Φενέρ-Παναθηναϊκός

Καλησπέρα σας! by Γιώργος Πετρίδης
Μαζί θα παρακολουθήσουμε την αναμέτρηση Φενέρμπαχτσε-Παναθηναϊκός για την 20ή αγωνιστική της Ευρωλίγκας. by Γιώργος Πετρίδης
Στο 6-12 οι "πράσινοι", που θα έχουν στον πάγκο τους για πρώτη φορά τον Όντεντ Κάτας. by Γιώργος Πετρίδης
Από την άλλη, η Φενέρ είναι στο 9-10. by Γιώργος Πετρίδης
Το "τριφύλλι" νίκησε 88-71 τη Βιλερμπάν την Τετάρτη, με τον Νέντοβιτς να κάνει... όργια. by Γιώργος Πετρίδης
Οι Τούρκοι συνέτριψαν 96-76 την Μπασκόνια και δείχνουν ότι βρίσκονται σε πολύ καλή κατάσταση. by Γιώργος Πετρίδης
Διαιτητές του αγώνα οι Λαμόνικα, Βίλιους και Πέρεθ. by Γιώργος Πετρίδης
Η δωδεκάδα του Παναθηναϊκού: Μακ, Παπαγιάννης, Μποχωρίδης, Όγκαστ, Κασελάκης, Καλαϊτζάκης, Φόστερ, Νέντοβιτς, Γουάιτ, Μήτογλου, Μπέντιλ, Σαντ-Ρος. Εκτός φυσικά ο Παπαπέτρου, που ταλαιπωρείται από ενοχλήσεις. by Γιώργος Πετρίδης
Η δωδεκάδα της Φενέρ: Χάμιλτον, Μπράουν, Πέρεζ, Γκούντουριτς, Μαχμούτογλου, Μπιμπέροβιτς, Ντε Κολό, Πιερ, Βέσελι, Έντι, Ντουβερίογλου, Ουλάνοβας. by Γιώργος Πετρίδης
Σε 5 λεπτά το τζάμπολ του αγώνα. by Γιώργος Πετρίδης
Ξεκίνησε η παρουσίαση των δύο ομάδων. by Γιώργος Πετρίδης
16-13 υπέρ του Παναθηναϊκού η παράδοση στην Ευρωλίγκα. by Γιώργος Πετρίδης
Στον πρώτο γύρο, οι "πράσινοι" επικράτησαν 82-68 στο ΟΑΚΑ. by Γιώργος Πετρίδης
Ντε Κολό, Γκούντουριτς, Ουλάνοβας, Βέσελι, Ντουβερίογλου η πεντάδα της Φενέρμπαχτσε. by Γιώργος Πετρίδης
Σαντ-Ρος, Νέντοβιτς, Κασελάκης, Μήτογλου και Παπαγιάννης η πεντάδα του Παναθηναϊκού. by Γιώργος Πετρίδης
Ξεκίνησε το ματς. by Γιώργος Πετρίδης
Αντιαθλητικό φάουλ του Παπαγιάννη στην πρώτη φάση του αγώνα!!! by Γιώργος Πετρίδης
2-2 με λέι-απ του Σαντ-Ρος. by Γιώργος Πετρίδης
Ο Παναθηναϊκός δεν έχει βρει ρυθμό επιθετικά. by Γιώργος Πετρίδης
Βήματα από τον Σαντ-Ρος. by Γιώργος Πετρίδης
Ο Σαντ-Ρος κυνηγάει παντού τον Ντε Κολό. by Γιώργος Πετρίδης
6-4 με κάρφωμα του Παπαγιάννη, που θα πρέπει να εκμεταλλευτεί την υπεροχή του έναντι του Ντουβερίογλου. by Γιώργος Πετρίδης
2ο φάουλ του Ντουβερίογλου. by Γιώργος Πετρίδης
Μίνι διακοπή στο ματς καθώς οι διαιτητές έχουν πάει στη γραμματεία να δουν το replay για το χρονόμετρο. by Γιώργος Πετρίδης
8-7 με τρίποντο του Σαντ-Ρος. by Γιώργος Πετρίδης
Τάιμ άουτ. by Γιώργος Πετρίδης
