LIVE: Τα ματς του Champions League

Παρακολουθήστε ζωντανά τα παιχνίδια της 1ης αγωνιστικής του Champions League
Καλησπέρα σας. Βραδιά Champions League σήμερα και παρέα θα παρακολουθήσουμε λεπτό προς λεπτό όλα τα ματς . by Γιώργος Σπανομανώλης
Η διοργάνωση ξεκινάει εν μέσω πανδημίας λίγους μήνες μετά την ολοκλήρωση της προηγούμενης και σίγουρα αναμένεται με ιδιαίτερο ενδιαφέρον. by Γιώργος Σπανομανώλης
Εκπρόσωπος της Ελλάδας στη φάση των ομίλων της κορυφαίας διοργάνωσης ο Ολυμπιακός που παίζει αύριο με τη Μαρσέιγ. by Γιώργος Σπανομανώλης
Δύο ματς ξεκινούν 19.55: Ζενίτ-Μπριζ και Ντιναμό Κιέβου-Γιουβέντους by Γιώργος Σπανομανώλης
Οι συνθέσεις στο Ντιναμό Κιέβου-Γιουβέντους by Γιώργος Σπανομανώλης
Οι συνθέσεις στο Ζενίτ-Μπριζ by Γιώργος Σπανομανώλης
Σέντρα σε Ολιμπίνσκι και Αγία Πετρούπολη by Γιώργος Σπανομανώλης
Καλή ποδοσφαιρική σεζόν να έχουμε by Γιώργος Σπανομανώλης
Δεν υπάρχει τέρμα στα πρώτα 10' σε κανένα από τα δύο ματς by Γιώργος Σπανομανώλης
12' Eυκαιρία για τη Γιουβέντους, διαγώνιο σουτ του Κιέζα, ο Μούστσα έδιωξε by Γιώργος Σπανομανώλης
Πέρασε το πρώτο 20λεπτο στα δύο ματς. Πουθενά γκολ προς ώρας by Γιώργος Σπανομανώλης
Καθόλου ρυθμός, καθόλου φάσεις στα δύο ματς by Γιώργος Σπανομανώλης
Συμπληρώθηκε το 40λεπτο σε Κίεβο και Αγία Πετρούπολη. Και τα δύο ματς στο 0-0 by Γιώργος Σπανομανώλης
ΗΜΙΧΡΟΝΟ: Ντ. Κιέβου-Γιουβέντους 0-0, Ζενίτ-Μπριζ by Γιώργος Σπανομανώλης
Σέντρα στο β' ημίχρονο στα δύο ματς by Γιώργος Σπανομανώλης
47' Γκοοολλλλ η Γιουνέντους 0-1: Σκόρερ ο Μοράτα by Γιώργος Σπανομανώλης
Αυτό είναι το πρώτο τέρμα στο φετινό Champions League by Γιώργος Σπανομανώλης
by Γιώργος Σπανομανώλης
63' Γκοοοοοολλλλ η Μπριζ 0-1: Μετά από φάση διαρκείας κοντινό πλασέ από τον Ντένις by Γιώργος Σπανομανώλης
64' Προσπαθεί να απαντήσει άμεσα η Ζενίτ, τεράστια ευκαιρία για την ισοφάριση by Γιώργος Σπανομανώλης
70' Η Ζενίτ χάνει την ευκαιρία του ματς με τον Οριούσι. Έφτασε φάτσα με την εστία, αλλά την έστειλε στα... πουλιά by Γιώργος Σπανομανώλης
74' Γκοοοοοολλλλ η Ζενίτ 1-1... Μια του κλέφτη, δυο, στη τρίτη και ο Λόβρεν ισοφαρίζει με έναν κεραυνό by Γιώργος Σπανομανώλης
