Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση Παναθηναϊκός-Ζενίτ για τη 18η αγωνιστική της Ευρωλίγκας. by Γιώργος Πετρίδης
Στις 21:00 το τζάμπολ του αγώνα. by Γιώργος Πετρίδης
Οι "πράσινοι" θα παραταχθούν με υπηρεσιακό δίδυμο τους Γιαπλέ-Χαραλαμπίδη στον πάγκο, αφού λύθηκε η συνεργασία με τον Γιώργο Βόβορα. by Γιώργος Πετρίδης
Πολλά τα γνώριμα πρόσωπα στο στρατόπεδο της Ζενίτ. Μάνος Παπαδόπουλος, Τσάβι Πασκουάλ και Κέι Σι Ρίβερς έχουν πλούσιο παρελθόν στο "τριφύλλι". by Γιώργος Πετρίδης
Διαιτητές του αγώνα οι Μπολτάουζερ (Σλοβενία), Ντιφαλά (Γαλλία) και Μπαλάκ (Ισραήλ). by Γιώργος Πετρίδης
Ο Παναθηναϊκός ηττήθηκε 74-71 στο Βελιγράδι από τον Ερυθρό Αστέρα και υποχώρησε στο 5-11. by Γιώργος Πετρίδης
Οι "πράσινοι" βρίσκονται σε συζητήσεις με τον Όντεντ Κάτας προκειμένου να αναλάβει την τεχνική ηγεσία τους. by Γιώργος Πετρίδης
Συγκινητικές στιγμές στο ΟΑΚΑ. by Γιώργος Πετρίδης
Φραγκίσκος Αλβέρτης και Δημήτρης Διαμαντίδης βράβευσαν τον Μάνο Παπαδόπουλο, ο οποίος δάκρυσε. by Γιώργος Πετρίδης
Η Ζενίτ έφυγε με το διπλό (72-78) από την έδρα της Μακάμπι Τελ Αβίβ και ανέβηκε στο 10-5. by Γιώργος Πετρίδης
Σαντ-Ρος, Φόστερ, Παπαπέτρου, Γουάιτ και Παπαγιάννης η πεντάδα του Παναθηναϊκού. by Γιώργος Πετρίδης
Πολύ άστοχοι οι "πράσινοι" μέχρι στιγμής... by Γιώργος Πετρίδης
Στο παρκέ και ο Μακ, που επέστρεψε από την πατρίδα του και είναι διαθέσιμος σήμερα. by Γιώργος Πετρίδης
11-20 με 2/2 βολές του Μήτογλου. by Γιώργος Πετρίδης
13-20 με καλάθι του Παπαπέτρου από κοντά. by Γιώργος Πετρίδης
Η Ζενίτ έχει συμπληρώσει τα 5 ομαδικά φάουλ στο πρώτο 10λεπτο και ως εκ τούτου οι γηπεδούχοι έχουν δικαίωμα για βολές σε κάθε φάουλ που κερδίζουν. by Γιώργος Πετρίδης
14-23 με 1/2 βολές του Νέντοβιτς. by Γιώργος Πετρίδης
Υποφέρει ο Παναθηναϊκός και στις δύο άκρες του παρκέ... by Γιώργος Πετρίδης
Στο -12 οι "πράσινοι" (14-26). by Γιώργος Πετρίδης
2ο φάουλ του Χόλινς. by Γιώργος Πετρίδης
16-26 με 2/2 βολές του Νέντοβιτς. by Γιώργος Πετρίδης
Τέλος της πρώτης περιόδου, η Ζενίτ προηγείται 26-16 του Παναθηναϊκού. by Γιώργος Πετρίδης
Μία ακόμα μετριότατη εμφάνιση για τους "πράσινους", που ψάχνονται σε άμυνα και επίθεση. Μόλις 5/17 εντός παιδιάς έχει το "τριφύλλι". by Γιώργος Πετρίδης