Στο -4 ο Παναθηναϊκός (13-9), που έχει κάνει κάποια αβίαστα λάθη. by Γιώργος Πετρίδης
13-12 με τρίποντο του Σαντ-Ρος. by Γιώργος Πετρίδης
Στο +8 η Φενέρ (20-12), που βρίσκει σκορ από το "ζωγραφιστό". by Γιώργος Πετρίδης
2ο φάουλ του Μήτογλου. by Γιώργος Πετρίδης
Τάιμ άουτ από τον Κάτας, που βλέπει τον Παναθηναϊκό στο -11 (23-12). by Γιώργος Πετρίδης
Ξεφεύγει... επικίνδυνα η Φενέρ (31-12). by Γιώργος Πετρίδης
Τέλος της πρώτης περιόδου, η Φενέρ προηγείται 31-12 του Παναθηναϊκού. Οι "πράσινοι" έμειναν άποντοι στα τελευταία 4,5 λεπτά της περιόδου! by Γιώργος Πετρίδης
6 λάθη και 5/19 εντός παιδιάς ο τραγικός Παναθηναϊκός. by Γιώργος Πετρίδης
Από την άλλη, η Φενέρ έχει 11/12 δίποντα! by Γιώργος Πετρίδης
31-14 με λέι-απ του Μακ. by Γιώργος Πετρίδης
Μακ, Μποχωρίδης, Γουάιτ, Μπέντιλ και Όγκαστ η πεντάδα του Παναθηναϊκού. by Γιώργος Πετρίδης
31-17 με τρίποντο του Γουάιτ. by Γιώργος Πετρίδης
5-0 σερί ο Παναθηναϊκός, που φαίνεται να ξυπνάει. by Γιώργος Πετρίδης
Ο Παναθηναϊκός έχασε δύο καλές ευκαιρίες να μειώσει ακόμα περισσότερο, με τους Γουάιτ και Μποχωρίδη να αστοχούν από κοντά. by Γιώργος Πετρίδης
Βγάζει αντίδραση στην άμυνα ο Παναθηναϊκός, αλλά δεν αρκεί για να πλησιάσει. by Γιώργος Πετρίδης
33-19 με κάρφωμα του Γουάιτ, που κέρδισε και το φάουλ από τον Βέσελι. by Γιώργος Πετρίδης
33-20 με τη βολή του Γουάιτ. by Γιώργος Πετρίδης
33-22 με κάρφωμα του Γουάιτ. by Γιώργος Πετρίδης
33-24 με καλάθι του Μπέντιλ. by Γιώργος Πετρίδης
12-2 το επιμέρους σκορ για τον Παναθηναϊκό. by Γιώργος Πετρίδης
Ο Παναθηναϊκός έχει πετύχει σε 4 λεπτά όσους πόντους είχε σε όλη την πρώτη περίοδο (12)! by Γιώργος Πετρίδης
38-28 με τρομερό κάρφωμα του Παπαγιάννη. by Γιώργος Πετρίδης
38-30 με λέι-απ του Μήτογλου. Ξύπνησε ο Παναθηναϊκός. by Γιώργος Πετρίδης
42-32 με καλάθι του Παπαγιάννη. by Γιώργος Πετρίδης
45-34 με κάρφωμα του Μήτογλου. by Γιώργος Πετρίδης
Τέλος του πρώτου ημιχρόνου, η Φενέρ προηγείται 48-34 του Παναθηναϊκού. by Γιώργος Πετρίδης
Βελτιώθηκε στο 2ο δεκάλεπτο η ομάδα του Κάτας, αλλά δεν αρκούσε. by Γιώργος Πετρίδης
Για να αυξήσει τις πιθανότητες νίκης του, ο Παναθηναϊκός θα πρέπει να πάρει μπρος ο Νέντοβιτς, ο οποίος έχει μπλέξει στις αμυντικές δαγκάνες της Φενέρ και μετράει μόλις 2 πόντους με 0/5 εντός παιδιάς. by Γιώργος Πετρίδης
