Champions League

Μπουσάεφ: «Όλα θα κριθούν στη ρεβάνς»

Ανοιχτή παραμένει η πρόκριση για ΠΑΟΚ και Κράσνονταρ, παρά το 2-1 της ρωσικής ομάδας, σύμφωνα με τον Βίκτορ Μπουσάεφ.

Ο Ρώσος τεχνικός παραδέχτηκε πως οι πιθανότητες των δύο ομάδων για πρόκριση παραμένουν στο 50-50 και πως αντέδρασαν σωστά και ισοφάρισαν πριν την ολοκλήρωση του ημιχρόνου, ενώ στάθηκε στην απουσία των φιλάθλων τους από τις κερκίδες.

Αναλυτικά: «Αντιδράσαμε καλά όταν ισοφαρίσαμε γρήγορα πριν το τέλος του πρώτου ημιχρόνου. Στο δεύτερο μέρος, το παιχνίδι ήταν πιο "κλειστό", αλλά καταφέραμε να βρούμε το γκολ που μας έδωσε τη νίκη. Όπως και να το δει κανείς, ακόμα είναι 50-50. Όλα θα κριθούν στην Ελλάδα.

Μας λείπουν οι φίλαθλοί μας και η στήριξή τους, πάντα μας βοηθάνε. Ξέρω πως τους λείπουμε κι εμείς, ελπίζω ότι θα έχουν την ευκαιρία να δουν τους αγώνες του Champions League σύντομα».