Πανιώνιος-ΠΑΣ Γιάννινα

Παρακολουθήστε σε real time από το control room του sport-fm.gr την εξέλιξη του αγώνα του Πανιωνίου με τον ΠΑΣ Γιάννινα για την 29η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας.

18:17
Καλησπέρα σας! by Γιώργος Πετρίδης
18:17
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση Πανιώνιος-ΠΑΣ Γιάννινα για την 29η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας. by Γιώργος Πετρίδης
18:30
Ο Πανιώνιος έχει εξασφαλίσει την παραμονή του μετά από τη νίκη της προηγούμενης αγωνιστικής στην έδρα του Λεβαδειακού (1-2). by Γιώργος Πετρίδης
18:36
Από την άλλη, ο ΠΑΣ Γιάννινα κόλλησε στο 0-0 εντός με τον Αστέρα Τρίπολης και υποχώρησε στη 14η θέση. by Γιώργος Πετρίδης
18:36
Η ομάδα του Πετράκη έχει μία νίκη στα 8 τελευταία παιχνίδια της (1-4-3) και η τύχη της εξαρτάται από τα αποτελέσματα των άλλων, ενώ την τελευταία αγωνιστική υποδέχεται τον ΠΑΟΚ. Να σημειωθεί πως δεν έχει σκοράρει καν στα 6 ματς εξ αυτών! by Γιώργος Πετρίδης
18:42
Η ενδεκάδα του Πανιωνίου: Μαλέρμπ – Παπαγεωργίου, Σταυρόπουλος, Ντομίνγκες, Σαραμαντάς – Κόρμπος, Μανιάτης, Μαξίμοβιτς – Μασούρας, Μπουμάλ, Ντουρμισάι by Γιώργος Πετρίδης
18:42
Η ενδεκάδα του ΠΑΣ: Ν. Μιχαήλ – Μπουκουβάλας, Αλ. Μιχαήλ, Κάργας, Σεργκελασβίλι – Παμλίδης, Τζημόπουλος, Κάστρο, Πάντελιτς – Μάνος, Κρίζμαν by Γιώργος Πετρίδης
18:43
Διαιτητής του αγώνα ο Αναστάσιος Παπαπέτρου. by Γιώργος Πετρίδης
18:44
Σε 15 λεπτά η σέντρα του αγώνα. by Γιώργος Πετρίδης
18:48
Στον πάγκο για τον Πανιώνιο οι Νίκας, Μίκο, Οικονομίδης, Άρτσε, Σπιριντόνοβιτς, Μανθάτης, Τσιλούλης. by Γιώργος Πετρίδης
18:49
Στον πάγκο για τον ΠΑΣ οι Βελλίδης, Αθανασιάδης, Αποστολόπουλος, Λεό, Σκόνδρας, Νικολιάς, Βιντάλ. by Γιώργος Πετρίδης
18:50
Στον πρώτο γύρο, ο ΠΑΣ επικράτησε 3-1 του Πανιωνίου. by Γιώργος Πετρίδης
18:51
Οι δύο ομάδες αναμετρήθηκαν και στο Κύπελλο: ΠΑΣ-Πανιώνιος 1-1 (8/1), Πανιώνιος-ΠΑΣ 2-0 (22/1). by Γιώργος Πετρίδης
18:55
Ο ΠΑΣ έχει πανηγυρίσει μόλις 3 διπλά στην έδρα του Πανιωνίου (8 ισοπαλίες, 17 ήττες). by Γιώργος Πετρίδης
19:00
Βγήκαν οι δύο ομάδες στον αγωνιστικό χώρο. by Γιώργος Πετρίδης
19:01
Ξεκίνησε το παιχνίδι, ο ΠΑΣ πήρε τη σέντρα. by Γιώργος Πετρίδης
19:03
3' Ο ΠΑΣ προσπαθεί να αναλάβει την πρωτοβουλία των κινήσεων στα πρώτα λεπτά. by Γιώργος Πετρίδης
19:04
Μίνι διακοπή στο ματς καθώς έχει τραυματιστεί ο Πάντελιτς. by Γιώργος Πετρίδης
19:06
6' Μακρινό σουτ του Κρίζμαν, η μπάλα άουτ. by Γιώργος Πετρίδης
19:07
7' Γκολ για τον Πανιώνιο! by Γιώργος Πετρίδης
19:08
Τρομερό σουτ του Μασούρα από το ύψος της περιοχής, η μπάλα βρήκε στο δοκάρι και κατέληξε στα δίχτυα του Μιχαήλ, που δεν μπορούσε να κάνει τίποτα. by Γιώργος Πετρίδης
19:09
Ο Μασούρας έχει σημειώσει 4 γκολ στην επαγγελματική του καριέρα, όλα απέναντι στον ΠΑΣ! by Γιώργος Πετρίδης
19:11
Για να δούμε τώρα την αντίδραση του ΠΑΣ, που βρίσκεται με την πλάτη στον τοίχο. by Γιώργος Πετρίδης