Από 'κει και πέρα, θα χρειαστεί βελτίωση της αμυντικής λειτουργίας για το "τριφύλλι", αλλά και αποφυγή των εύκολων λαθών. by Γιώργος Πετρίδης
Τα καρφώματα του Γουάιτ στο πρώτο μέρος:
by Γιώργος Πετρίδης
Ξεκίνησε η 3η περίοδος. by Γιώργος Πετρίδης
Μποχωρίδης, Νέντοβιτς, Γουάιτ, Μπέντιλ και Μήτογλου η πεντάδα του Παναθηναϊκού. by Γιώργος Πετρίδης
3 ομαδικά φάουλ από τον Παναθηναϊκό σε 59 δευτερόλεπτα στην 3η περίοδο! by Γιώργος Πετρίδης
52-40 με λέι-απ του Νέντοβιτς, που έκλεψε την μπάλα από τον Ντε Κολό. by Γιώργος Πετρίδης
54-42 με λέι-απ του Μποχωρίδη. by Γιώργος Πετρίδης
Με 2 διαδοχικά τρίποντα, η Φενέρ ξεφεύγει πάλι (60-42). by Γιώργος Πετρίδης
Στο μεταξύ, οι παίκτες της Φενέρ έχουν κάνει μπρος-πίσω σε 2 διαδοχικές επιθέσεις! by Γιώργος Πετρίδης
60-44 με καλάθι του Μακ. by Γιώργος Πετρίδης
63-46 με 2/2 βολές του Σαντ-Ρος. by Γιώργος Πετρίδης
Για πρώτη φορά στο +22 (72-50) η Φενέρ. by Γιώργος Πετρίδης
Οι Τούρκοι έχουν 9/17 τρίποντα, ο Παναθηναϊκός μόλις 4/17. by Γιώργος Πετρίδης
Αντιαθλητικό φάουλ του Έντι στον Όγκαστ. by Γιώργος Πετρίδης
Τέλος της 3ης περιόδου, η Φενέρ προηγείται 74-55 του Παναθηναϊκού, που έκανε σερί 5-0 στο τελευταίο λεπτό. by Γιώργος Πετρίδης
Ξεκίνησε η 4η περίοδος με εύστοχο τρίποντο για τη Φενέρ. by Γιώργος Πετρίδης
Ο Παναθηναϊκός αναζητά μια επική αντεπίθεση που βάσει εικόνας φαντάζει ουτοπική. by Γιώργος Πετρίδης
Καλαϊτζάκης, Φόστερ, Μακ, Μήτογλου και Μπέντιλ η πεντάδα του Παναθηναϊκού. by Γιώργος Πετρίδης
Ο Κάτας έχει δοκιμάσει αρκετά σχήματα μέχρι στιγμής, κυρίως με 3 φόργουορντ από το "3" μέχρι το "5", αλλά προκοπή δεν είδε. by Γιώργος Πετρίδης
Τυπική διαδικασία τα τελευταία λεπτά. by Γιώργος Πετρίδης
Στο +27 η Φενέρ (97-70). by Γιώργος Πετρίδης
Το σίγουρο είναι ότι ο Όντεντ Κάτας έχει πολλά να διορθώσει. by Γιώργος Πετρίδης
15/24 τρίποντα η Φενέρ. by Γιώργος Πετρίδης
Τέλος του αγώνα, η Φενέρμπαχτσε συνέτριψε 100-74 τον Παναθηναϊκό στο ντεμπούτο του Κάτας. by Γιώργος Πετρίδης
Τραγική η εικόνα του "τριφυλλιού", αν εξαιρέσουμε τη 2η περίοδο. by Γιώργος Πετρίδης
Δεν υπάρχουν και πολλά που μπορούμε να πούμε γι' αυτό το ματς... by Γιώργος Πετρίδης
Στο 6-13 το ρεκόρ του "τριφυλλιού". by Γιώργος Πετρίδης