Αυτό είναι το πρόγραμμα της πρώτης αγωνιστικής της Super League 2, η οποία ξεκινάει στις 24 Οκτωβρίου.

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος της δεύτερης τη τάξει κατηγορίας και ξεχωρίζουν τα Παναχαϊκή-Τρίκαλα και Εργοτέλης-Ιωνικός.

Η Ξάνθη (όπως συνέβη και με Απόλλωνα Σμύρνης, αλλά και ΠΑΣ Γιάννινα στη Super League 1) ζήτησε να ξεκινήσει με καθυστέρηση τις υποχρεώσεις της ώστε να προλάβει να προετοιμαστεί, αφού πριν λίγο καιρό είχε ματς-μπαράζ με τον Απόλλωνα. Το αίτημα έγινε δεκτό και δεν θα παίξει στις δύο πρώτες αγωνιστικές.

Το πρωτάθλημα θα διεξαχθεί σε δύο φάσεις. Την κανονική περίοδο που θα έχει 22 αγωνιστικές, ενώ το δεύτερο κομμάτι θα έχει 10 αγωνιστικές των πλέι οφ για τις θέσεις 1-6, αλλά και τα πλέι άουτ (θέσεις 7-12).

Αναλυτικά το πρόγραμμα
1η αγωνιστική
ΑΕ Καραϊσκάκης-Λεβαδειακός
Ιεράπετρα-Διαγόρας
Χανιά-Δόξα Δράμας
Παναχαϊκή-Τρίκαλα
Εργοτέλης-Ιωνικός
Απόλλων Λάρισας-Ξάνθη

2η αγωνιστική
Ιεράπετρα-ΑΕ Καραϊσκάκης
Λεβαδειακός-Χανιά
Διαγόρας- Παναχαϊκή
Δόξα Δράμας-Εργοτέλης
Τρίκαλα-Απόλλων Λάρισας
Ξάνθη-Ιωνικός

3η αγωνιστική
ΑΕ Καραϊσκάκης-Χανιά
Παναχαϊκή-Ιεράπετρα
Εργοτέλης-Λεβαδειακός
Απόλλων Λάρισας-Διαγόρας
Ξάνθη-Δόξα Δράμας
Ιωνικός-Τρίκαλα

4η αγωνιστική
Παναχαϊκή -ΑΕ Καραϊσκάκης
Χανιά-Εργοτέλης
Ιεράπετρα-Απόλλων Λάρισας
Λεβαδειακός-Ξάνθη
Διαγόρας-Ιωνικός
Τρίκαλα-Δόξα Δράμας

5η αγωνιστική
ΑΕ Καραϊσκάκης-Εργοτέλης
Απόλλων Λάρισας-Παναχαϊκή
Ξάνθη-Χανιά
Ιωνικός-Ιεράπετρα
Τρίκαλα-Λεβαδειακός
Δόξα Δράμας-Διαγόρας

6η αγωνιστική
Απόλλων Λάρισας-ΑΕ Καραϊσκάκης
Εργοτέλης-Ξάνθη
Παναχαϊκή-Ιωνικός
Χανιά-Τρίκαλα
Ιεράπετρα-Δόξα Δράμας
Λεβαδειακός-Διαγόρας

7η αγωνιστική
ΑΕ Καραϊσκάκης-Ξάνθη
Ιωνικό-Απόλλων Λάρισας
Τρίκαλα-Εργοτέλης
Δόξα Δράμας- Παναχαϊκή
Διαγόρας-Χανιά
Λεβαδειακός- Ιεράπετρα

8η αγωνιστική
Ιωνικός-ΑΕ Καραϊσκάκης
Ξάνθη-Τρίκαλα
Απόλλων Λάρισας-Δόξα Δράμας
Εργοτέλης-Διαγόρας
Παναχαϊκή-Λεβαδειακός
Χανιά-Ιεράπετρα

9η αγωνιστική
ΑΕ Καραϊσκάκης-Τρίκαλα
Δόξα Δράμας-Ιωνικός
Διαγόρας-Ξάνθη
Λεβαδειακός-Απόλλων Λάρισας
Ιεράπετρα-Εργοτέλης
Χανιά-Παναχαϊκή