19:12
12' Μίνι διακοπή στο ματς καθώς τραυματίστηκε ο Μαξίμοβιτς. by Γιώργος Πετρίδης
19:16
16' Ο Πανιώνιος ελέγχει το ρυθμό του αγώνα τώρα. by Γιώργος Πετρίδης
19:19
19' Δεν μπορεί να βρει φάσεις ο ΠΑΣ. by Γιώργος Πετρίδης
19:23
23' Φάουλ για τον ΠΑΣ σε καλό σημείο για γέμισμα στην αντίπαλη περιοχή. by Γιώργος Πετρίδης
19:26
24' Γύρισμα του Παμλίδη στην αντίπαλη περιοχή, έδιωξαν οι γηπεδούχοι. by Γιώργος Πετρίδης
19:29
28' Ελέγχει το ρυθμό ο Πανιώνιος, που προηγείται με το πανέμορφο τέρμα του Μασούρα από το 7'. by Γιώργος Πετρίδης
19:30
29' Σουτ του Μαξίμοβιτς έξω από την περιοχή, μπλόκαρε ο Μιχαήλ. by Γιώργος Πετρίδης
19:32
32' 54%-46% υπέρ του Πανιωνίου η κατοχή μπάλας. by Γιώργος Πετρίδης
19:35
35' Έχει κερδίσει μέτρα στα τελευταία λεπτά ο ΠΑΣ. by Γιώργος Πετρίδης
19:37
36' Καλή στιγμή για τον ΠΑΣ. Απευθείας εκτέλεση φάουλ από τον Σεργκελασβίλι, έδιωξε εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Μαλέρμπ. by Γιώργος Πετρίδης
19:37
37' Κεφαλιά του Μιχαήλ μέσα από την περιοχή, η μπάλα άουτ. by Γιώργος Πετρίδης
19:38
38' Κόρνερ για τον ΠΑΣ. by Γιώργος Πετρίδης
19:40
39' Επικίνδυνα στην περιοχή του Πανιωνίου ο Κάστρο, διώχνουν οι γηπεδούχοι. by Γιώργος Πετρίδης
19:43
43' Προσπαθεί ο ΠΑΣ να ισοφαρίσει, αλλά δεν έχει βρει μεγάλη ευκαιρία. by Γιώργος Πετρίδης
19:44
44' Μίνι διακοπή στο ματς καθώς τραυματίστηκε ο Σαραμαντάς. by Γιώργος Πετρίδης
19:46
Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος στο πρώτο ημίχρονο. by Γιώργος Πετρίδης
19:46
45'+1' Επικίνδυνη αντεπίθεση για τον Πανιώνιο, αλλά ο Μπουμάλ δεν γύρισε σωστά στην περιοχή. by Γιώργος Πετρίδης
19:47
Τέλος του πρώτου ημιχρόνου, ο Πανιώνιος προηγείται 1-0 του ΠΑΣ με το τέρμα του Μασούρα από το 7'. by Γιώργος Πετρίδης
20:02
Βγαίνουν οι δύο ομάδες στον αγωνιστικό χώρο για το δεύτερο ημίχρονο. by Γιώργος Πετρίδης
20:03
Με μία αλλαγή συνεχίζει ο ΠΑΣ. Ο Αθανασιάδης παίρνει τη θέση του Παμλίδη. by Γιώργος Πετρίδης
20:03
Συνεχίζει ως έχει ο Πανιώνιος. by Γιώργος Πετρίδης
20:05
Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο. Θυμίζουμε ότι ο Πανιώνιος προηγείται 1-0 του ΠΑΣ. by Γιώργος Πετρίδης
20:05
Σε 4-3-3 αλλάζει το σύστημα του ΠΑΣ ο Γιάννης Πετράκης. by Γιώργος Πετρίδης
20:08
48' Σουτ του Πάντελιτς έξω από την περιοχή, η μπάλα άουτ. by Γιώργος Πετρίδης
20:11
52' Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΣ. Ο Νικολιάς αντικαθιστά τον Πάντελιτς. by Γιώργος Πετρίδης
20:13
54' Πέναλτι για τον ΠΑΣ. by Γιώργος Πετρίδης
20:13
Ο Σταυρόπουλος βρήκε τον Κρίζμαν στην περιοχή και τον έριξε κάτω. Σωστή η υπόδειξη του διαιτητή. by Γιώργος Πετρίδης
20:14
55' Γκολ για τον ΠΑΣ! Εύστοχο το χτύπημα πέναλτι από τον Κρίζμαν! by Γιώργος Πετρίδης
20:15
Ο ΠΑΣ ισοφάρισε και... ανακουφίστηκε. by Γιώργος Πετρίδης
20:16
57' Κίτρινη κάρτα στον Τζημόπουλο. by Γιώργος Πετρίδης
20:18
59' Πρώτη αλλαγή για τον Πανιώνιο. Ο Τσιλούλης αντικαθιστά τον Μανιάτη. by Γιώργος Πετρίδης
