Παναθηναϊκός-ΟΦΗ

Καλησπέρα σας! by Νίκος Ράλλης
Σέντρα σε ένα τέταρτο στην αναμέτρηση του Παναθηναϊκού με τον ΟΦΗ στη Λεωφόρο. by Νίκος Ράλλης
Ένα ματς, φυσικά, το οποίο θα παρακολουθήσετε ζωντανά στο sport-fm.gr και θα ακούσετε στον bwinΣΠΟΡ FM 94,6. by Νίκος Ράλλης
Πάμε να δούμε τις ενδεκάδες των δύο ομάδων. by Νίκος Ράλλης
Παναθηναϊκός (Λάζλο Μπόλονι): Διούδης, Χουάνκαρ, Βέλεθ, Σένκεφελντ, Εμμανουηλίδης, Ιωαννίδης, Πούγγουρας, Αλεξανδρόπουλος, Μολό, Μαουρίσιο, Καμπετσής. by Νίκος Ράλλης
Στον πάγκο: Ξενόπουλος, Μακέντα, Αγιουμπ, Καρλίτος, Χατζηθεοδωρίδης, Σάντσες, Μπουζούκης, Βιγιαφάνιες, Αϊτόρ by Νίκος Ράλλης
ΟΦΗ (Γιώργος Σίμος): Βάτερμαν, Ουες, Σελίμοβιτς, Διαμαντής, Γιαννούλης, Κοροβέσης, Στάικος, Βαφέας, Νέιρα, Στάρτζεον, Σαρδινέρο. by Νίκος Ράλλης
Στον πάγκο: Σωτηρίου, Σολίς, Λυμπεράκης, Μπαλογιάννης, Νικοκυράκης, Τσιλιανίδης, Ντε Γκουζμάν, Γρίβας, Σουρνάκης. by Νίκος Ράλλης
Βρέχει αυτή την ώρα στη Λεωφόρο. by Νίκος Ράλλης
Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας) Βοηθοί: Μωυσιάδης (Ηπείρου), Φωτόπουλος (Αθηνών) 4oς: Περράκης (Αθήνων) VAR: Μανούχος (Αργολίδας) ΑVAR: Νικολαΐδης (Μακεδονίας) by Νίκος Ράλλης
Μετά το «διπλό» του Άρη στη Ριζούπολη επί του Απόλλωνα, το «τρίποντο» είναι επιτακτικό για το «τριφύλλι». by Νίκος Ράλλης
Τρεις σερί νίκες έχουν οι «πράσινοι» με μηδέν παθητικό. by Νίκος Ράλλης
Στην 5η θέση της Super League ο Παναθηναϊκός με 28 βαθμούς, στην 9η θέση με 19 η ομάδα του Γιώργου Σίμου. by Νίκος Ράλλης
Στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες, όλα έτοιμα για τη σέντρα. by Νίκος Ράλλης
Ο Μπόλονι κατεβάζει... καρμπόν την 11άδα που ξεκίνησε και στο «Κλεάνθης Βικελίδης». by Νίκος Ράλλης
1' Ξεκίνησε το παιχνίδι! by Νίκος Ράλλης
Ο αγωνιστικός χώρος της Λεωφόρου είναι άψογος απόψε. by Νίκος Ράλλης
Ο Ιωαννίδης παίζει στην κορυφή και ο Καμπετσής αριστερά. Τουλάχιστον για την ώρα. by Νίκος Ράλλης
5' Σπουδαία επέμβαση του Σένκεφελντ πάνω στον Σαρδινέρο, σώζει τον Παναθηναϊκό από τα χειρότερα... by Νίκος Ράλλης
Από πολύ μεγάλο λάθος σε εκτέλεση πλαγίου άουτ η φάση για τους Κρητικούς. by Νίκος Ράλλης
7' Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό, πρώτο στο ματς. by Νίκος Ράλλης
Πέρασε ανεκμετάλλευτο... by Νίκος Ράλλης
Πιέζει ο Παναθηναϊκός. by Νίκος Ράλλης