10η αγωνιστική
Δόξα Δράμας-ΑΕ Καραϊσκάκης
Τρίκαλα-Διαγόρας
Ιωνικός-Λεβαδειακός
Ξάνθη-Ιεράπετρα
Απόλλων Λάρισας- Χανιά
Εργοτέλης-Παναχαϊκή

11η αγωνιστική
Διαγόρας-ΑΕ Καραϊσκάκης
Λεβαδειακός-Δόξα Δράμας
Ιεράπετρα-Τρίκαλα
Χανιά-Ιωνικός
Παναχαϊκή-Ξάνθη
Εργοτέλης-Απόλλων Λάρισας



12η αγωνιστική
Λεβαδειακός ΑΕ Καραϊσκάκης
Διαγόρας-Ιεράπετρα
Δόξα Δράμας -Χανιά
Τρίκαλα-Παναχαϊκή
Ιωνικός-Εργοτέλης
Ξάνθη-Απόλλων Λάρισας

13η αγωνιστική
ΑΕ Καραϊσκάκης-Ιεράπετρα
Χανιά-Λεβαδειακός
Παναχαϊκή-Διαγόρας
Εργοτέλης-Δόξα Δράμας
Απόλλων ΛάρισαςΤρίκαλα
Ιωνικός-Ξάνθη

14η αγωνιστική
Χανιά-ΑΕ Καραϊσκάκης
Ιεράπετρα-Παναχαϊκή
Λεβαδειακός-Εργοτέλης
Διαγόρας-Απόλλων Λάρισας
Δόξα Δράμας-Ξάνθη
Τρίκαλα-Ιωνικός

15η αγωνιστική
ΑΕ Καραϊσκάκης-Παναχαϊκή
Εργοτέλης-Χανιά
Απόλλων Λάρισας-Ιεράπετρα
Ξάνθη-Λεβαδειακός
Ιωνικός-Διαγόρας
Δόξα Δράμας-Τρίκαλα

16η αγωνιστική
Εργοτέλης-ΑΕ Καραϊσκάκης
Παναχαϊκή-Απόλλων Λάρισας
Χανιά-Ξάνθη
Ιεράπετρα-Ιωνικός
Λεβαδειακός-Τρίκαλα
Διαγόρας-Δόξα Δράμας

17η αγωνιστική
ΑΕ Καραϊσκάκης-Απόλλων Λάρισας
Ξάνθη-Εργοτέλης
Ιωνικός-Παναχαϊκή
Τρίκαλα-Χανιά
Δόξα Δράμας-Ιεράπετρα
Διαγόρας-Λεβαδειακός

18η αγωνιστική
Ξάνθη- ΑΕ Καραϊσκάκης
Απόλλων Λάρισας-Ιωνικός
Εργοτέλης-Τρίκαλα
Παναχαϊκή-Δόξα Δράμας
Χανιά-Διαγόρας
Ιεράπετρα-Λεβαδειακός

19η αγωνιστική
ΑΕ Καραϊσκάκης-Ιωνικός
Τρίκαλα-Ξάνθη
Δόξα Δράμας-Απόλλων Λάρισας
Διαγόρας-Εργοτέλης
Λεβαδειακός-Παναχαϊκή
Ιεράπετρας- Χανιά

20η αγωνιστική
Τρίκαλα-ΑΕ Καραϊσκάκης
Ιωνικός-Δόξα Δράμας
Ξάνθη-Διαγόρας
Απόλλων Λάρισας-Λεβαδειακός
Εργοτέλης-Ιεράπετρα
Παναχαϊκή-Χανιά

21η αγωνιστική
ΑΕ Καραϊσκάκης-Δόξα Δράμας
Διαγόρας-Τρίκαλα
Λεβαδειακός-Ιωνικός
Ιεράπετρα-Ξάνθη
Χανιά-Απόλλων Λάρισας
Παναχαϊκή-Εργοτέλης

22η αγωνιστική
ΑΕ Καραϊσκάκης Άρτας-Διαγόρας
Δόξα Δράμας-Λεβαδειακός
Τρίκαλα- Ιεράπετρα
Ιωνικός-Χανιά
Ξάνθη-Παναχαϊκή
Απόλλων Λάρισας-Εργοτέλης

ON DEMAND: Όλα τα ρεπορτάζ στο επίσημο κανάλι του ΣΠΟΡ FM στο youtube