Βέλγιο

Διακοπή στο 94’ για επεισόδια το Σταντάρ-Σαρλερουά

Στις καθυστερήσεις, διακόπηκε το Σταντάρ Λιέγης-Σαρλερουά για επεισόδια των οπαδών της δεύτερης και ενώ το ματς ήταν στο 1-1.

Απίστευτα πράγματα για τα δεδομένα του βέλγικου πρωταθλήματος στο Σταντάρ Λιέγης-Σαρλερουά.

Το ματς διακόπηκε στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων εξαιτίας επεισοδίων των φιλοξενούμενων και ενώ η ομάδα της Λιέγης είχε ισοφαρίσει σε 1-1 στο 91ο λεπτό με απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μποκού.

Η Σαρλερουά του Στέργου Μαρίνου, είχε προηγηθεί με γκολ του Μαριόκα στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους.

Το ματς έληξε με τις δύο ομάδες στα αποδυτήρια, αφού είχαν συμπληρωθεί και οι καθυστερήσεις.