Champions League λεπτό προς λεπτό

Παρακολουθήστε ζωντανά τις αναμετρήσεις της 1ης αγωνιστικής του Champions League
Καλησπέρα σε όλους. Μαζί θα παρακολουθήσουμε και σήμερα λεπτό προς λεπτό τα ματς του Champions League. by Γιώργος Σπανομανώλης
Ξεκινάμε με Ρεάλ Μαδρίτης-Σαχτάρ και Σάλσμπουργκ-Λοκομοτίβ και θα πάμε παρέα μέχρι τις 12.00 το βράδυ by Γιώργος Σπανομανώλης
Έχουμε πολλά να πούμε και κυρίως πολλά να δούμε και σήμερα. by Γιώργος Σπανομανώλης
Σημαντικό βράδυ αφού ο Ολυμπιακός κοντράρεται με τη Μαρσέιγ by Γιώργος Σπανομανώλης
Αυτά όμως θα τα πούμε στη συνέχεια by Γιώργος Σπανομανώλης
Πάμε να δούμε κάποια στοιχεία για τα ματς που ξεκινούν 19.55 by Γιώργος Σπανομανώλης
Οι συνθέσεις στο Ρεάλ Μαδρίτης-Σαχτάρ by Γιώργος Σπανομανώλης
Ρεάλ (Ζινεντίν Ζιντάν): Κουρτουά, Βαράν, Μαρσέλο, Μεντί, Μιλιτάο, Μόντριτς, Καζεμίρο, Βαλβέρδε, Γιόβιτς, Ασένσιο, Ροντρίγκο by Γιώργος Σπανομανώλης
Σαχτάρ (Λουίς Κάστρο): Τρούμπιν, Κοτσολάβα, Ντοντό, Κορνιένκο, Ντεντίνιο, Μάρλος, Σόλομον, Μαϊκό, Αντόνιο, Τετέ by Γιώργος Σπανομανώλης
Οι ενδεκάδες στο Σάλσμπουργκ-Λοκομοτίβ by Γιώργος Σπανομανώλης
Σάλτσμπουργκ (Τζέσι Μαρς): Στάνκοβιτς, Βάλτσι, Ραμάγιο, Βόμπερ, Ούλμερ, Μουέπου, Γιουνούζοβιτς, Καμαρά, Σόμποσλαϊ, Ντάκα, Κοϊτά by Γιώργος Σπανομανώλης
Λοκομοτίβ Μόσχας (Μάρκο Νίκολιτς): Γκιλιέρμε, Ζιβογκλιάντοβ, Κερκέιρα, Τσόρλουκα, Ρίμπους, Ζεμαλεντίνοβ, Κρικόβιακ, Κουλικόβ, Μιράντσουκ, Σμολόβ, Έντερ by Γιώργος Σπανομανώλης
4΄ Ευκαιρία η Ρεάλ: Συνδυασμός Μαρσέλο - Ασένσιο, το σουτ του τελευταίου ο Τρούμπιν by www.sport-fm.gr
Να σημειώσουμε ότι το ματς της Ρεάλ με τη Σαχτάρ διεξάγεται στο βοηθητικό "Αλφρέντο Ντι Στέφανο" by www.sport-fm.gr
14' Μεγάλη ευκαιρία η Σαχτάρ: Ο Κουρτουά έβγαλε το τετ α τερ του Μάρλος by Γιώργος Σπανομανώλης
19' Γκοοοοοοοοολλλλλ η Λοκομοτίβ 0-1: Μετά από κόρνερ ο Έντερ την κεφαλιά η μπάλα στην εστία του Στάνκοβιτς by Γιώργος Σπανομανώλης
29΄ Γκοοοοοοοοοολλλλλλ η Σαχτάρ στη Μαδρίτη 0-1 by Γιώργος Σπανομανώλης
Μπούκα του Κορνιένκο πατάει περιοχή, στρώνει στον Τετέ και εκείνο πλασάρει ιδανικά και δίνει προβάδισμα στους Ουκρανούς by Γιώργος Σπανομανώλης
by Γιώργος Σπανομανώλης
33' Γκοοοοοοοοοοοολλλλλλ η Σαχτάρ 0-2! by Γιώργος Σπανομανώλης
Τρομερά πράγματα στη Μαδρίτη... Σουτ του Τετέ αποκρούει ο Κουρτουά ο Ντεντίνιο κάνει την προβολή η μπάλα βρίσκει και στον Βαράν και καταλήγει στα δίχτυα by Γιώργος Σπανομανώλης
Η Σαχτάρ λόγω κρουσμάτων covid έχει πάει με 16 παίκτες στην Ισπανία εκ των οποίων τρεις τερματοφύλακες by Γιώργος Σπανομανώλης
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ: Γκοοοοοοοοοοοοοοοοοολλλλλλλλλλλ η Σαχτάρ 0-3 by Γιώργος Σπανομανώλης
