Champions League λεπτό προς λεπτό

Παρακολουθήστε λεπτό προς λεπτό τα ματς της βραδιάς για τη 2η αγωνιστική των ομίλων του Champions League.
Καλησπέρα σας. Μαζί θα παρακολουθήσουμε τα ματς της βραδιάς για τη 2η αγωνιστική των ομίλων του Champions League. by www.sport-fm.gr
Δύο ματς νωρίς... Λοκομοτίβ Μόσχας-Μπάγερν Μονάχου και Σαχτάρ Ντόνετσκ-Ίντερ by www.sport-fm.gr
Σίγουρα το ενδιαφέρον είναι στο ματς του Ολυμπιακού κόντρα στην Πόρτο, αλλά θα έχουμε την ευκαιρία να πούμε περισσότερα για αυτό αργότερα by www.sport-fm.gr
Πάμε να δούμε πως δίνει η UEFA τις επίσημες ενδεκάδες για τα δύο ματς της πρώτης ζώνης by www.sport-fm.gr
Η Σαχτάρ προέρχεται από μια μεγάλη νίκη εκτός έδρας κόντρα στη Ρεάλ με 3-2 ενώ η Ίντερ ήρθε ισόπαλη 2-2 με την Γκλάντμπαχ by www.sport-fm.gr
14' Λοκομοτίβ Μόσχας-Μπάγερν 0-1: Συνεργασία Παβάρ-Γκορέτσκα κεφαλιά του τελευταίου προβάδισμα η Μπάγερν by www.sport-fm.gr
17' Δοκάρι Ίντερ: Ο Λουκακού έκανε τη σέντρα στον Μπαρέλα που έπιασε το γυριστό το οποίο σταμάτησε στο οριζόντιο δοκάρι. by www.sport-fm.gr
42' Δοκάρι η Ίντερ: Τεράστια ευκαιρία και πάλι για τους Ιταλούς με εκτέλεση φάουλ του Λουκάκου by www.sport-fm.gr
70' Λοκομοτίβ Μόσχας - Μπάγερν 1-1: Ο Ζε Λουίς βρίσκει τον Μιρατσούκ που εκτελεί ιδανικά και γράφει το 1-1 by www.sport-fm.gr
79' Λοκομοτίβ Μόσχας-Μπάγερν 1-2: Άνετος και ωραίος ο Κίμιχ κάνει αυτό που ξέρει και δίνει εκ νέου προβάδισμα στην Μπάγερν by www.sport-fm.gr
Σε περίπου δέκα λεπτά ξεκινού τα ματς των 22.00: Πόρτο-Ολυμπιακός, Μαρσέιγ-Σίτι, Λίβερπουλ-Μίντιλαντ, Γκλάντμπαχ-Ρεάλ Μαδρίτης, Ατλέτικο-Σάλσμπουργκ, Αταλάντα-Άγιαξ by www.sport-fm.gr
Εδώ το φοβερό τέρμα του Κίμιχ που έδωσε τη νίκη στην Μπάγερν
Να ανοίξουμε μία παρένθεση για κάποιους που μπορεί να ενδιαφέρονται και να πούμε ότι στο "Λίμπερτι" η Σουόνσι ανοίγει το σκορ κόντρα στη Στόουκ by www.sport-fm.gr
19' ΓΚΟΛ Μαρσέιγ-Σίτι 0-1: Λάθος στην άμυνα των Γάλλων, Ντε Μπρόινε στρώνει στον Τόρες που σκοράρει by www.sport-fm.gr
29' ΓΚΟΛ Ατλέτικο-Σάλσμπουργκ 1-0: Ο Γιορέντε σκόρερ για τους "ροχιμπλάνκος" by www.sport-fm.gr
29'ΠΕΝΑΛΤΙ Αταλάντα-Άγιαξ: Το κερδίζει ο "Αίαντας" και έχει ευκαιρία για προβάδισμα by www.sport-fm.gr