Ξεκίνησε η 2η περίοδος. by Γιώργος Πετρίδης
Μακ, Νέντοβιτς, Παπαπέτρου, Μπέντιλ και Μήτογλου η πεντάδα του Παναθηναϊκού. by Γιώργος Πετρίδης
Στο +14 για πρώτη φορά η Ζενίτ (16-30). by Γιώργος Πετρίδης
Οι Ρώσοι παίζουν εξαιρετική άμυνα, ενώ επιθετικά είναι άριστα διαβασμένοι. by Γιώργος Πετρίδης
16-33 με τρίποντο του Μπάρον. by Γιώργος Πετρίδης
Επιθετικό φάουλ του Νέντοβιτς, κάπως υπερβολικό το σφύριγμα. by Γιώργος Πετρίδης
18-33 με καλάθι του Μπέντιλ από κοντά. by Γιώργος Πετρίδης
20-33 με λέι-απ του Μπέντιλ. by Γιώργος Πετρίδης
6:34 για το φινάλε του ημιχρόνου. by Γιώργος Πετρίδης
23-33 με τρίποντο του Νέντοβιτς. by Γιώργος Πετρίδης
7-0 σερί για τον Παναθηναϊκό, τάιμ άουτ για τη Ζενίτ. by Γιώργος Πετρίδης
25-35 με καλάθι του Μπέντιλ. by Γιώργος Πετρίδης
27-35 με κάρφωμα του Μπέντιλ, που κρατάει όρθιο τον Παναθηναϊκό. by Γιώργος Πετρίδης
35-45 με καλάθι του Παπαγιάννη. by Γιώργος Πετρίδης
35-47 με ένα ακόμα κάρφωμα του Γκουντάιτις, που κάνει ό,τι θέλει στη ρακέτα του Παναθηναϊκού. by Γιώργος Πετρίδης
Χαμένο λέι-απ από τον Νέντοβιτς. by Γιώργος Πετρίδης
Η Ζενίτ θα έχει 3 δευτερόλεπτα για να εκδηλώσει την τελευταία επίθεση. by Γιώργος Πετρίδης
Δεν μετράει το καλάθι που πέτυχε ο Πάνγκος. by Γιώργος Πετρίδης
Τέλος του πρώτου ημιχρόνου, η Ζενίτ προηγείται 47-35 του Παναθηναϊκού. by Γιώργος Πετρίδης
Οι "πράσινοι" έχουν πολλά να διορθώσουν στο δεύτερο ημίχρονο αν θέλουν να διεκδικήσουν τη νίκη. by Γιώργος Πετρίδης
Για... αρχή, πρέπει να βελτιώσουν την άμυνα τους, ενώ κρίνεται αναγκαίο να βρουν σκορ από την περιφέρεια. by Γιώργος Πετρίδης
2/9 τρίποντα το "τριφύλλι", που έχει κορυφαίο τον Μπέντιλ με 8 πόντους και 3 ριμπάουντ. by Γιώργος Πετρίδης
Ξεκίνησε η 3η περίοδος. by Γιώργος Πετρίδης
Καλαϊτζάκης, Σαντ-Ρος, Παπαπέτρου, Μπέντιλ και Παπαγιάννης η πεντάδα του Παναθηναϊκού. by Γιώργος Πετρίδης
Για τη Ζενίτ πρώτος σκόρερ είναι ο Γκουντάιτις, που έχει 15 πόντους με 7/9 δίποντα. by Γιώργος Πετρίδης
Για πρώτη φορά στο +18 η Ζενίτ (35-53). by Γιώργος Πετρίδης
37-53 με κάρφωμα του Παπαπέτρου. by Γιώργος Πετρίδης
39-54 με καλάθι του Παπαγιάννη από μέση απόσταση. by Γιώργος Πετρίδης
41-59 με καλάθι του Παπαγιάννη. by Γιώργος Πετρίδης
Βέβαια, η άμυνα του Παναθηναϊκού "μπάζει" και δεν επιτρέπει στο "τριφύλλι" να πλησιάσει. by Γιώργος Πετρίδης