Σκόρερ για τους Ουκρανούς ο Σόλομον. Τακουνάκι του Τετέ, ιδανικό πλασέ από τον Ισραηλινό by Γιώργος Σπανομανώλης
Η άμυνα της Ρεάλ μάλλον έχει πάει για καφέ στην Πλάθα Μαγιόρ... by Γιώργος Σπανομανώλης
45' Γκοοοοοοοοοοοολλλλ η Σάλσμπουργκ 1-1 με τον Σομποσλάι by Γιώργος Σπανομανώλης
ΗΜΙΧΡΟΝΟ: Ρεάλ Μαδρίτης-Σαχτάρ 0-3, Σάλσμπουργκ-Λοκομοτίβ 1-1 by Γιώργος Σπανομανώλης
Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο by Γιώργος Σπανομανώλης
50' Γκοοοοοοοοοολ η Σάλσμπουργκ 2-1 με τον Γιουνούζοβιτς by Γιώργος Σπανομανώλης
54' Γκοοοοοοοοοολλλλλλ η Ρεάλ 1-3 με φοβερό γκολ του Μόντριτς by Γιώργος Σπανομανώλης
59΄ Γκοοοοοοοολλλλλλλλ η Ρεάλ Μαδρίτης 2-3 με τον Βινίσιους Τζούνιορ by Γιώργος Σπανομανώλης
64' Ευκαιρία για τη Σαχτάρ με τον Τετέ, σώζει ο Κουρτουά by Γιώργος Σπανομανώλης
75' Γκοοοοοοοοοοολλλλλλ η Λοκομοτίβ ισοφαρίζει 2-2 by Γιώργος Σπανομανώλης
80' Σκοράρει με τον Μάρλος η Σαχτάρ, οφσάιντ by Γιώργος Σπανομανώλης
Συμπληρώθηκε το 90λεπτο στα δύο ματς by Γιώργος Σπανομανώλης
93' Γκοοοοοοοοοοοοοολλλλλλ η Ρεάλ ισοφαρίζει 3-3!!! by Γιώργος Σπανομανώλης
Το ακυρώνει... Τι όχι; by Γιώργος Σπανομανώλης
Είναι οφσάιντ... Πάει να το δει ο διαιτητής by Γιώργος Σπανομανώλης
Φαίνεται να είναι οφσάιντ by Γιώργος Σπανομανώλης
Ο Βινίσιους είναι μπροστά από τον Τρούμπιν... Το ακυρώνει το γκολ του Βαλβέρδε by Γιώργος Σπανομανώλης
ΤΕΛΙΚΟ: Ρεάλ Μαδρίτης-Σαχτάρ 2-3 και Σάλσμπουργκ-Λοκομοτίβ 2-2 by Γιώργος Σπανομανώλης
Τα ματς που ξεκινούν στις 22.00 είναι: Μπάγερν Μονάχου - Ατλέτικο Μαδρίτης (1ος όμιλος), Ίντερ - Γκλάντμπαχ (2ος όμιλος), Ολυμπιακός - Μαρσέιγ (3ος όμιλος), Μάντσεστερ Σίτι - Πόρτο (3ος όμιλος), Άγιαξ - Λίβερπουλ (4ος όμιλος) και Μίντιλαντ - Αταλάντα (4ος όμιλος). by Γιώργος Σπανομανώλης
Σέντρα σε όλα τα ματς by Γιώργος Σπανομανώλης
Συμπληρώθηκε το πρώτο δεκάλεπτο στα παιχνίδια χωρίς να έχει μπει κάποιο τέρμα by Γιώργος Σπανομανώλης
Άγιαξ - Λίβερπουλ: Aτυχία για τον Κούντους, ο οποίος τραυματίστηκε στο ένατο λεπτό, στην θέση του στον Πρόμες. by Γιώργος Σπανομανώλης
15' Γκοοοοοοολλλλλ η Πόρτο 1-0 την Σίτι με τον Λουίς Ντίας by Γιώργος Σπανομανώλης
18' Πέναλτι για τη Σίτι από μαρκάρισμα του Πέπε στον Στέρλινγκ by Γιώργος Σπανομανώλης
VAR για το πέναλτι by Γιώργος Σπανομανώλης
Το έδωσε... Ευκαιρία για τη Σίτι να ισοφαρίσει άμεσα by Γιώργος Σπανομανώλης
20' Γκοοοοοοοοοοοολλλλλλ η Σίτι 1-1 εύστοχο πέναλτι του Αγουέρο by Γιώργος Σπανομανώλης
26' Γκοοοοοοοολλλλλλλ Μίντιλαντ-Αταλάντα 0-1 με τον Ζαπάτα οι Μπεργκαμάσκι by Γιώργος Σπανομανώλης
29' Γκοοοοοοοολλλλ Μπάγερν-Ατλέτικο 1-0 με τον Κομάν by Γιώργος Σπανομανώλης
To φοβερό γκολ της Πόρτο by Γιώργος Σπανομανώλης
35' Γκοοοοοοοοοολλλλλλ Άγιαξ-Λίβερπουλ 0-1 αυτογκόλ του Ταλιαφίκο by Γιώργος Σπανομανώλης
