίας – Ολυμπιακός Βόλου
Τρίγλια – Καβάλα
Πανσερραϊκός – Βέροια

6η αγωνιστική/15η
Βέροια – Θεσπρωτός
Καβάλα – ΑΕΠ Κοζάνης
Ολυμπιακός Βόλου – Πανσερραϊκός
Πιερικός – Τρίγλια
Αλμωπός Αριδαίας – Απόλλων Πόντου

7η αγωνιστική/16η
Θεσπρωτός – Ολυμπιακός Βόλου
Καβάλα – Βέροια
Τρίγλια – Απόλλων Πόντου
Πανσερραiκός – Αλμωπός Αριδαίας
ΑΕΠ Κοζάνης – Πιερικός

8η αγωνιστική/17η
Απόλλων Πόντου – Πανσερραiκός
Ολυμπιακός Βόλου – Καβάλα
Πιερικός – Βέροια
Αλμωπός Αριδαίας – Θεσπρωτός
ΑΕΠ Κοζάνης – Τρίγλια

9η αγωνιστική/18η
Απόλλων Πόντου – Πανσερραϊκός
Βέροια – Τρίγλια
Καβάλα – Αλμωπός Αριδαίας
Πιερικός – Ολυμπιακός Βόλου
Πανσερραiκός – Θεσπρωτός

Αναλυτικά, το πρόγραμμα του Νότιου Ομίλου:
1η αγωνιστική /10η
Νίκη Βόλου – Αιγάλεω
Ρόδος – Επισκοπή
Ιάλυσος – Καλλιθέα
Αστέρας Βλαχιώτη – Ένωση Πανασπροπυργιακού
Σαντορίνη – Καλαμάτα

2η αγωνιστική / 11η
Αιγάλεω – Ιάλυσος
Ρόδος – Νίκη Βόλου
Ένωση Πανασπροπυργιακού – Καλαμάτα
Καλλιθέα – Σαντορίνη
Επισκοπή – Αστέρας Βλαχιώτη

3η αγωνιστική / 12η
Νίκη Βόλου – Ιάλυσος
Αστέρας Βλαχιώτη – Ρόδος
Σαντορίνη – Αιγάλεω
Καλαμάτα – Επισκοπή
Ένωση Πανασπροπυργιακού – Καλλιθέα

4η αγωνιστική / 13η
Αιγάλεω – Ένωση Πανασπροπυργιακού
Ρόδος – Καλαμάτα
Ιάλυσος – Σαντορίνη
Αστέρας Βλαχιώτη – Νίκη Βόλου
Επισκοπή – Καλλιθέα

5η αγωνιστική / 14η
Νίκη Βόλου – Σαντορίνη
Αιγάλεω – Επισκοπή
Καλαμάτα – Αστέρας Βλαχιώτη
Ένωση Πανασπροπυργιακού – Ιάλυσος
Καλλιθέα – Ρόδος

6η αγωνιστική /15η
Ρόδος – Αιγάλεω
Ιάλυσος – Επισκοπή
Αστέρας Βλαχιώτη –Καλλιθέα
Σαντορίνη – Ένωση Πανασπροπυργιακού
Καλαμάτα – Νίκη Βόλου

7η αγωνιστική / 16η
Αιγάλεω – Αστέρας Βλαχιώτη
Ιάλυσος – Ρόδος
Ένωση Πανασπροπυργιακού – Νίκη Βόλου
Καλλιθέα – Καλαμάτα
Επισκοπή – Σαντορίνη

8η αγωνιστική / 17η
Νίκη Βόλου – Καλλιθέα
Αστέρας Βλαχιώτη – Ιάλυσος
Σαντορίνη – Ρόδος
Καλαμάτα – Αιγάλεω
Επισκοπή – Ένωση Πανασπροπυργιακού

9η αγωνιστική / 18η
Νίκη Βόλου – Επισκοπή
Ρόδος – Ένωση Πανασπροπυργιακού
Ιάλυσος – Καλαμάτα
Σαντορίνη – Αστέρας Βλαχιώτη
Καλλιθέα – Αιγάλεω

ON DEMAND: Όλα τα ρεπορτάζ στο επίσημο κανάλι του ΣΠΟΡ FM στο youtube