Ένα ακόμα καλάθι του Γκουντάιτις, που κάνει... πάρτι κάτω από τη ρακέτα του Παναθηναϊκού. by Γιώργος Πετρίδης
Βήματα από τον Παπαπέτρου. by Γιώργος Πετρίδης
Όλα στραβά κι ανάποδα για τον Παναθηναϊκό... by Γιώργος Πετρίδης
Κι άλλο φάουλ εις βάρος του Παναθηναϊκού, αυτή τη φορά του Μήτογλου. by Γιώργος Πετρίδης
Τα έχει όλα ο Παναθηναϊκός, έχει και κόντρα διαιτησία. by Γιώργος Πετρίδης
Τέταρτο φάουλ ο Νέντοβιτς. by Γιώργος Πετρίδης
Στο +25 η Ζενίτ (41-66), αποκαμωμένος ο Παναθηναϊκός. by Γιώργος Πετρίδης
44-66 με έμμεσο τρίποντο του Παπαπέτρου. by Γιώργος Πετρίδης
46-68 με καλάθι του Κασελάκη από κοντά. by Γιώργος Πετρίδης
49-70 με τρίποντο του Κασελάκη. by Γιώργος Πετρίδης
Στο +25 (49-74) η Ζενίτ, που κάνει ό,τι θέλει στο ΟΑΚΑ κόντρα σε έναν Παναθηναϊκό που δεν έχει τα κουράγια να το παλέψει. by Γιώργος Πετρίδης
51-74 με καλάθι του Παπαπέτρου από κοντά. by Γιώργος Πετρίδης
54-76 με τρίποντο του Κασελάκη. by Γιώργος Πετρίδης
Τέλος της 3ης περιόδου, η Ζενίτ προηγείται 76-54 του Παναθηναϊκού. by Γιώργος Πετρίδης
Ξεκίνησε η 4η περίοδος. by Γιώργος Πετρίδης
56-76 με κάρφωμα του Μήτογλου. by Γιώργος Πετρίδης
59-78 με τρίποντο του Μποχωρίδη. by Γιώργος Πετρίδης
Έφυγε απογοητευμένος από το γήπεδο ο Διαμαντίδης 7 λεπτά πριν από το φινάλε του αγώνα. by Γιώργος Πετρίδης
2 λεπτά για το φινάλε του αγώνα. by Γιώργος Πετρίδης
Ο Παναθηναϊκός έβγαλε σφυγμό και ενέργεια στην 4η περίοδο και μείωσε τη διαφορά, αλλά πλέον έχει αντίπαλο τον χρόνο. by Γιώργος Πετρίδης
Φάουλ του Μποχωρίδη στον Γκουντάιτις στη διεκδίκηση του ριμπάουντ. Τουλάχιστον συζητήσιμη η απόφαση των διαιτητών. by Γιώργος Πετρίδης
75-85 με 1/2 βολές του Γκουντάιτις. by Γιώργος Πετρίδης
1:27 για το φινάλε του αγώνα. by Γιώργος Πετρίδης
Άστοχος ο Μποχωρίδης. by Γιώργος Πετρίδης
Στο παρκέ ο Μήτογλου που δέχθηκε αγκωνιά στο πρόσωπο από τον Ζούμπκοφ. by Γιώργος Πετρίδης
Τέλος αγώνα, η Ζενίτ επικράτησε 89-77 του Παναθηναϊκού στο ΟΑΚΑ. by Γιώργος Πετρίδης
Οι "πράσινοι" άργησαν να ξυπνήσουν σε ένα ακόμα ματς και υπέστησαν τη 12η ήττα τους σε 17 αγώνες. by Γιώργος Πετρίδης
Δεν υπάρχουν και πολλά πράγματα που μπορούν να κρατήσουν οι άνθρωποι του "τριφυλλιού" από το σημερινό παιχνίδι. by Γιώργος Πετρίδης