Ατρόμητος-Βόλος

16:53
Καλό απόγευμα σε όλους. Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση του Ατρομήτου με τον Βόλο, στη ρεβάνς των "16" του Κυπέλλου Ελλάδος by Γιώργος Σπανομανώλης
16:55
Ο Ατρόμητος μόνο με... "αυτοκτονία" θα χάσει την πρόκριση στα προημιτελικά, αφού το 3-0 του πρώτου αγώνα τον βάζει με 1,5 πόδι στην επόμενη φάση by Γιώργος Σπανομανώλης
16:56
Σέντρα στο ματς στις 17.15. Τηλεοπτική μετάδοση από Cosmote Sports 2 και ραδιοφωνικά από ΣΠΟΡ FM 94,6 by Γιώργος Σπανομανώλης
17:02
Πάμε να δούμε τις ενδεκάδες με τις οποίες θα παραταχθούν οι δύο ομάδες by Γιώργος Σπανομανώλης
17:02
Ατρόμητος (Σάββας Παντελίδης): Μανδάς, Κιβρακίδης, Ταλόχα, Ταλ, Γούτας, Μπαένα, Μάντσον, Ανδρούτσος , Ουγκράι, Ενσικουλού και Βέλλιος. by Γιώργος Σπανομανώλης
17:03
Βόλος (Πάμπλο Γκαγιέγο): Μελίσσας, Διαμάντης, Κανταμούρο, Δημόπουλος, Λύρατζης, Τσαούσης, Μαξ, Μπακογιάννης, Μουνίθ , Γκουαροτχένα και Φερνάντο by Γιώργος Σπανομανώλης
17:04
Στον πάγκο για τον Ατρόμητο: Μέγιερι, Στρούγγης, Γκάλο, Ούμπιδες, Νταβιώτης, Ρονάλντο, Γιακουμάκης by Γιώργος Σπανομανώλης
17:05
Στον πάγκο για τον Βόλο: Καραγκιόζης, Μήτογλου, Φεράρι, Τσοκάνης, Κυζιρίδης, Μάντζης, Τόρες by Γιώργος Σπανομανώλης
17:23
7' Καλή στιγμή με τον Ουγκράι, το φάουλ του έφυγε λίγο έξω by Γιώργος Σπανομανώλης
17:27
11' Μεγάλη ευκαιρία για τον Βόλο: Κάθετη στον Μπαλογιάννη, πλασάρει τον Μανδά αλλά εκείνος κρατάει το μηδέν by Γιώργος Σπανομανώλης
17:28
12' Πέναλτι για τον Βόλο: Κατέβασε την μπάλα ο Τσαούσης, ο Κυβρακίδης τον ανατρέπει στην περιοχή by Γιώργος Σπανομανώλης
17:28
13' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΟΛΟ: Εύστοχος από την άσπρη βούλα ο Γκουαροτσένα για το 0-1 by Γιώργος Σπανομανώλης
17:33
15' Κεφαλιά του Γούτα η μπάλα έφυγε άουτ by Γιώργος Σπανομανώλης
17:37
21' Πέναλτι για τον Βόλο και κόκκινη στον Καχίλα για χέρι by Γιώργος Σπανομανώλης
17:38
22' ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΟΛΟ 0-2: Γλίτρησε αλλά ευστόχησε ο Γκουαροτσένα by Γιώργος Σπανομανώλης
17:39
Κακώς μέτρησε το γκολ αφού κατά λάθος υπήρξαν δύο επαφές στην εκτέλεση του Γκουαροτσένα by Γιώργος Σπανομανώλης
17:39
Διαμαρτυρήθηκαν οι παίκτες του Ατρομήτου, αλλά δεν υπάρχει VAR by Γιώργος Σπανομανώλης
17:39
Από νωρίς το ματς αποκτάει ενδιαφέρον by Γιώργος Σπανομανώλης
17:45
Λέγαμε ότι ο Ατρόμητος πριν το ματς ήταν με το 1,5 πόδι στην επόμενη φάση, αλλά το 2-0 και το αριθμητικό πλεονέκτημα του Βόλου, αλλάζουν από νωρίς τα δεδομένα στο ματς by Γιώργος Σπανομανώλης
17:45
28' Ο Στρούγκης στη θέση του Ουγκράι by Γιώργος Σπανομανώλης
17:57
41' Κίτρινη στον Ζοάο by Γιώργος Σπανομανώλης
18:00
44' Φάουλ σε καλό σημείο για τον Ατρόμητο by Γιώργος Σπανομανώλης
18:02
45' Κίτρινη στον Μουνίθ by Γιώργος Σπανομανώλης
18:02
ΗΜΙΧΡΟΝΟ: Ατρόμητος - Βόλος 0-2 by Γιώργος Σπανομανώλης
18:04
Η σειρά έδειχνε να έχει κριθεί από το 3-0 του πρώτου αγώνα, αλλά ο Βόλος έχει καταφέρει να αλλάξει από το πρώτο μέρος τα δεδομένα με τα δύο εύστοχα πέναλτι του Γκουαροτσένα. Βέβαια, το δεύτερο κακώς μέτρησε, αφού στην εκτέλεση του Ισπανού υπάρχει διπλή επαφή και δεν θα έπρεπε να μετρήσει. by Γιώργος Σπανομανώλης
18:18
Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο by Γιώργος Σπανομανώλης
18:19
46' Δύο αλλαγές για τον Βόλο. Μέσα ο Τσοκάνης και ο Τόρες, έξω Μαξ και Φερνάντο by Γιώργος Σπανομανώλης
18:23
50' Πιέζει ο Βόλος, κόρνερ by Γιώργος Σπανομανώλης
18:24
51' Αγγίζει το 3-0 ο Βόλος, τεράστια επέμβαση του Μανδά σε κεφαλιά του Κανταμόρο by Γιώργος Σπανομανώλης
18:27
54' Μέσα ο Ούμπιδες, εξω ο Ανδρούτσος by Γιώργος Σπανομανώλης
18:29
56' Κίτρινη στον Μπαλογιάννη by Γιώργος Σπανομανώλης
18:29
57' Κίτρινη στον Τσοκάνη by Γιώργος Σπανομανώλης
18:39
67' Κόρνερ για τον Ατρόμητο by Γιώργος Σπανομανώλης
18:43
70' Δεύτερη κίτρινη στον Μπαλογιάννη για σκληρό μαρκάρισμα στον Ενσικουλού, με δέκα και ο Βόλος by Γιώργος Σπανομανώλης
18:46
72' Κίτρινη στον Ταλόχα by Γιώργος Σπανομανώλης
18:47
Τελευταίο 15λεπτο στο ματς, ο Βόλος χρειάζεται ακόμα ένα τέρμα by Γιώργος Σπανομανώλης
18:48
76' Μέσα ο Φεράρι, έξω ο Δημόπουλος by Γιώργος Σπανομανώλης
18:51
78' Ο Γιακκουμάκης στη θέση του Ενσικουλού by Γιώργος Σπανομανώλης
18:55
82' Με εννιά παίκτες ο Βόλος, δεύτερη κίτρινη στον Γκουαροτσένα by Γιώργος Σπανομανώλης
19:00
88' Κόρνερ για τον Βόλο by Γιώργος Σπανομανώλης