Zenit [1]-1 Club Brugge - Ethan Horvath OG 74' (American goal) from r/soccer
84' Γκοοοολλλ Γιουβέντους 0-2: Μπαλιά του Κουαδράδο, ο Μοράτα τη στέλνει στα δίχτυα by Γιώργος Σπανομανώλης
Τελικό: Ντιναμό Κιέβου-Γιουβέντους 0-2 by Γιώργος Σπανομανώλης
90+3' Γκοοοοοοοοολλλλλ η Μπριζ 1-2! by Γιώργος Σπανομανώλης
Ο 19χρονος Ντε Κετελάρ σκόρερ για τους Βέλγους by Γιώργος Σπανομανώλης
ΤΕΛΙΚΟ: Ζενίτ-Μπριζ 1-2 και Ντιναμό Κιέβου-Γιουβέντους 0-2 by Γιώργος Σπανομανώλης
Τα ματς των 22.00 είναι: Παρί Σεν Ζερμέν-Μαν. Γιουνάιτεντ, Μπαρτσελόνα-Φερεντσβάρος, Τσέλσι-Σεβίλλη, Ρεν-Κράσνονταρ, Λειψία-Μπασάκσεχιρ, Λάτσιο-Ντόρτμουντ by Γιώργος Σπανομανώλης
Το ματς της βραδιάς είναι σίγουρα αυτό που γίνεται στο Παρίσι. Πάμε να δούμε τις ενδεκάδες by Γιώργος Σπανομανώλης
Παρί Σεν Ζερμέν (Τόμας Τούχελ): Κέιλορ Νάβας, Κιμπέμπε, Ντιαλό, Κουρζαβά, Φλορέντσι, Ερέρα, Γκουέγ, Ντι Μαρία, Περέιρα, Νεϊμάρ, Μπαπέ by Γιώργος Σπανομανώλης
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ (Ολε Γκούναρ Σόλσκιερ): Ντε Χέα, Τουανζέμπε, Λίντελοφ, Σο, Τέλες, Γουάν-Μπισάκα, Φρεντ, ΜακΤόμινεϊ, Μπρούνο Φερνάντες, Μαρσιάλ, Ράσφορντ. by Γιώργος Σπανομανώλης
Σέντρα σε όλα τα ματς by Γιώργος Σπανομανώλης
Διαιτητής στο ματς στη Βρετάνη, ανάμεσα στη Ρεν και την Κράσνονταρ είναι ο κατά τεκμήριο κορυφαίος Έλληνας διαιτητής, Τάσος Σιδηρόπουλος by Γιώργος Σπανομανώλης
6' Γκοοοοοοολλλλλ η Λάτσιο 1-0: Σκόρερ ο Ιμόμπιλε by Γιώργος Σπανομανώλης
11' Βρίσκει δίχτυα η Φερεντσβάρος, ακυρώνεται σωστά ως οφσάιντ by Γιώργος Σπανομανώλης
13' Ευκαιρία για την Παρί, προβολή του Κιρζαβά λέει όχι ο Ντε Χέα by Γιώργος Σπανομανώλης
16' Γκοοοοοολλλλλλ η Λειψία 1-0: Κίνηση... πίβοτ στην περιοχή από τον Ανχελίνο που ανοίγει το σκορ για τους Γερμανούς by Γιώργος Σπανομανώλης
20' Γκοοοοοοοοοολλλλλλλ η Λειψία 2-0: Ξανά ο Ανχελίνιο για τους Γερμανούς by Γιώργος Σπανομανώλης
22' Πέναλτι για τη Γιουνάιτεντ by Γιώργος Σπανομανώλης
23' Χαμένο Πέναλτι η Γιουνάιτεντ: Ο Νάβας πέφτει σωστά και σώζει by Γιώργος Σπανομανώλης
Επανάληψη του πέναλτι λέει το VAR γιατί δεν είχε σταθερό το δεύτερο πόδι ο Νάβας by Γιώργος Σπανομανώλης
