Παραλίγο... ροντέο στα αποδυτήρια με Παπαδόπουλο και Διούδη!

Ο Παπαδόπουλος επισκέφτηκε τα αποδυτήρια του Παναθηναϊκού για να ζητήσει συγγνώμη από τον Διούδη για όσα του είπε στο ματς, αλλά επικράτησε μεγάλη ένταση.

Ο Σωκράτης Διούδης έγινε αποδέκτης… γαλλικών από τον Νίκο Παπαδόπουλο με το σκορ στο 1-2, όταν έπεσε στο έδαφος στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων, μετά από αψιμαχία του με τον Τιλίκα.

Με τον γκολκίπερ του Αστέρα να ζητάει από τον τερματοφύλακα του Παναθηναϊκού με άκομψο τρόπο, μεταξύ άλλων να σηκωθεί και να τον κατηγορεί για καθυστερήσεις.

Μόλις ολοκληρώθηκε το ματς, ο Παπαδόπουλος επισκέφτηκε τα αποδυτήρια του «τριφυλλιού», για να ζητήσει συγγνώμη από τον -πρώην συμπαίκτη του στον Πανιώνιο, σημειωτέον- Διούδη για όσα είχαν προηγηθεί από μέρους του.

Ωστόσο, κουβέντα στην κουβέντα η κατάσταση πήγε να ξεφύγει, αφού επικράτησε μεγάλη ένταση για κάποια λεπτά, ανάμεσα στους δύο ποδοσφαιριστές!

Μάλιστα, χρειάστηκε η παρέμβαση από ανθρώπους και των δύο ομάδων, για να αποφευχθούν τα… χειρότερα και το επεισόδιο να λήξει κάπου εκεί.