36' Γκοοοοοοοοοοολλλλλλ Μίντιλαντ-Αταλάντα 0-2 υπέροχο τέρμα του Γκόμεζ by Γιώργος Σπανομανώλης
Μόνο στο Ολυμπιακός-Μαρσέιγ και στο Ίντερ-Γκλάντμπαχ δεν έχει μπει τέρμα ακόμα by Γιώργος Σπανομανώλης
39' Ευκαιρία ο Ολυμπιακός: Ο Ελ Αραμπί δεν μπορεί να σκοράρει και πετάει σπουδαία ευκαιρία για το 1-0 by Γιώργος Σπανομανώλης
40' Γκοοοοοοοοοολλλλλλλλ η Μπάγερν 2-0 την Ατλέτικο by Γιώργος Σπανομανώλης
41' Γκοοοοοοοοοοολλλλλλλλ Μίντιλαντ-Αταλάντα 0-3 by Γιώργος Σπανομανώλης
Το γκολ της Μπάγερν ο Γκορέτσκα και της Αταλάντα ο Μουριέλ by Γιώργος Σπανομανώλης
ΗΜΙΧΡΟΝΟ: Ολυμπιακός-Μαρσέιγ 0-0, Μίντιλαντ-Αταλάντα 0-3, Μπάγερν-Ατλέτικο 2-0, Μαν. Σίτι-Πόρτο 1-1, Ίντερ-Γκλάντμπαχ 0-0, Άγιαξ-Λίβερπουλ 0-1 by Γιώργος Σπανομανώλης
Σέντρα στο Β' ημίχρονο by Γιώργος Σπανομανώλης
48' Γκοοοοοοοοοοολλλλλλλ μειώνει η Ατλέτικο 2-1 με Ζοάο Φέλιξ by Γιώργος Σπανομανώλης
Το ακύρωσε ο VAR by Γιώργος Σπανομανώλης
50' Γκοοοοοοοοοολλλλ Ίντερ-Γκλάντμπαχ 1-0 με τον Λουκάκου by Γιώργος Σπανομανώλης
52' Γκοοοοοοοοοοοοολλλλλλλλλλ ο Ολυμπιακός 1-0 με τον Μασούρα by Γιώργος Σπανομανώλης
Το ακυρώνει ο VAR πρέπει να δούμε γιατί by Γιώργος Σπανομανώλης
Ο Μασούρας ήταν σε θέση οφσάιντ σύμφωνα με το VAR. Δεν έχουμε εικόνα ακόμα της φάσης για να πω κάτι με σιγουριά by Γιώργος Σπανομανώλης
Δύσκολη φάση αλλά φαίνεται ότι οριακά ο Μασούρας είναι οφσάιντ by Γιώργος Σπανομανώλης
Άγιαξ-Λίβερπουλ: Ευκαιρία οι γηπεδούχοι με σουτ του Πρόμες, βγάζει ο Αντριάν. by Γιώργος Σπανομανώλης
63' Γκοοοοοολλλλ Ίντερ-Γκλάντμπαχ 1-1 με πέναλτι ισοφαρίζουν οι Γερμανοί by Γιώργος Σπανομανώλης
66' Γκοοοοοοοοοοολλλλλλλ Μπάγερν-Ατλέτικο 3-0 σκοράρει ο Τολισό με φοβερό σουτ έξω από την περιοχή by Γιώργος Σπανομανώλης
65' Γκοοοοοοοοοοολλλλλλλλ Σίτι-Πόρτο 2-1, ολική ανατροπή με φαουλάρα του Γκιντογκάν by Γιώργος Σπανομανώλης
73' Γκοοοοοοοοοοολλλλλλλλ Μπάγερν-Ατλέτικο 4-0 και πάλι ο Κομάν by Γιώργος Σπανομανώλης
73' Γκοοοοοοοοοοολλλλλλ Σίτι-Πόρτο 3-1 το καθαρίζει με Τόρες η ομάδα του Πεπ by Γιώργος Σπανομανώλης
85' Γκοοοοοοοοοοολλλλλλλλ Ίντερ-Γκλάντμπαχ 1-2 ο Χόφμαν! by Γιώργος Σπανομανώλης
89' Γκοοοοοοολλλλλλλλ Μίντιλαντ-Αταλάντα 0-4 by Γιώργος Σπανομανώλης
90'+1' Γκοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολλλλλλλλ ο Ολυμπιακός με τον Χασάν by Γιώργος Σπανομανώλης
90' Γκοοοοοοοοοοολλλλλλλλ Ίντερ-Γκλάντμπαχ 2-2 άμεση απάντηση οι Ιταλοί με τον Λουκάκου by Γιώργος Σπανομανώλης
TΕΛΙΚΟ: Μίντιλαντ-Αταλάντα 0-4, Μπάγερν-Ατλέτικο 4-0, Ολυμπιακός-Μαρσέιγ 1-0, Άγιαξ-Λίβερπουλ 0-1, Μαν. Σίτι-Πόρτο 3-1, Ίντερ-Γκλάντμπαχ 2-2 by Γιώργος Σπανομανώλης
Ευχαριστούμε που μείνατε κοντά μας. Καλή συνέχεια σε όλους by Γιώργος Σπανομανώλης