17' Ένα σουτ από τον Εμμανουηλίδη, άουτ η μπάλα. Καλό ήταν! by Νίκος Ράλλης
Έχει ρυθμό το ματς, κυκλοφορεί ωραία μπάλα ο Παναθηναϊκός και πιέζει. by Νίκος Ράλλης
Η εικόνα του Μαουρίσιο, να πούμε, δεν έχει καμία σχέση με εκείνη στη Θεσσαλονίκη πριν από μία εβδομάδα. Σαφώς καλύτερος και πιο έτοιμος ο Βραζιλιάνος. by Νίκος Ράλλης
20' Καλή φάση για τον Παναθηναϊκό! Σουτ του Εμμανουηλίδη από δεξιά, κόντραρε η μπάλα, κόρνερ. by Νίκος Ράλλης
Ο Καμπετσής έκλεψε την μπάλα και πάσαρε στον Εμμανουηλίδη για τη φάση νωρίτερα. by Νίκος Ράλλης
Στο μισό γήπεδο το παιχνίδι. by Νίκος Ράλλης
Μετά το τέλος της αναμέτρησης μπορείτε να μπείτε στη σελίδα του bwinΣΠΟΡ FM 94,6 στο Facebook και να δείτε LIVE το σχόλιο του Διονύση Δεσύλλα! by www.sport-fm.gr
Έχει πέσει ο ρυθμός στα τελευταία λεπτά... by Νίκος Ράλλης
Πάμε για το μισάωρο, πάντα στο 0-0. by Νίκος Ράλλης
32' ΓΚΟΛ για τον Παναθηναϊκό, 1-0! Εξαιρετική σέντρα του Εμμανουηλίδη από δεξιά, απόλυτη αδράνεια στην άμυνα του ΟΦΗ, ο Σένκεφελντ πετάγεται και ανοίγει το σκορ με κεφαλιά! by Νίκος Ράλλης
33' ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ! Ο Σαρδινέρο έφυγε στην πλάτη της άμυνας του Παναθηναϊκού και ισοφάρισε! by Νίκος Ράλλης
Περιμένουμε και το VAR... by Νίκος Ράλλης
Οφσάιντ, δεν υπάρχει γκολ! by Νίκος Ράλλης
Ο Σαρδινέρο έχει φύγει από θέση οφσάιντ, πολύ δύσκολη φάση, αποφάνθηκε το VAR. by Νίκος Ράλλης
Παραμένει, λοιπόν, το 1-0 για τον Παναθηναϊκό! by Νίκος Ράλλης
36' Σε τρικυμία η άμυνα των γηπεδούχων, απειλεί ξανά ο ΟΦΗ! Ο Διούδης αρχικά έχει διώξει πάνω στον Στάρτζεον, εκείνος βρήκε τον Σαρδινέρο, αλλά δεν έκανε κανείς το τελείωμα! by Νίκος Ράλλης
Πρέπει να είναι το πρώτο λάθος του Διούδη στους πέντε τελευταίους αγώνες... by Νίκος Ράλλης
Συμπληρωμένα 40 λεπτά παιχνιδιού στη Λεωφόρο. by Νίκος Ράλλης
Έχει ανέβει ο ΟΦΗ μετά το γκολ του που δεν μέτρησε. by Νίκος Ράλλης
Λίγες φάσεις στο ματς, ο Παναθηναϊκός προηγείται 1-0 του ΟΦΗ με το γκολ του Σένκεφελντ. by Νίκος Ράλλης
46' Σέντρα στο δεύτερο 45λεπτο. by Νίκος Ράλλης
Ο ΟΦΗ μπήκε στο δεύτερο ημίχρονο για να επιτεθεί. by Νίκος Ράλλης
Για να δούμε... by Νίκος Ράλλης
53' Κίτρινη κάρτα στον Βαφέα. by Νίκος Ράλλης
55' Σουτ του Ιωαννίδη, άουτ η μπάλα. by Νίκος Ράλλης