30' ΓΚΟΛ Αταλάντα-Άγιαξ 0-1: Ο Τάντιτς νικάει τον Σπορτιέλο από την άσπρη βούλα by www.sport-fm.gr
33' ΓΚΟΛ Γκλάντμπαχ-Ρεάλ Μαδρίτης 1-0: Φοβερό πλασάρισμα του Τουράμ και παίρνουν προβάδισμα οι Γερμανοί by www.sport-fm.gr
38' ΓΚΟΛ Αταλάντα-Άγιαξ 0-2: Μπαλιά στην περιοχή των Μπεργκαμάσκι ο Σπορτιέλο δεν την καπακώνει σωστά και ο Τραορέ την σπρώχνει στα δίχτυα by www.sport-fm.gr
41' ΓΚΟΛ Ατλέτικο-Σάλσμπουργκ 1-1: Φοβερό τελείωμα του Σομποσλάι και απάντηση από τους Αυστριακούς by www.sport-fm.gr
ΗΜΙΧΡΟΝΟ: Πόρτο-Ολυμπιακός 1-0, Μαρσέιγ-Σίτι 0-1, Λίβερπουλ-Μίντιλαντ 0-0, Γκλάντμπαχ-Ρεάλ Μαδρίτης 1-0, Ατλέτικο-Σάλσμπουργκ 1-1, Αταλάντα-Άγιαξ 0-2 by www.sport-fm.gr
47' ΔΟΚΑΡΙ Γλάντμπαχ-Ρεάλ: Οι φιλοξενούμενοι χάνουν σπουδαία ευκαιρία με τον Ασένσιο by www.sport-fm.gr
47' ΓΚΟΛ Ατλέτικο-Σάλσμπουργκ 1-2: Φοβερό επιθετικό τρανζίσιον, προβολή του Μπερίσα και ολική ανατροπή by www.sport-fm.gr
52' ΓΚΟΛ Αταλάντα-Άγιαξ: Ο Ζαπάτα σκοράρει και μειώνει για τους Μπεργκαμάσκι by www.sport-fm.gr
54' ΓΚΟΛ Ατλέτικο-Σάλσμπουργκ 2-2: Φοβερό ματς στη Μαδρίτη, ο Ζοάο Φέλιξ ισοφαρίζει by www.sport-fm.gr
56' ΓΚΟΛ Λίβερπουλ-Μίντιλαντ 1-0: Ο Ζότα δίνει το προβάδισμα στους "κόκκινους" by www.sport-fm.gr
60' ΓΚΟΛ Αταλάντα-Άγιαξ 2-2: Σε ένα πεντάλεπτο η ομάδα του Γκασπερίνι ισοφαρίζει, σκόρερ και πάλι ο Ζαπάτα by www.sport-fm.gr
76' ΓΚΟΛ Μαρσέιγ-Σίτι 0-2: Ο Γκιντογκάν καθαρίζει το ματς για την ομάδα του Γκουαρδιόλα by www.sport-fm.gr
83' ΓΚΟΛ Πόρτο-Ολυμπιακός 2-0: Με κεφαλιά ο Σέρτζιο Ολιβέιρα καθαρίζει το ματς για τους "δράκους" by www.sport-fm.gr
87' ΓΚΟΛ Γκλάντμπαχ-Ρεάλ Μαδρίτης 2-1: Ο Μπενζεμά με βολέ μειώνει και βάζει τη Ρεάλ στο ματς στα τελευταία λεπτά by www.sport-fm.gr
86' ΓΚΟΛ Ατλέτικο-Σάλσμπουργκ 3-2: Ξανά Ζοάο Φέλιξ νέα ανατροπή στο ματς της βραδιάς by www.sport-fm.gr
90+3' ΓΚΟΛ Γκλάνταμπαχ-Ρεάλ 2-2: Η "βασίλισσα" με τον Κασεμίρο μένει όρθια στο φινάλε by www.sport-fm.gr
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ: Πόρτο-Ολυμπιακός 2-0, Μαρσέιγ-Σίτι 0-3, Λίβερπουλ-Μίντιλαντ 2-0, Γκλάντμπαχ-Ρεάλ Μαδρίτης 2-2, Ατλέτικο-Σάλσμπουργκ 3-2, Αταλάντα-Άγιαξ 2-2 by www.sport-fm.gr