Γ' Εθνική

Όλα τα αποτελέσματα των επτά ομίλων της Γ' Εθνικής

Δείτε όλα τα αποτελέσματα των επτά ομίλων της Γ’ Εθνικής για την τρίτη και την τέταρτη αγωνιστική.

Με συναρπαστικά παιχνίδια συνεχίστηκαν οι επτά όμιλοι της Γ’ Εθνικής, με την τρίτη αγωνιστική σε έξι ομίλους και την τέταρτη αγωνιστική στον τέταρτο όμιλο.

Αναλυτικά, όλα τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής:

1ος όμιλος


Θερμαϊκός Θέρμης-Νέστος Χρυσούπολης 2-0
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Αναγέννηση Πλαγιάς 2-0
Απόλλων Παραλιμνίου-Αγροτικός Αστέρας 1-2
Αλεξανδρούπολη FC-Δόξα Δράμας 1-1
Άρης Αβάτου-Ορφέας Ξάνθης 3-0
Πανδραμαϊκός-Εθνικός Σοχού 1-1

2ος όμιλος


Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-1
Ηρακλής Αμπελοκήπων-Μακεδονικός 1-2
Αστέρας Καληράχης-ΑΕ Λευκίμμης 1-1
ΟΦΑΜ-Κοζάνη ΦΣ 2-2
Αναγέννηση Γιαννιτσών-Εδεσσαϊκός 2-1
ΑΕΠ Κοζάνης-Θύελλα Σαρακηνών 3-1

3ος όμιλος


Νέα Αρτάκη-Ατρόμητος Παλαμά 1-0
Αταλάντη-Ηρακλής Λάρισας 0-1
Δήμητρα Ευξεινούπολης-ΑΟ Υπάτου 1-3
Θησέας Αγριάς-ΠΟ Ελασσόνας 0-0
Αετός Μακρυχωρίου-ΠΟ Φήκης 2-1
Αμβρυσσέας Διστόμου-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 1-0

4ος όμιλος (4η αγωνιστική)


Αναγέννηση Άρτας-Εθνικός Σκουλικάδου 1-2
Παναγρινιακός-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 0-2
Τηλυκράτης Λευκάδας-Παναχαϊκή 1-0
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Ναυπακτιακός Αστέρας (αναβολή)
Αίας Γαστούνης-Αμβρακικός Λουτρού (ματαιώθηκε)
Παναιγιάλειος-ΑΟ Διαβολιτσίου (αναβολή)
Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας

5ος όμιλος


ΑΣ Σαντορίνη 2020-Χαραυγιακός 0-0
Άρης Σκάλας-Παναρκαδικός 0-1
ΑΕ Μυκόνου-Ερμιονίδα 2-1
Ηλιούπολη-Ερμής Μελιγούς 2-1
Φωστήρας-Άγιος Ιερόθεος 0-0
Ρεπό: Φοίνικας Νέας Επιδαύρου

6ος όμιλος


Αήττητος Σπάτων-ΑΟ Καραβάς 1-0
Αιολικός-Πανελευσινιακός 1-0
Θύελλα Ραφήνας-Κερατσίνι 0-1
Προοδευτική-Αστέρας Βάρης 2-1
ΑΟ Πυλίου Κω-Εθνικός 2-0
Ρεπό: Αίας Σαλαμίνας

7ος όμιλος


ΠΑΟ Ρουφ-Άρης Σούδας 3-0
Γιούχτας-ΑΕ Νεάπολης 0-0
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Πόρος 2-3
Ατσαλένιος-Αλμυρός Γαζίου 2-1
Πανιώνιος-Άγιος Νικόλαος 1-3

Ακολουθήστε τον bwinΣΠΟΡ FM 94.6 στο Google News για να μαθαίνετε πρώτοι τα τελευταία νέα από την Ελλάδα και τον κόσμο.

close menu
x