Από τα όρια της περιοχής αυτό το σουτ από πλευράς ΟΦΗ. by Νίκος Ράλλης
58' Κίτρινη στον Νέιρα. Για φάουλ στον Μολό. by Νίκος Ράλλης
60' Αλλαγή για τον ΟΦΗ, ο Τσιλιανίδης στη θέση του Βαφέα. by Νίκος Ράλλης
Ο Παναθηναϊκός δεν μπορεί να φτιάξει φάση... by Νίκος Ράλλης
Μετά το γκολ... τίποτα. by Νίκος Ράλλης
Και το θέμα για τους «πράσινους» είναι ότι δεν μπορούν ούτε μπάλα να κρατήσουν. by Νίκος Ράλλης
Ο ΟΦΗ την ίδια στιγμή βλέπει τους γηπεδούχους να οπισθοχωρούν και αυξάνει την πίεσή του. by Νίκος Ράλλης
Στο 61% η κατοχή μπάλας για τον ΟΦΗ! by Νίκος Ράλλης
65' Ένα σουτ από τον Τσιλιανίδη, κόντρα, η μπάλα φεύγει κόρνερ. by Νίκος Ράλλης
Ο ΟΦΗ είναι κυρίαρχος στη Λεωφόρο. by Νίκος Ράλλης
Κάκιστη η εικόνα του Παναθηναϊκού από το μισάωρο και μετά, όταν και προηγήθηκε. by Νίκος Ράλλης
Αλλαγές για τον Παναθηναϊκό. by Νίκος Ράλλης
Να δούμε αν θα αλλάξουν την εικόνα του. by Νίκος Ράλλης
69' Έξω Ιωαννίδης, Εμμανουηλίδης, μέσα Μακέντα, Αϊτόρ. by Νίκος Ράλλης
72' Σουτ από τον Ουές, άουτ η μπάλα. by Νίκος Ράλλης
73' Γρίβας αντί Στάρτζεον για τον ΟΦΗ. by Νίκος Ράλλης
75' Μέσα ο Βιγιαφάνιες, στη θέση του Μαουρίσιο. by Νίκος Ράλλης
Έχει να παίξει από το 2-1 με τον ΠΑΟΚ στην Τούμπα. by Νίκος Ράλλης
77' Μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Αμαρκάριστος ο Στάικος στην καρδιά της «πράσινης» άμυνας, πλάσαρε στην κίνηση ψηλά, άουτ! by Νίκος Ράλλης
79' ΔΟΚΑΡΙ για τον Παναθηναϊκό! Φοβερό σουτ από τον Αϊτόρ, η μπάλα πήρε φάλτσα, βρήκε στο δοκάρι και έφυγε άουτ. by Νίκος Ράλλης
Πρώτη φάση για το τριφύλλι μετά το γκολ! by Νίκος Ράλλης
80' Κιτρινη στον Αϊτόρ. by Νίκος Ράλλης
82' Ο Διούδης προλαβαίνει στο... τσακ τον Γρίβα, που βρέθηκε μια «ανάσα» από το 1-1, βγάζοντας κεφαλιά του Διαμαντή! by Νίκος Ράλλης
Μεγάλη επέμβαση από τον Έλληνα γκολκίπερ. by Νίκος Ράλλης
86' ΓΚΟΛ για τον Παναθηναϊκό, 2-0! «Χάθηκε» η μπάλα! Ο Αλεξανδρόπουλος έχει περάσει τρεις ποδοσφαιριστές, κάνει πάσα-τακουνάκι και ο Καμπετσής διπλασιάζει τα τέρματα των «πράσινων»! by Νίκος Ράλλης
Από το πουθενά το γκολ του «τριφυλλιού», καταπληκτικό τέρμα! by Νίκος Ράλλης
90' Έξω ο Καμπετσής μέσα ο Χατζηθεοδωρίδης για τον Παναθηναϊκό. by Νίκος Ράλλης
Τέλος στο ματς, ο Παναθηναϊκός επικράτησε με 2-0 του ΟΦΗ με τα γκολ των Σένκεφελντ και Καμπετσή. by www.sport-fm.gr