20:19
60' Δεύτερη αλλαγή για τον Πανιώνιο. Ο Σπιριντόνοβιτς παίρνει τη θέση του Παπαγεωργίου. by Γιώργος Πετρίδης
20:20
61' Κόρνερ για τον ΠΑΣ, που πιέζει. by Γιώργος Πετρίδης
20:22
63' Επικίνδυνη στιγμή για τον Πανιώνιο. Ο Σπιριντόνοβιτς πλάσαρε μέσα από την περιοχή, αλλά η μπάλα κόντραρε και κατέληξε κόρνερ. by Γιώργος Πετρίδης
20:24
65' Γκολ για τον Πανιώνιο! by Γιώργος Πετρίδης
20:25
Ο Μπουμάλ μπήκε στην περιοχή και έκανε σέντρα-σουτ, με τον Σπιριντόνοβιτς να στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 2-1. by Γιώργος Πετρίδης
20:26
Διαμαρτυρίες των φιλοξενούμενων για χέρι του Σπιριντόνοβιτς στη φάση του γκολ. by Γιώργος Πετρίδης
20:28
69' Σκληρό φάουλ του Μιχαήλ στον Ντουρμισάι. by Γιώργος Πετρίδης
20:29
69' Κίτρινη κάρτα στον Αθανασιάδη για ένα σκληρό μαρκάρισμα στην αρχή της φάσης. by Γιώργος Πετρίδης
20:29
70' Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΣ. Ο Λεό αντικαθιστά τον Μάνο. by Γιώργος Πετρίδης
20:32
Την ίδια ώρα, ΟΦΗ-Αστέρας Τρίπολης 1-1. by Γιώργος Πετρίδης
20:36
Σε δύσκολη θέση ο ΠΑΣ, που ψάχνει τουλάχιστον ένα γκολ για να ισοφαρίσει και να φύγει με τον βαθμό από τη Νέα Σμύρνη. by Γιώργος Πετρίδης
20:38
79' Γυριστή κεφαλιά του Κάστρο από την περιοχή, μπλόκαρε εύκολα ο Μαλέρμπ. by Γιώργος Πετρίδης
20:41
Την ίδια ώρα, Ξάνθη-Απόλλων 2-0. by Γιώργος Πετρίδης
20:42
Με βάση τα μέχρι τώρα αποτελέσματα, ο ΠΑΣ μένει στη 14η θέση με 27 πόντους, ενώ ο ΟΦΗ ανεβαίνει στους 29, ο Αστέρας πάει στους 30, η Ξάνθη στους 33 και η ΑΕΛ στους 34. by Γιώργος Πετρίδης
20:43
Το μόνο που μπορεί να ελπίζει ο ΠΑΣ είναι να νικήσει τον ΠΑΟΚ την τελευταία αγωνιστική και να χάσει ο ΟΦΗ από τον Ατρόμητο. by Γιώργος Πετρίδης
20:43
84' Μίνι διακοπή στο ματς καθώς έπεσε στο έδαφος ο Μασούρας μετά από ζαλάδα που ένιωσε. by Γιώργος Πετρίδης
20:46
87' Επικίνδυνο γύρισμα του Νικολιά, η μπάλα δίπλα από το δοκάρι. by Γιώργος Πετρίδης
20:47
88' Μίνι διακοπή στο ματς καθώς τραυματίστηκε ο Κόρμπος. Ο Νικολιάς πήγε με τις τάπες πάνω στο καλάμι του αρχηγού του Πανιωνίου. by Γιώργος Πετρίδης
20:48
89' Κίτρινη κάρτα στον Σταυρόπουλο. by Γιώργος Πετρίδης
20:50
Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων. by Γιώργος Πετρίδης
20:51
92' Κόρνερ για τον Πανιώνιο. by Γιώργος Πετρίδης
20:53
93' Τρίτη αλλαγή για τον Πανιώνιο. Έξω ο Μπουμάλ, μέσα ο Μίκο. by Γιώργος Πετρίδης
20:54
94' Γκολ για τον ΠΑΣ, αλλά ακυρώθηκε λόγω οφσάιντ του Κάργα. Πολύ δύσκολη φάση, έντονες οι διαμαρτυρίες των φιλοξενούμενων. by Γιώργος Πετρίδης
20:55
Τέλος αγώνα, ο Πανιώνιος επικράτησε 2-1 του ΠΑΣ Γιάννινα! by Γιώργος Πετρίδης
20:55
Σε πολύ δύσκολη θέση ο ΠΑΣ, που θέλει μόνο νίκη επί του ΠΑΟΚ την τελευταία αγωνιστική για να αποφύγει τον υποβιβασμό. by Γιώργος Πετρίδης
20:56
Στο 7' το 1-0 από τον Μασούρα, στο 55' ισοφάρισε με πέναλτι ο Κρίζμαν, στο 65' το 2-1 από τον Σπιριντόνοβιτς. by Γιώργος Πετρίδης