ΠΑΟΚ-Άρης: Απίστευτο φινάλε, 2-2 από 0-2 από το 87' και μετά! (vids)

Απίστευτη εξέλιξη είχε το ντέρμπι της Θεσσαλονίκης στην Τούμπα, με τον ΠΑΟΚ να βρίσκει δύο γκολ από το 87ο λεπτό και έπειτα και να σώζει τον βαθμό.

Δραματικό φινάλε είχε το ντέρμπι της Θεσσαλονίκης στην Τούμπα. Με τον Άρη να προηγείται 2-0 και να είναι αγκαλιά με μια σπουδαία νίκη, ο ΠΑΟΚ βρήκε τα ψυχικά αποθέματα να σκοράρει δις και να ισοφαρίσει, έχοντας πρωταγωνιστή τον Ίνγκασον!

Αρχικά, στο 87ο λεπτό ο Κρμέντσικ έπιασε την κεφαλιά-ασίστ με τον Ισλανδό να μειώνει με κοντινή προβολή.

Πέντε λεπτά μετά ο Μπουσέ τον βρήκε στον αέρα στην προσπάθεια να διώξει την μπάλα και ο Μαρτσίνιακ έδειξε την άσπρη βούλα, απ' όπου ισοφάρισε ο Βιεϊρίνια στο τελικό 2-2!