24' Γκοοοοοοολλλλλλλ η Γιουνάιτεντ 0-1: Αυτή τη φορά είναι εύστοχος από τα 11 μέτρα ο Μπρούνο Φερνάντες by Γιώργος Σπανομανώλης
24' Γκοοοοοοοοοοολλλλλ η Λάτσιο 2-0: Ο Λουίς Φελίπε το δεύτερο τέρμα των Ιταλών by Γιώργος Σπανομανώλης
27' Πέναλτι κερδίζει η Μπαρτσελόνα με τον Μέσι by Γιώργος Σπανομανώλης
27' Γκοοοοοοοοοολλλλ η Μπαρτσελόνα 1-0 με πέναλτι του Μέσι by Γιώργος Σπανομανώλης
32' Χαμένη μεγάλη ευκαιρία για την Κράσνονταρ by Γιώργος Σπανομανώλης
42' Γκοοοοοοοοολλλλλ η Μπαρτσελόνα 2-0 με τον Ανσού Φατί by Γιώργος Σπανομανώλης
ΗΜΙΧΡΟΝΟ: Μπαρτσελόνα-Φερεντσβάρος 2-0, Ρεν-Κράσνονταρ 0-0, Τσέλσι-Σεβίλλη 0-0, Παρί Σ.Ζ.-Μαν. Γιουνάιτεντ 0-1, Λειψία-Μπασάκσχεχιρ 2-0, Λάτσιο-Ντόρτμουντ 2-0 by Γιώργος Σπανομανώλης
Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο στα ματς by Γιώργος Σπανομανώλης
49' Τεράστια απόκρουση του Ντε Χέα σε σουτ του Μπαπέ by Γιώργος Σπανομανώλης
52΄ Γκοοοοοοοοολλλλλ η Μπαρτσελόνα 3-0 με τον Κουτίνιο by Γιώργος Σπανομανώλης
55' Πέναλτι για τη Ρεν καταλογίζει ο Σιδηρόπουλος by Γιώργος Σπανομανώλης
56' Γκοοοοοοοοολλλλλ η Ρεν εύστοχος από τα 11 μέτρα ο Γκιρασί by Γιώργος Σπανομανώλης
55' Γκοοοοοοοοοοολλλλλ η Παρί Σεν Ζερμέν 1-1 αυτογκόλ ο Μαρσιάλ by Γιώργος Σπανομανώλης
59' Γκοοοοοοοολλλλλλλ η Κράσνονταρ 1-1 ισοφαρίζει ο Ραμίρεζ by Γιώργος Σπανομανώλης
68' Κόκκινη η Μπαρτσελόνα, πέναλτι η Φερεντσβάρος by Γιώργος Σπανομανώλης
71' Γκοοοοοοοολ η Φερεντσβάρος 3-1 by Γιώργος Σπανομανώλης
71' Γκοοοοοοοοολλλλλλ η Ντόρτμουντ 2-1 με τον Χάλαντ by Γιώργος Σπανομανώλης
77' Γκοοοοοοοολλλλλλλλλ η Λάτσιο 3-1 με τον Άκπρο by Γιώργος Σπανομανώλης
84' Γκοοοοοοοοολλλλλλλ η Μπαρτσελόνα 4-1 με τον 17χρονο Πέντρι by Γιώργος Σπανομανώλης
89' Γκοοοοοοοοοοοολλλλλλ η Μπαρτσελόνα 5-1 με τον Ντεμπελέ by Γιώργος Σπανομανώλης
88' Γκοοοοοοοοοοοοολλλλλλλλ η Γιουνάιτεντ 1-2 με τον Ράσφορντ by Γιώργος Σπανομανώλης
Τέλος Μπαρτσελόνα-Φερεντσβάρος 5-1 by Γιώργος Σπανομανώλης
Τελικό Λάτσιο-Ντόρτμουντ 3-1 by Γιώργος Σπανομανώλης
Τελικό Παρί Σεν Ζερμέν-Μαν. Γιουνάιτεντ 1-2 by Γιώργος Σπανομανώλης
Τελικό Λειψία-Μπασάκσεχιρ 2-0 και Τσέλσι-Σεβίλλη 0-0 by Γιώργος Σπανομανώλης
Τελικό Ρεν-Κράσνονταρ 1-1 by Γιώργος Σπανομανώλης